جمعه, ۱۶ خرداد, ۱۳۹۹ / 5 June, 2020
علیرضا سلیمانی
جمعی از دانشجویان به قالیباف تبریک گفتند
۱۳۹۹/۰۳/۰۸ / تهران / مجلس یازدهم / علیرضا سلیمانی / دانشگاه تهران / مجلس شورای اسلامی / محمد باقر قالیباف
جمعی از دانشجویان به قالیباف تبریک گفتند
جمعی از دانشجویان و دانش آموختگان رشته جغرافیای سیاسی دانشگاه‌های تهران طی نامه‌ای خطاب به قالیباف انتخابش به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی را به وی تبریک گفتند.
پهلوانی که پا در کفش آمریکایی‌ها کرد
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ / پهلوان / علیرضا سلیمانی / کشتی آزاد / کشتی فرنگی / کشتی / آمریکا
پهلوانی که پا در کفش آمریکایی‌ها کرد
سی و یکم اردیبهشت هر سال برای ورزش ایران یادآور کوچ یکی از پهلوانان نامی کشتی است که ۶ سال قبل برای همیشه با زندگی وداع کرد. مردی که هنوز عنوان پهلوان باشی ایران را در اختیار دارد.
بزرگ‌ترین کامبک تاریخ ورزش ایران +عکس
۱۳۹۹/۰۲/۳۰ / کشتی آزاد / کشتی فرنگی / کشتی / کامبک / علیرضا سلیمانی
بزرگ‌ترین کامبک تاریخ ورزش ایران +عکس
شش سال از رجعت ابدی علیرضا سلیمانی ،پهلوان مانگار ایران با شش بار قهرمانی در کشتی پهلوانی و لقب پهلوان باشی می گذرد.
۱۳۹۹/۰۲/۲۹ / آیت الله اعرافی / فلسطین / قدس شریف
آیت‌الله اعرافی: فلسطین به آغوش امت اسلام بازخواهد گشت
به گزارش فارس آیت الله علیرضا اعرافی رئیس همایش بین المللی قدس شریف در مراسم افتتاحیه این همایش که به صورت مجازی در حال برگزاری است، گفت: برای شهدایی که جان خود را در این راه مقدس و راه مقاومت و دفاع از مقدسات امت و ایستادگی در برابر توطئه های صهیونیستی آمریکایی و آزادسازی قدس فدا کردند به ویژه برای روح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش طلب رحمت می کنیم.
اسطوره کشتی آمریکا بازنشسته شد/ حریفی که کفش‌هایش را به سلیمانی داد!
۱۳۹۹/۰۲/۲۲ / بروس بومگارتنر / علیرضا سلیمانی / تیم ملی کشتی آمریکا
اسطوره کشتی آمریکا بازنشسته شد/ حریفی که کفش‌هایش را به سلیمانی داد!
سنگین‌وزن پرافتخار کشتی آزاد آمریکا که ۱۳ مدال جهانی و المپیک را در کارنامه خود دارد، پس از ۳۶ سال فعالیت در دانشگاه پنسیلوانیا در سن ۶۱ سالگی بازنشسته شد.
ماجرای ته کشیدن حساب فدراسیون در فیفا صحت دارد؟
۱۳۹۹/۰۱/۲۴ / فدراسیون فوتبال / فیفا / مشکلات مالی فدراسیون فوتبال / علیرضا سلیمانی
ماجرای ته کشیدن حساب فدراسیون در فیفا صحت دارد؟
خزانه‌دار فدراسیون فوتبال می‌گوید پاداش‌های مربوط به جام جهانی ۲۰۱۸ در مدت زمان اخیر صرف هزینه‌های این فدراسیون شده است.
۱۳۹۹/۰۱/۲۳
بیمه باران پروانه فعالیت گرفت
همزمان با نیمه شعبان پروانه فعالیت شرکت بیمه زندگی باران صادر شد. به گزارش روابط‌عمومی بیمه باران، درنشست دکتر سلیمانی رئیس‌کل بیمه مرکزی ایران، مهندس افضل موسوی رئیس هیات‌مدیره، دکتر مدیری نایب‌رئیس هیات‌مدیره و علیرضا هادی مدیرعامل بیمه باران این مجوز تحویل شد.
۱۳۹۹/۰۱/۱۷
شلوغی شهر اهواز در روزهای کرونایی
شیوع ویروس کرونا بسیاری از افراد را به رعایت اصول بهداشتی و همچنین خانه‌نشینی و رعایت فاصله اجتماعی و فیزیکی وادار کرده است؛ اما انگار زور کرونا هنوز به عده‌ای نرسیده و نتوانسته آنها را خانه‌نشین کند. تعطیل نشدن ادارات و پایان دوران تعطیلات عید نوروز، موجب شده ترددهای شهری بیشتر شود و عده‌ای دیگر هم شاید گمان کرده‌اند اوضاع عادی شده و دیگر قرار نیست کرونا بگیرند. تا بعدازظهر شنبه (۱۶ فروردین) حدود ۵۵ هزار و ۸۰۰ نفر در ایران به طور قطعی به این ویروس مبتلا شده‌اند و این آمار همچنان رو به افزایش است. این گزارش، گوشه‌هایی از ترددهای این روزهای اهواز را به نمایش گذاشته است./عکس: علیرضا محمدی - رضا سلیمانی روزبهانی
۱۳۹۸/۱۲/۱۹
سرپرستان شهرستانی شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی منصوب شدند
تبریز - فلاح: در راستای یکپارجه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی انتصابهای ذیل از سوی علیرضا ایمانلو، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی انجام گرفت:- ابراهیم سلیمانی بعنوان مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب مراغه - احمد محسنی بعنوان سرپرست امور آب و فاضلاب منطقه 6 تبریز- حسن حسنی بعنوان سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان چاراویماق- نادر سلیمانی بعنوان سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان هوراند- علی جعفرپور بسطام بعنوان سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان ورزقان- بهمن فتح الهی بعنوان سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان خداآفرین- سلیم قربانی بعنوان سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان ملکان- محمد باقرزاده بعنوان سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان هشترود- محمدرضا جهانگیری بعنوان سرپرست امور آب و فاضلاب …
۱۳۹۸/۱۱/۲۷ / رشته فضای مجازی / فضای مجازی در حوزه علمیه
آیت الله اعرافی: رشته فضای مجازی در حوزه علمیه راه‌اندازی می‌شود
به گزارش مهر به نقل از مرکز خبر حوزه، آیت الله علیرضا اعرافی عصر یکشنبه در دیدار دبیر شورای عالی فضای مجازی که در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه برگزار شد، عنوان کرد: در سفر اخیر که به هند رفتیم، متوجه شدیم که در این کشور هزار برنامه برای بزرگداشت سردار سلیمانی برگزار شده است.
۱۳۹۸/۱۱/۱۹
پرونده عزیزانمان تعیین تکلیف شود
   [زهرا جعفرزاده]  بیست خانواده از جانباختگان حادثه تشییع کرمان صبح دیروز به تهران آمدند تا پرونده بلاتکلیف بستگان از دست‌رفته‌شان را پیگیری کنند. آنها در تلاش برای شهید اعلام‌شدن فرزندان، همسران و پدر و مادران‌شان‌‌ هستند و می‌خواهند بدانند چرا تا به حال کسی مسئولیت این حادثه را نپذیرفته است. گروهی از این افراد صبح دیروز به بیت رهبری مراجعه کردند و عده‌ای هم به قوه قضائیه. سه نفر از آنها به‌عنوان نماینده  دربیت رهبری پذیرفته شدند. در سوی دیگر هم در قوه قضائیه از اولیای دم خواستند تا به صورت جداگانه اعلام شکایت کنند. رضا تیرگر یکی از این خانواده‌هاست که دیروز همراه با برادر همسرش، علیرضا پی پر، به تهران آمد. همسرش الهام پی …
یک عکس، یک خاطره
۱۳۹۸/۱۱/۱۵
یک عکس، یک خاطره
علیرضا سلیمانی، مجید ترکان (چپ) و عسکری محمدیان (راست) ، مدال‌آوران طلایی بازی‌های آسیایی سئول - 1986 63‌ سال پیش در چنین روزی، برابر پانزدهم بهمن 1335 خورشیدی، علیرضا سلیمانی، قهرمان کشتی ایران و جهان در تهران به دنیا آمد. سلیمانی با انبانی پر از مدال‌های رنگارنگ جزو پرافتخارترین کشتی‌گیران ایران در دسته فوق سنگین به شمار می‌رود. اما آنچه یاد و خاطره او را برای همیشه در اذهان ایرانیان ثبت کرد، پیروزی‌اش برابر بروس بومگاتنر T کشتی‌گیر آمریکایی در مسابقات جهانی 1989 سوییس بود که مدال طلای مسابقات را برای او و ایران به ارمغان آورد. علیرضا سلیمانی بیست‌ویکم اردیبهشت 1393 خورشیدی در پنجاه‌وهشت سالگی بر اثر سکته قلبی درگذشت.  
ملی‌پوشان هندبال در نقش سربازان وطن
۱۳۹۸/۱۱/۰۲
ملی‌پوشان هندبال در نقش سربازان وطن
تیم ملی هندبال ایران دوشنبه‌شب در چارچوب مسابقات هندبال قهرمانی آسیا برابر کویت و در حضور 10‌هزار تماشاگر کویتی به میدان رفت و در پایان با نتیجه 28 بر 24 برابر این تیم به پیروزی رسید. در ابتدای این دیدار، بازیکنان کشورمان با ادای احترام به پرچم جمهوری اسلامی ایران خود را به‌عنوان سربازان وطن معرفی کردند که این تصاویر بازتاب بسیاری در فضای مجازی داشت و در پایان این دیدار نیز علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال این پیروزی را به روح بلند سپهبد شهید قاسم سلیمانی تقدیم کرد.
سکانس‌هایی از فیلم من از سپیده صبح بیزارم
۱۳۹۸/۱۰/۱۸
سکانس‌هایی از فیلم من از سپیده صبح بیزارم
فیلم سینمایی «من از سپیده صبح بیزارم» به نویسندگی و کارگردانی علی کریم محصول سال 1391 است. امیر دستیار کارگردان به همراه کارگردان بابک سپهری به سمت لوکیشن فیلم‌برداری می‌روند. در مسیر رسیدن به لوکیشن فیلم‌برداری کارگردان متوجه می‌شود که دستیارش حال مساعدی ندارد و چیزی را از او پنهان می‌کند... . بابک کریمی، امیر عزیزی، حسین اسکندری، محمد احمدی، مسعود ظریف، مسعود سلیمانی و علیرضا علویان در این فیلم مقابل دوربین مرتضی هدایی بازی کردند و بهزاد مصلح این اثر را تدوین کرد. سکانس‌هایی از این فیلم را در تابناک تماشا می‌کنید.
شهرهای ایران در سوگ سردار سلیمانی
۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / بروجرد / اراک / ایثار و شهادت / ارومیه / مقاومت / شیراز / قاسم سلیمانی / شهادت سردار سلیمانی
شهرهای ایران در سوگ سردار سلیمانی
ایرنا- تصاویر، بزرگداشت سپهبد شهید قاسم سلیمانی در شهرهای بروجرد، شیراز، ارومیه و اراک را نشان می‌دهند.عکس‌ها از علیرضا سلیمانی، رضا قادری، شیوا سادات عطاران، طاها اصغرخانی و علی کریمی
واکنش علیرضا دبیر به همزمانی سالروز درگذشت تختی و شهادت سپهبد سلیمانی
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
واکنش علیرضا دبیر به همزمانی سالروز درگذشت تختی و شهادت سپهبد سلیمانی
رئیس فدراسیون کشتی نسبت به همزمانی سالروز درگذشت جهان پهلوان تختی و شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی واکنش نشان داد.
«مرد میدان» با صدای علیرضا افتخاری و شعری از مولانا +صوت
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
«مرد میدان» با صدای علیرضا افتخاری و شعری از مولانا +صوت
علیرضا افتخاری طی چند روز گذشته با همکاری دفتر موسیقی صداوسیما اثری را خوانده و آن را به شهید سردار سلیمانی تقدیم کرده است. شعر این اثر سروده مولاناست و آهنگسازی آن به عهده محمدرضا چراغعلی بوده است.
۱۳۹۸/۱۰/۱۶
مـــــــرور
  صادرات ‌سال گذشته میوه و تره‌بار به عراق، روسیه و قطر 15‌درصد افزایش داشت و آمار صادرات به ترکمنستان و افغانستان کاهشی شد   انجمن ایرلاین‌ها: شرکت‌های هواپیمایی با اجاره هواپیماهای دست‌دوم ناوگان‌شان را نوسازی  می‌کنند   وزارت اقتصاد: سهام شرکت هپکو در مرحله عرضه قرار دارد   آزادراه تهران-پردیس به سردار سلیمانی تغییرنام یافت   علیرضا ضیغمی، معاون سابق وزیرنفت: ادعای آمریکایی‌ها درباره نابودی پالایشگاه‌های ایران لاف‌زنی است   مدیر عامل شرکت عمران پردیس: خرید و فروش امتیاز مسکن ملی متوقف شد
۱۳۹۸/۱۰/۱۶
کاخ سفیدنشینان منتظر تابوت سربازان خود باشند
نماینده مردم محلات در مجلس گفت: کاخ‌نشینان آمریکا باید بدانند که از این پس در کاخ شیشه‌ای بوده و باید منتظر تابوت سربازان خود باشند. به گزارش فارس، علیرضا سلیمی طی تذکر شفاهی نشست علنی پارلمان ضمن تسلیت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت: امروز مجلس و ملت یکصدا شعار یکسانی را فریاد می‌زنند و آن هم گرفتن انتقامی سخت از دشمن است.  
آهنگ علیرضا افتخاری برای سردار سلیمانی/ شعری از مولوی که حاج قاسم دکلمه کرده بود + ویدیو
۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / آهنگ علیرضا افتخاری / سردار سلیمانی
آهنگ علیرضا افتخاری برای سردار سلیمانی/ شعری از مولوی که حاج قاسم دکلمه کرده بود + ویدیو
علیرضا افتخاری خواننده شناخته شده کشورمان در برنامه زنده تلویزیونی از قطعه‌ای که به مناسبت شهادت سردار سلیمانی خوانده است، رونمایی کرد.
ببینید و بشنوید | علیرضا افتخاری برای سردار سلیمانی خواند
۱۳۹۸/۱۰/۱۵
ببینید و بشنوید | علیرضا افتخاری برای سردار سلیمانی خواند
قطعه علیرضا افتخاری برای سردار سلیمانی در تلویزیون رونمایی شد.
فیلم | شعری که شهید سلیمانی دکلمه کرده بود با صدای علیرضا افتخاری
۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / شهید سپهبد قاسم سلیمانی / علیرضا افتخاری
فیلم | شعری که شهید سلیمانی دکلمه کرده بود با صدای علیرضا افتخاری
تلویزیون از قطعه جدیدی که علیرضا افتخاری خواند رونمایی کرد. شعری از مولوی که سردار شهید حاج قاسم سلیمانی دکلمه کرده بود.
توییت علیرضا معزی درباره ادای احترام به مقام سردار سلیمانی در جلسه امروز هیئت دولت
۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / علیرضا معزی / شهید سپهبد قاسم سلیمانی
توییت علیرضا معزی درباره ادای احترام به مقام سردار سلیمانی در جلسه امروز هیئت دولت
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری نوشت: اعضا هیات دولت امروز به مقام شامخ سردار سلیمانی ادای احترام کردند.
بزرگداشت شهید سلیمانی در شهرستان‌ها
۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / تروریسم / ایثار و شهادت / قاسم سلیمانی / شهادت سردار سلیمانی
بزرگداشت شهید سلیمانی در شهرستان‌ها
ایرنا- مردم اصفهان، تبریز، زنجان، شیراز، کرمانشاه، بروجرد، بندر عباس، گرگان و شرق استان گلستان روز شنبه (14 دی ) در اعتراض و محکومیت ترور شهید سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه به دست نیروهای تروریست امریکایی تجمع برگزار کردند.عکس‌ها از زهرا باغبان، سیدکاظم یوسفی، عبدالرضا ولایی، رضا قادری، بهمن زارعی، علیرضا سلیمانی، نادر ناصری، مجید میهن‌دوست و علی‌اصغر قزل‌سفلو
مجلس فردا در جلسه غیر علنی ابعاد حادثه تروریستی آمریکا را بررسی می‌کند
۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / جلسه غیرعلنی / حادثه تروریستی / مجلس
مجلس فردا در جلسه غیر علنی ابعاد حادثه تروریستی آمریکا را بررسی می‌کند
شفقنا- یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه غیرعلنی برای بررسی حادثه تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی خبر داد. ایسنا نوشت: علیرضا رحیمی اظهار کرد که کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس روز گذشته و بعد از شهادت سردار سلیمانی جلسه ویژه‌ای با برخی از مسوولان امنیتی برای بررسی ابعاد این حادثه تروریستی […]
۱۳۹۸/۱۰/۱۴
ترور محکوم است
‎‎از همه اندیشمندان، هنرمندان و صلح‌طلبان ایران، منطقه و جهان می‌خواهیم که با محکوم کردن شهادت ‏سردار قاسم سلیمانی، در عمل نشان دهند که ترور   نباید به هیچ بهانه‌ای در جهان مورد تأیید قرار ‏گیرد. «ترور محکوم است‎.» به گزارش ایسنا، به دنبال شهادت فرمانده سپاه قدس و هم‌رزمانش، حدود ۴۰ نفر از هنرمندان و اصحاب ‏رسانه و هنر در بیانیه‌ای، حمله تروریستی را که منجر به شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی شد، محکوم کردند‎. در پیام هنرمندان و اصحاب هنر و رسانه آمده است:«ما هنرمندان ایران از تمامی طیف‌ها و دیدگاه‌ها، ترور را ‏در هر شکل محکوم می‌کنیم، ایجاد تنش‌های جدید دولت آمریکا که تنها در جهت به خاک و …
اعتراض علیرضا جهانبخش به سانسور تصویر سردار سلیمانی در اینستاگرام +عکس
۱۳۹۸/۱۰/۱۳ / سردار حاج قاسم سلیمانی / شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی / اینستاگرام / علیرضا جهانبخش
اعتراض علیرضا جهانبخش به سانسور تصویر سردار سلیمانی در اینستاگرام +عکس
علیرضا جهانبخش، ستاره تیم ملی فوتبال کشورمان و باشگاه برایتون انگلیس نسبت به پاک شدن عکس‌های شهید سردار قاسم سلیمانی از سوی اینستاگرام واکنش نشان داد.
صادق‌زاده برای ششمین بار پهلوان‌ ایران شد
۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / فدراسیون ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی / ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی
صادق‌زاده برای ششمین بار پهلوان‌ ایران شد
تهران-ایرنا- جابر صادق زاده برای ششمین بار بازوبند پهلوانی کشور را به بازو بست و بعد از زنده یاد علیرضا سلیمانی دومین پهلوان باشی ایران شد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۸ / سینمای ایران / هنرمندان / سازمان سینمایی اوج / دفاع مقدس (جنگ تحمیلی)
یک فیلم دفاع مقدسی با حسن معجونی و علیرضا کمالی کلید خورد
با اضافه‌شدن علی‌رضا کمالی و نادر سلیمانی به پروژه «آبادان یازده ۶۰» فیلمبرداری این فیلم آغاز شد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۴ / سعید شیخ زاده / علیرضا سلیمانی / فرهنگسرای ابن سینا / ابوالفضل توکلی / غلامعلی افشاریه / افشین زی نوری / مهوش افشاری
«صدای ماه» رونمایی می‌شود/ پرتره مهوش افشاری
«صدای ماه» مستند پرتره مهوش افشاری دوبلور و مدیر دوبلاژ پیشکسوت سیما در فرهنگسرای ابن‌سینا رونمایی می‌شود.
۱۳۹۸/۰۷/۰۸
عکس قدیمی و جالب از غول‌های ورزش ایران در المپیک
در این عکس جالب که از آرشیو شخصی ابراهیم علیدخت اولین بازیکن المپیکی تنیس روی میز ایران به دست تابناک رسیده است، چهار ورزشکار سرشناس ایران دیده می‌شوند. از چپ امیر عفراتی، علیرضا سلیمانی و امیر خادم هر سه کشتی گیر تیم کشتی آزاد ایران و آخرین نفر هم ابرایهیم علیدخت... سادگی در لباس و چهره آن‌ها دیده می‌شود
۱۳۹۸/۰۶/۱۹ / عاشورای ۹۸ به روایت عکاس‌های ایرنا
مراسم شام غریبان در استانها
ایرنا - عاشقان اهل بیت(علیهم السلام) در سراسر کشور بعد از برپایی ۱۰ شب و روز مراسم روضه‌خوانی و عزاداری برای سید و سالار شهیدان در حسینیه‌ها، مساجد و تکایا سه شنبه شب مراسم شام غریبان امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان را برگزار کردند. عکاسان سیدکاظم یوسفی - حسین سرحدی - زهرا باغبان - احمد ریاحی - طاها اصغر خانی - عباس منجمی گیلانی - علیرضا سلیمانی - بهزاد سلاحورزی - حامد غلامی
۱۳۹۸/۰۴/۳۱
فرمانده نیروی دریایی سپاه با سردار سلیمانی دیدار کرد
دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه با سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین دیدار کرد.
۱۳۹۸/۰۴/۱۸
هانیه غلامی و مادرش در کنسرت علیرضا طلیسچی +عکس
هانیه غلامی و مادرش لادن سلیمانی بعد از کنسرت علیرضا طلیسچی.
۱۳۹۸/۰۲/۱۰
تورم ۴۰ درصدی چگونه بازگشت؟ /بی‌عملی در برخورد با سودجویان بازار خودرو تا کی؟ /ایران و آمریکا؛ نزدیک به نقطه جوش
نظر سردار سلیمانی درباره مذاکره با آمریکا، پیروز انتخابات؛ چرایی تمرکز عجیب احمدی نژاد روی رپرها، اصولگرایان یا اصلاح‌طلبان!، تشییع باشکوه طلبه همدانی، توصیه رهبر انقلاب به دو وزیر در نمایشگاه کتاب، حساب ترامپ از بولتون و پمپئو جداست؟، حمله به علیرضا افتخاری در جاده ساوه، هرج و مرج بی سابقه در نشر، ماجرای کینه نفتی آقای نماینده، آمار عجیب و غریب از غیب نمایندگان مجلس، بازی ظریف با برگ سیاست خارجی آمریکا و سود ۲ هزار میلیاردی شکر در جیب دلالان از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰
کم‌لطفی در حق دونده‌ای که حاضر نشد با ورزشکار صهیونیست به رقابت بپردازد
سیدمهران حسینی دونده ایرانی گفت: ارزش کار من کمتر از کار ورزشکارانی چون علیرضا کریمی و آرین غلامی نبود اما توجهی به من نشد، منم دوست داشتم رهبر عزیزمان را ملاقات کنم یا با سردار سلیمانی دیدار داشته باشم.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵
وزنه بردار گیلانی نایب قهرمان جام بین المللی فجر شد
رشت - ایرنا - علیرضا سلیمانی وزنه بردار گیلانی عنوان نایب قهرمانی مسابقات بین المللی جام فجر را کسب کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵
علی سلیمانی در «۸۷ متر» مقابل دوربین عیاری قرار گرفت
ایلنا: درحالی‌که فیلمبرداری مجموعه «۸۷ متر» در محله بازار ادامه دارد و اغلب بازیگران اصلی این مجموعه به ایفای نقش پرداخته‌اند؛ علی سلیمانی نیز در نقش برادر علیرضا پوردورانی مقابل دوربین کیانوش عیاری قرار گرفت.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳
داودی و سلیمانی قهرمان دسته ۱۰۹+ کیلوگرم شدند
علی داودی و علیرضا سلیمانی ملی پوشان دسته ۱۰۹+ کیلوگرم تیم وزنه برداری کشورمان به مقام اول و دوم رقابتهای بین المللی جام فجر دست یافتند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •