چهارشنبه, ۱۵ مرداد, ۱۳۹۹ / 5 August, 2020
علیرضا منظمی
تذکر جدی باشگاه ذوب آهن به بازیکن اخراجی
۱۳۹۹/۰۴/۲۱ / تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان / احمد جمشیدی - ذوب آهن / تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر
تذکر جدی باشگاه ذوب آهن به بازیکن اخراجی
باشگاه ذوب آهن به علیرضا منظمی بازیکن جوان این تیم که در دیدار با شاهین از زمین مسابقه اخراج شد، تذکر جدی داد.
منظمی شروع کننده یک دعوای بی‌مورد در بوشهر !
۱۳۹۹/۰۴/۲۰ / علیرضا منظمی / ذوب آهن اصفهان / شاهین شهرداری بوشهر
منظمی شروع کننده یک دعوای بی‌مورد در بوشهر !
بازیکن جوان ذوب اهن برای افزایش گل های تیمش به میدان آمده ولی خیلی زود باعث ایجاد یک درگیری شد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۳
جشنواره تئاتر هامون از نیمه گذشت
نخستین جشنواره تئاتر هامون که از ۱۵ بهمن آغاز به کار کرده است از نیمه گذشت و ۲۶ بهمن ماه با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان می‌دهد.به گزارش مهر، نخستین جشنواره تئاتر هامون کار خود را در سالن تئاتر هامون با حضور ۲۲ نمایش آغاز کرده و بر اساس زمان‌بندی اعلام شده در هر روز ۲ نمایش در سانس‌های ۱۸:۳۰ و ۲۱ روی صحنه رفته است. تا کنون بیش از نیمی از اجراهای این جشنواره در معرض دید مخاطبان قرار گرفته است.«سگ سورتمه» به کارگردانی سینا نصراللهی، «اختلال» به کارگردانی محمد‫‫نژاد، «در باب مضرات کلفت بودن» به کارگردانی محمدرضا آگاه، «دسترس» به کارگردانی علیرضا مهران، «چاقوی دم کرده شب» به کارگردانی سمانه شعبانی، «صدای انسانی» به کارگردانی رضا رجایی، «چهرازی» به کارگردانی مهدی راستی، «امان» به کارگردانی سید …
۱۳۹۸/۰۸/۱۷
برد پرگل جوانان ایران مقابل نپال در ۱۵دقیقه‌ آخر
ایران در ۷۵ دقیقه نخست گلی به ثمر نرسانده بود که محمدمهدی احمدی در دقیقه ۷۵، قفل دروازه نپال را شکست. احمدرضا جلالی در دقیقه ۸۳، علیرضا منظمی در دقیقه ۸۶ و آریا برزگر در دقیقه ۹۰، سه بار دیگر دروازه نپال را باز کردند.
۱۳۹۸/۰۴/۳۰ / زهرا یزدانی / مریم منظمی / تیم کشتی آلیش زنان
امیدوارم دبیر از بانوان حمایت کند/ منظمی به کشتی زنان جان داد
ملی پوش آلیش بانوان که خود را برای حضور در مسابقات جهانی مهیا می کند گفت: علیرضا دبیر از جنس کشتی است و امیدوارم از بخش بانوان حمایت کند.
۱۳۹۸/۰۴/۰۹
ویلموتس: حتی اگر در ایران جنگ شود هم قراردادم را فسخ نمی‌کنم/ ایران خارق‌العاده است و به من لبخند می‌زند
سرمربی تیم ملی ایران گفت که دروازه‌بان من، علیرضا بیرانوند که سنگربان پرسپولیس است یک هیولای واقعی است. تیم ملی ایران گروه منظمی است. آنها به پرچم‌شان عشق می‌ورزند و برای وطن‌شان بازی می‌کنند. تیم ملی برای آنها خیلی باارزش است.
۱۳۹۸/۰۴/۰۹
لقب عجیب و ترسناک ویلموتس به علیرضا بیرانوند
دروازه‌بان من، علیرضا بیرانوند که سنگربان پرسپولیس است یک هیولای واقعی است. تیم ملی ایران، تیم منظمی است. آنها به پرچم‌شان عشق می‌ورزند و برای وطن‌شان بازی می‌کنند. هاشمیان را به عنوان دستیار انتخاب کردم که سرمربی تیم زیر ۱۷ سال هامبورگ بوده. او مدرک مربی‌گری‌اش را مثل من در باشگاه کلن گرفته
 •  •  •  •  •  •  •  •  •