جمعه, ۱۶ خرداد, ۱۳۹۹ / 5 June, 2020
مجید ترکان
تمجید مجید ترکان از سیاست خرد جمعی فدراسیون کشتی
۱۳۹۹/۰۲/۱۶ / مجید ترکان
تمجید مجید ترکان از سیاست خرد جمعی فدراسیون کشتی
مجید ترکان از سیاست فدراسیون کشتی برای استفاده از خرد جمعی تمحید کرد و گفت: دیروز جلسه بسیار خوبی را به منظور پیشبرد اهداف کشتی کشور با مسئولان فدراسیون برگزار کردم.
مجید ترکان: نباید سلامتی کشتی‌گیران را به خطر بیاندازیم
۱۳۹۹/۰۲/۱۶ / مجید ترکان / فدراسیون کشتی / کشتی آزاد
مجید ترکان: نباید سلامتی کشتی‌گیران را به خطر بیاندازیم
دارنده مدال‌های طلا، نقره و برنز کشتی آزاد جهان گفت: جلسه بسیار خوبی را به منظور پیشبرد اهداف کشتی کشور با مسئولان فدراسیون کشتی برگزار کردم.
نشست تدوین سند طرح توسعه کشتی کشور برگزار شد
۱۳۹۹/۰۲/۱۵ / مجید ترکان / فدراسیون کشتی / علیرضا دبیر
نشست تدوین سند طرح توسعه کشتی کشور برگزار شد
سومین جلسه تدوین سند طرح توسعه کشتی کشور در سال جدید، امروز (دوشنبه) در محل فدراسیون کشتی برگزار شد.
یک عکس، یک خاطره
۱۳۹۸/۱۱/۱۵
یک عکس، یک خاطره
علیرضا سلیمانی، مجید ترکان (چپ) و عسکری محمدیان (راست) ، مدال‌آوران طلایی بازی‌های آسیایی سئول - 1986 63‌ سال پیش در چنین روزی، برابر پانزدهم بهمن 1335 خورشیدی، علیرضا سلیمانی، قهرمان کشتی ایران و جهان در تهران به دنیا آمد. سلیمانی با انبانی پر از مدال‌های رنگارنگ جزو پرافتخارترین کشتی‌گیران ایران در دسته فوق سنگین به شمار می‌رود. اما آنچه یاد و خاطره او را برای همیشه در اذهان ایرانیان ثبت کرد، پیروزی‌اش برابر بروس بومگاتنر T کشتی‌گیر آمریکایی در مسابقات جهانی 1989 سوییس بود که مدال طلای مسابقات را برای او و ایران به ارمغان آورد. علیرضا سلیمانی بیست‌ویکم اردیبهشت 1393 خورشیدی در پنجاه‌وهشت سالگی بر اثر سکته قلبی درگذشت.  
۱۳۹۸/۱۰/۲۸
در چنین شرایطی یاد آیت الله هاشمی زنده می‌شود
روز پنجشنبه هفته گذشته (۲۶ دی ۱۳۹۸) مراسم سومین سالگرد مرحوم آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، با حضور خانواده مرحوم هاشمی و بسیاری از چهره‌های سیاسی کشور در محل اجلاس سران برگزار شد. اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی، اکبر ترکان مشاور سابق رئیس‌جمهوری، مجید انصاری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری، علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس، سیدحسن خمینی تولیت حرم حضرت امام(ره) و محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در این مراسم بودند.جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهوری در این مراسم با بیان اینکه درگذشت دور از انتظار و خسارت‌بار آیت‌الله هاشمی در این روزها هر لحظه بیش از پیش به چشم می‌آید، گفت: اگر …
۱۳۹۸/۰۷/۱۳ / مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور / غلامرضا محمدی / مجید ترکان
غیبت سوال برانگیز سرمربی کشتی آزاد و مجید ترکان در مسابقات قهرمانی کشور
رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی کشور در حالی به پایان رسید که سرمربی تیم ملی و مجید ترکان در کمیته فنی این رقابت‌ها حاضر نشدند.
۱۳۹۸/۰۵/۰۹ / امیررضا خادم / مجید ترکان / اکبر فلاح / فدراسیون کشتی
دعوت فدراسیون کشتی از امیرخادم، فلاح، ترکان و یاری برای حضور در کارگروه
جلسه کارگروه فنی کشتی آزاد روز چهارشنبه ۱۶ مردادماه در محل انستیتو کشتی برگزار می شود.
۱۳۹۸/۰۳/۲۱ / ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی / مازندران
ورزش زورخانه ای رسول خادم در ساری
رسول خادم سه شنبه شب با حضور در زورخانه علی ابن ابوطالب (ع) باشگاه منتظری شهر ساری به همراه باستانی کاران، وارد گود زورخانه شد. عسگری محمدیان و مجید ترکان هم از مهمانان این مراسم بودند.
۱۳۹۸/۰۱/۱۳
قهرمان پیشین کشتی آزاد و زندگی شخصی اش
شفقنا ورزشی – قهرمان پیشین کشتی آزاد کشورمان به خبرورزشی گفت: من در حال حاضر به عنوان مدرس در دانشگاه تهران و دانشگاه ساری تدریس می‌کنم و شغل فرهنگی دارم. به گزارش شفقنا ورزشی، مجید ترکان قهرمان پیشین کشتی آزاد کشورمان و دارنده یک مدال طلا، یک نقره و یک برنز مسابقات جهانی است. او همچنین ۳ مدال […]
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •