سه شنبه, ۱۱ آذر, ۱۳۹۹ / 1 December, 2020
میلاد بیگی
۵ روز قبل
پایان انحصار؟
کیمیا نجفیبا تصویب کلیات طرح ساماندهی بازار خودرو در مجلس، موضوع آزادسازی واردات خودرو دوباره به یکی از داغ‌ترین خبرها تبدیل شده است. برسر زبان افتادن دوباره این موضوع با واکنش‌های متفاوتی از سوی کارشناسان و تحلیلگران همراه شد. برخی‌ها معتقدند آزادسازی واردات خودرو تبعات منفی برای صنعت خودروسازی، تولید و همچنین اقتصاد خواهد داشت و از سوی دیگر هستند کارشناسانی که آزادسازی واردات خودرو را بهترین راه برای رونق صنعت خودرو و شکستن انحصار می‌دانند.موضوع واردات خودرو این روز‌ها با چراغ سبز وزیر صمت نقل محافل شده است. اخیرا بار دیگر صحبت از آزادسازی واردات خودرو به میان آمده است و آنطور که گفته می‌شود وزیر جدید صمت نیز با آزادسازی واردات خودرو موافق است. مهدی دادفر، دبیر انجمن واردکنندگان خودرو با اشاره …
مهماندوست: بیگی حرفه‌ای فکر کند و بدون توجه به پول در لیگ برتر تکواندو بازی کند/ او انگار نه انگار که ما را می‌شناسد!
۱۳۹۹/۰۸/۱۶ / تکواندو / تکواندو ایران / رضا مهماندوست
مهماندوست: بیگی حرفه‌ای فکر کند و بدون توجه به پول در لیگ برتر تکواندو بازی کند/ او انگار نه انگار که ما را می‌شناسد!
سرمربی تیم ملی تکواندو آذربایجان گفت: میلاد بیگی اگر شرایط بازگشت را ندارد، باید حرفه‌ای فکر کند و بدون توجه به پول در لیگ برتر مبارزه کند.
بهرامی: بیگی تنها با ۳۵۰ تا ۵۰۰ میلیون ریسک مبارزه در لیگ را می‌پذیرد/ ۳ نفر از قهرمانان جهان واکنشی زننده به من داشتند
۱۳۹۹/۰۸/۱۴ / تکواندو ایران / تکواندو
بهرامی: بیگی تنها با ۳۵۰ تا ۵۰۰ میلیون ریسک مبارزه در لیگ را می‌پذیرد/ ۳ نفر از قهرمانان جهان واکنشی زننده به من داشتند
ملی‌پوش سابق تیم ملی تکواندو گفت: میلاد بیگی یکی از مدعیان کسب مدال المپیک توکیوست و تنها در صورت دریافت پیشنهاد ۳۵۰ تا ۵۰۰ میلیونی ریسک حضور در لیگ را می‌پذیرد.
سرنوشت مبهم عرضه خودرو در بورس
۱۳۹۹/۰۸/۰۶ / خودرو / عرضه خودرو در بورس
سرنوشت مبهم عرضه خودرو در بورس
میلاد بیگی در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه عرضه خودرو در بورس کالا احتمالا منتفی می‌شود، اظهار داشت: دولت تصمیم گرفته طرح جدیدی برای قیمت‌گذاری خودروها اجرا کند که براساس آن، 50 درصد تولیدات شرکت‌های خودروساز توسط هیأت مدیره این شرکت‌ها قیمت‌گذاری می‌شود و قیمت 50 درصد بقیه نیز توسط شورای رقابت تعیین خواهد شد که احتمالاً برای عرضه این خودروها روش قرعه‌کشی اجرایی می‌شود.
با مهماندوست به طلای المپیک می‌اندیشم/ پیشنهادات لیگ برتر جدی نیست
۱۳۹۹/۰۸/۰۵ / تکواندو / میلاد بیگی / رضا مهماندوست
با مهماندوست به طلای المپیک می‌اندیشم/ پیشنهادات لیگ برتر جدی نیست
ملی پوش ایرانی تکواندو آذربایجان گفت: رضا مهماندوست یکی از بهترین مربیان دنیاست و با کمک او به فکر مدال طلای بازیهای المپیک توکیو هستم.
۱۳۹۹/۰۷/۳۰
بیگی، روی شیاپ‌چانگ لیگ ایران؟
در حالی که هنوز زمان دقیق برگزاری رقابت‌های لیگ برتر تکواندو باشگاه‌های کشور مشخص نشده، ولی تیم‌ها به دنبال تکمیل بازیکنان خود برای حضور در این رقابت‌ها هستند. میلاد بیگی ملی‌پوش عنوان‌دار ایرانی تیم ملی تکواندو آذربایجان یکی از تکواندوکارانی است که از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد دارد و تاکنون با هیچ تیمی به توافق نرسیده است. پیشنهادات ارائه شده به این تکواندوکار تفاوت زیادی با مبالغ پیشنهادی به ملی‌پوشان ایرانی دارد. بیگی ۳۰ ساله، نفر دوم رنکینگ جهانی، دارنده مدال برنز المپیک، دو طلای جهان، یک طلای اروپا و مدال‌های متعدد گرندپری یکی از بهترین‌های وزن ششم حال حاضر دنیا است که می‌تواند با حضور در لیگ برتر، تکواندوکاران ایرانی را به چالش جذابی دعوت …
پیشنهاد جذاب لیگ برتری‌های تکواندو به میلاد بیگی
۱۳۹۹/۰۷/۳۰ / تکواندو / لیگ برتر تکواندو / میلاد بیگی
پیشنهاد جذاب لیگ برتری‌های تکواندو به میلاد بیگی
۱۳۹۹/۰۷/۲۱
تیم ملی نو!
نام دی‌بیاسی در چند سال گذشته، بارها در اطراف باشگاه‌های مختلف فوتبال ایران به گوش رسیده اما این مربی، حالا تنها سرمربی یک بازیکن ایرانی شده است. دی‌بیاسی در جدیدترین فهرستش برای تیم ملی آذربایجان، نام یک فوتبالیست ایرانی را نیز در بین سایر بازیکنان قرار داد و برای آن ‌که اعتقادش را به این بازیکن نشان بدهد، او را در فهرست 11 نفره تیمش روبه‌روی مونته‌نگرو نیز گنجاند. علی قربانی پس از تنها یک حضور کوتاه در لیگ آذربایجان و باشگاه سومقابیت، به تیم ملی آذربایجان دعوت شد و بالاخره در رده ملی نیز، تجربه بازی به دست آورد. او اولین ورزشکار ایرانی نیست که تابعیت آذربایجان را دریافت می‌کند. پیش از این چهره‌های سرشناس دیگری نیز این موقعیت را تجربه کرده‌اند. سامان …
۱۳۹۹/۰۶/۱۷ / فروش خودرو / قرعه کشی فروش خودرو
فروش خودرو با قرعه کشی به آرامش بازار کمک می‌کند؟
میلاد بیگی در گفت و گو با فارس در خصوص نقش شورای رقابت در نابسامانی‌های بازار خودرو گفت: قیمت گذاری شورای رقابت در این سال‌ها با هزینه تمام شده خودروساز فاصله زیادی پیدا کرده است و همین امر هم موجب شده تا شکاف بین قیمت کارخانه ای خودرو و بازار زیاده شده و تقاضای سرمایه‌ای بازار خودرو افزایش یابد.
۱۳۹۹/۰۳/۲۲
قیمت‌گذاری شورای رقابت اشتباه است
یک کارشناس صنعت خودرو باانتقاد از شیوه پیش‌فروش خودرو درباره شیوه‌های جایگزین گفت: عرضه خودرو در بورس مزیتی به نام شفافیت دارد؛ البته باید برای عرضه حواله خودروی صفر الزاماتی را رعایت کرد. میلاد بیگی، مدیر گروه صنعت اندیشکده سیاست‌گذاری امیرکبیر گفت: شیوه فعلی پیش‌فروش خودرو هم در بعد قیمت‌گذاری و هم از جنبه روش اجرا ایرادات متعددی دارد. وی افزود: قیمت‌ کالاها در صنایع دیگر در مقایسه با صنعت خودرو نشان می‌دهد که قیمت‌گذاری شورای رقابت اشتباه است البته این موضوع به معنای طرفداری از خودروسازها نیست، بلکه به این معنا است که نباید قیمت‌گذاری به شیوه‌ای انجام شود که فقط دلال‌ها سود کنند.
ورود بخت آزمایی به صنعت خودرو عجیب است / عرضه در بورس عامل ایجاد شفافیت در بازار
۱۳۹۹/۰۳/۲۰ / قیمت خودرو / بورس کالا / میلاد بیگی / اندیشکده سیاستگذاری امیرکبیر
ورود بخت آزمایی به صنعت خودرو عجیب است / عرضه در بورس عامل ایجاد شفافیت در بازار
یک کارشناس صنعت خودرو باانتقاد از شیوه پیش فروش خودرو درباره شیوه‌های جایگزین گفت: عرضه خودرو در بورس مزیتی به نام شفافیت دارد؛ البته باید برای عرضه حواله خودروی صفر الزاماتی را رعایت کرد.
میلاد بیگی‌: مدال المپیک اهمیت دارد نه سهمیه
۱۳۹۹/۰۲/۱۶ / میلاد بیگی / تیم ملی تکواندو آذربایجان / ویژه
میلاد بیگی‌: مدال المپیک اهمیت دارد نه سهمیه
لژیونر ایرانی تیم ملی تکواندو آذربایجان به خبرورزشی گفت: از فدراسیون تکواندو این کشور حقوق عقب افتاده زیادی طلب داریم و جوایز سال‌های قبل نیز مانده است. خیلی کم و کسری وجود دارد که اصلاً قابل قیاس با دوره قبل نیست.
رد پای برخی نمایندگان مجلس در تخلفات خودرویی
۱۳۹۸/۱۲/۰۷ / قیمت خودرو / بازار خودرو / صنعت خودروسازی
رد پای برخی نمایندگان مجلس در تخلفات خودرویی
میلاد بیگی کارشناس صنعت خودرو درباره علت افزایش قیمت خودرو گفت: رد پای برخی نمایندگان مجلس در پرونده های تخلفات خودرویی دیده می‌شود.
۱۳۹۸/۱۱/۰۷
فرقی بین ورزشکار و پزشک برای مهاجرت نیست
‏  [حسین جمشیدی] رضا مهماندوست نه تنها یک مربی موفق در رشته تکواندو بلکه به عنوان یک نماد ‏موفقیت در ورزش ایران و جهان شناخته می‌شود. این مربی که درد و رنج‌های زیادی را در زندگی شخصی و ‏ورزشی خود از جمله از دست دادن دو فرزندش به دلیل بیماری سخت و جدایی عجیب از تیم ملی ایران قبل از ‏المپیک 2012 تجربه کرده، حالا تنها فرد در جهان  است که پنج‌بار عنوان برترین مربی تکواندوی ‏جهان را تصاحب کرده و همچنان هم با انگیزه بالا به کارش ادامه می‌دهد. مهماندوست که با وجود سرمربیگری ‏در تیم ملی جمهوری آذربایجان همچنان موفقیت‌هایش را به عنوان یک ایرانی جشن می‌گیرد و نام کشورش را ‏پیش می‌کشد، مهاجرت ملی‌پوشان تکواندو را یک اتفاق عادی …
۱۳۹۸/۰۹/۱۵ / گرندپری / تکواندو / رضا مهاندوست / تیم ملی تکواندو آذربایجان
شاگرد مهماندوست، در آستانه افتخارآفرینی برای آذربایجان
میلاد بیگی تکواندوکار سنگین وزن تیم ملی تکواندو آذربایجان با شکست نماینده ازبکستان به مرحله فینال گرند پری مسکو راه یابد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۵
فینال گرندپری تکواندو| شاگرد مهماندوست فینالیست مسکو
میلاد بیگی تکواندوکار سنگین وزن تیم ملی تکواندو آذربایجان با شکست نماینده ازبکستان به مرحله فینال گرند پری مسکو راه یابد.
۱۳۹۸/۰۶/۰۷
مسئولان هنوز قیمت تمام‌شده خودرو را نمی‎دانند / باید فکری برای انحصار در بازار خودروسازی شود
میزگرد «خصوصی‌سازی صنعت خودرو» با حضور سیداحسان خاندوزی، میلاد بیگی و محمدرضا منصوری در سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •