شنبه, ۲۷ دی, ۱۳۹۹ / 16 January, 2021
وضعیت نامناسب
هشدار نسبت به وضعیت نامناسب اکوسیستم خلیج فارس و دریای عمان
۳۶ ساعت قبل / اکوسیستم خلیج فارس / اکوسیستم خلیج فارس و دریای عمان / محیط زیست / هشدار محیط زیست ایران / وضعیت نامناسب اکوسیستم
هشدار نسبت به وضعیت نامناسب اکوسیستم خلیج فارس و دریای عمان
شفقنا- مدیرکل دفتر حفاظت از زیست بوم‌های دریایی و ساحل دریایی سازمان محیط زیست گفت: از گونه‌های در معرض انقراض خلیج فارس و دریای عمان می‌توان به لاک پشت‌های دریایی، پستانداران دریایی، برخی کوسه ماهی‌ها، آبسنگ‌های مرجانی و خیلی...
طرح سوال از وزیر راه درخصوص راه‌آهن جنوب
۲ روز قبل
طرح سوال از وزیر راه درخصوص راه‌آهن جنوب
طرح سوال از وزیر راه در خصوص وضعیت نامناسب راه آهن جنوب و پروژه‌های بلاتکلیف آن کلید خورد.
هشدار جامعه باستان‌شناسی درباره وضعیت نامناسب حفاظت آثار تاریخی
۲ روز قبل / باستان شناسی / میراث فرهنگی / طاق کسری
هشدار جامعه باستان‌شناسی درباره وضعیت نامناسب حفاظت آثار تاریخی
جامعه باستان‌شناسی درباره وضعیت نامناسب حفاظت از آثار تاریخی از جمله اتفاقات مربوط به طاق کسری و فروش قرآن به سرقت رفته هشدار داد.
امینی: دولت با بخشودگی وام کشاورزان موافقت کند
۳ روز قبل / امینی / نطق میان‌دستور / عضو کمیسیون اجتماعی مجلس / دولت
امینی: دولت با بخشودگی وام کشاورزان موافقت کند
عضو کمیسیون اجتماعی با انتقاد از وضعیت نامناسب اقتصادی، گفت: بانک ها حق ندارند به بدهکاران بانکی از جمله کشاورزان فشار مضاعف بیاورند.
کنارتان می‌مانیم
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
کنارتان می‌مانیم
معصومه حق‌جو   این روزها کرونا صاحبان بسیاری از کسب‌وکارها را با مشکلات اقتصادی مواجه کرده است. بسیاری از مشاغل، دیگر فعالیت ندارند و برخی از شاغلان هم بیکار شده‌اند. با توجه به اینکه «کوویدـ ۱۹» همه‌گیر شده و رعایت مجموعه ضوابط بهداشتی هزینه‌ساز است، وضعیت نامناسب اقتصادی هم فشار مضاعفی به بسیاری از خانواده‌ها وارد کرده است. در این میان، بسیجیان قرارگاه جهادی پایگاه بسیج شهید ناصری با همکاری حسینیه نورالائمه با گام‌هایی محکم‌تر از پیش، پای کمک به همنوعان خود ایستاده‌اند. آنها در روزهای خانه‌نشینی …
سرمربی مس: چمن کیفیت بازی را کاست
۱۳۹۹/۱۰/۱۵ / استانی-ورزشی / لیگ یک فوتبال / تیم فوتبال مس کرمان / تیم فوتبال قشقایی شیراز
سرمربی مس: چمن کیفیت بازی را کاست
تیم مدعی مس کرمان در بازی خارج خانه برابر قشقایی شیراز با نتیجه تساوی متوقف شد و سرمربی تیم میهمان وضعیت نامناسب چمن را یکی از دلایل افت کیفی بازی عنوان کرد.
توجه به راهها مهمترین اولویت شهرستان کم‌برخوردار فریدونشهر
۱۳۹۹/۱۰/۱۴ / فریدونشهر / وزارت راه و شهرسازی / اختصاصی ایرنا / اصفهان / محرومیت / سرمایه گذاری
توجه به راهها مهمترین اولویت شهرستان کم‌برخوردار فریدونشهر
اصفهان- ایرنا- وضعیت نامناسب محورهای ارتباطی شهرستان کم برخوردار فریدونشهر بر کیفیت زندگی و خدمات‌رسانی به مردم اثر گذاشته است که توسعه بخشهای مختلف به تاکید کارشناسان حاضر در میزگرد ایرنا نیازمند توجه اساسی به راههای منطقه است تا شاخصها بهبود و دغدغه سالهای اهالی کاهش یابد.
افزایش ۶ برابری قیمت مواد اولیه فرش دستباف| خیلی‌ها توان چله کشی دار قالی را ندارند
۱۳۹۹/۱۰/۱۳
افزایش ۶ برابری قیمت مواد اولیه فرش دستباف| خیلی‌ها توان چله کشی دار قالی را ندارند
تبریز- چمنی، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و بافندگان فرش دستباف تبریز گفت: مواد اولیه فرش بیش از شش برابر رشد قیمت داشته و بسیاری از قالیبافان به دلیل وضعیت نامناسب معیشتی توان پرداخت هزینه ها را ندارند.
۱۳۹۹/۱۰/۱۰
راستی‌آزمایی تا اردیبهشت
یکی از سکه‌های رایج در ایران دادن وعده از طرف مسوولان و وفا نکردن به آن است. شاید هم به قول شاعر؛ «هزار وعده خوبان یکی وفا نکند»، از خوبی آنان است که وفا نمی‌کنند!! نه اینکه هیچ وعده‌ای محقق نمی‌شود. می‌شود؛ ولی فقط بخشی از آنها و به‌طور معمول ناقص یا با تأخیر انجام می‌شود. اگر روزنامه‌ای پیدا شود و این وعده‌ها را با سررسید آنها بنویسد و تا زمانی که انجام نشود، هر روز تکرار کنند، گمان می‌کنم چند صفحه وعده انجام نشده باقی خواهد ماند. مساله مهم‌تر از اصل وعده یا تأخیر در انجام آن، هزینه‌های تحقق آن وعده‌ها است. برای مثال همین پل صدر را مرور کنیم، وعده‌ای بود که در نهایت انجام شد، در حالی که مساله مهم هزینه‌ای …
۱۳۹۹/۱۰/۰۹
مددجویان کمیته امداد در شهرهای جدید صاحبخانه می‌شوند
مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد امام‌خمینی(ره) گفت: در قالب طرح‌های ساخت مسکن، طرح ساخت هزار واحد مسکونی برای ایتام با مشارکت کمیته امداد، سازمان برنامه و بودجه و یک بنیاد حامی ایتام آغاز و به‌زودی واحدهای مسکونی ساخته شده در اختیار ایتام قرار می‌گیرد. احمدرضا دالوند در گفت‌وگو با همشهری با اشاره به اینکه اولویت‌هایی برای واگذاری واحدها به ایتام در نظر گرفته شده است، افزود: تعداد ایتام در بعد خانوار، زیر پوشش کمیته امداد بودن فرد و وضعیت نامناسب مسکن در حال سکونت 2معیاری …
وضعیت نامناسب ورزشگاه شهید چمران ساوه
۱۳۹۹/۱۰/۰۸
وضعیت نامناسب ورزشگاه شهید چمران ساوه
تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه که سال گذشته تا هفته های آخر مدعی صعود به لیگ برتر بود، بدلیل مشکلات زیرساختی ورزشگاه شهید چمران این شهر با چالش های بسیاری در خصوص میزبانی بازی هایش روبروست، تا جایی که سال گذشته با سلب امکان میزبانی، خانه به دوشی را تحمل کرد و چند بازی خانگی را خارج از خانه بازی کرد که با رفع برخی مشکلات این مسئله تا حدودی رفع شد ولی امسال دوباره این چالش جدی شده و وضعیت بسیار وخیم چمن این ورزشگاه دوباره مشکل ساز شده به حدی که گفته می شود دوباره این تیم با توجه به همین مسئله با سلب میزبانی روبرو خواهد شد.
میزبانان بی‌اخلاق!
۱۳۹۹/۱۰/۰۶ / لیگ برتر فوتبال ایران / تیم فوتبال پرسپولیس / تیم فوتبال نساجی قائم شهر / ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر / تیم فوتبال ماشین سازی تبریز / استادیوم بنیان دیزل تبریز
میزبانان بی‌اخلاق!
برخی تیم‌های میزبان در لیگ‌ ساده‌ترین راه‌های ممکن برای نگه‌داری و آماده کردن زمین مسابقه در برابر بارش باران و برف را انجام نمی‌دهند تا شائبه سودجویی آن‌ها از وضعیت نامناسب زمین در برابر رقیبان تقویت شود.
پرتغال جشن سال نو را لغو کرد
۱۳۹۹/۰۹/۲۸
پرتغال جشن سال نو را لغو کرد
دولت پرتغال جشن‌های سال نو میلادی را به دلیل وضعیت نامناسب اپیدمیولوژیکی لغو کرد.
۱۳۹۹/۰۹/۲۷
فشار قیمت‌گذاری دستوری بر قطعه‌ساز‌ها
نقل قول‌های قطعه‌سازان در ماه‌های گذشته نشان از وضعیت نامناسب این صنعت می‌دهد. قطعه‌سازانی که هم برای تامین مواداولیه صنعت قطعه‌ با فولادسازان و دیگر صنایع مادر دچار مشکل بوده‌اند و هم مصرف‌کنندگان محصولاتشان یعنی خودروسازان نتوانسته‌اند با عمل به تعهدات مالی خود مشکلات آنها را حل کنند. همچنین قیمت‌گذاری دستوری خودرو نیز فشار خودروساز‌ها را به این شرکت‌ها بیشتر کرده است. در گفت‌وگو با دبیر انجمن قطعه سازان به مشکلات این صنعت مهم پرداخته شده است.
۱۳۹۹/۰۹/۲۳
بازار اولیه و توسعه سرمایه‌گذاری در صنایع معدنی
با وجود آنکه اقتصاد ایران در سال‌های اخیر بنا به مشکلاتی نظیر تشدید تحریم‌ها، وضعیت نامناسبی را تجربه کرده و بخش‌های کلیدی و استراتژیک نظیر نفت با کاهش محسوس فعالیت و حجم تولید مواجه شده‌اند، اما صنعت فلزات اساسی توانسته رشد مطلوبی را در همین دوره تجربه کند. رشد تولید فولاد، مس و دیگر فلزات غیرآهنی در کنار صادرات گسترده و بازگشت ارز به چرخه اقتصاد کشور در دوره تحریم‌ها، نشانگر ظرفیت بالای این بخش برای عبور از بحران‌هایی نظیر تحریم سال‌های اخیر است.
صنعت برق عراق؛ کارشکنی آمریکا و یاری ایران
۱۳۹۹/۰۹/۲۲ / انرژی برق / ایالات متحده آمریکا / ایران / بغداد
صنعت برق عراق؛ کارشکنی آمریکا و یاری ایران
بغداد – ایرنا – یک مقام آمریکایی به تازگی با حضور در شهر بغداد پایتخت عراق از کمک به این کشور در زمینه تامین برق سخن گفت؛ درحالی که خود واشنگتن از مسببان اصلی کارشکنی در بهبود وضعیت نامناسب صنعت برق این کشور به شمار می رود.
۱۳۹۹/۰۹/۱۷
انتقاد از وضعیت نامناسب دوآرامستان پایتخت
عضو شورای شهر تهران با اشاره به‌ضرورت اجرای طرح جامع ساماندهی دو آرامستان ابن‌بابویه و امامزاده عبدالله(ع) گفت: مزار شهدای سی تیر در آرامستان ابن‌بابویه وضعیت مناسبی ندارد. به گزارش فارس، حسن خلیل‌آبادی بابیان اینکه آرامستان ابن‌بابویه و امامزاده عبدالله(ع) می‌تواند یکی از مراکز گردشگری و تاریخی شهرری و تهران باشد، افزود: با اینکه این دو آرامستان ثبت میراثی شده، ولی برخی از قبور تخریب‌شده و مکان‌های دفن شهدای 16 آذر برای زیارت اهل قبور و ادای احترام به آن‌ها مناسب نیست.
وضعیت نامناسب آرامستان‌های ابن‌بابویه و امامزاده عبدالله
۱۳۹۹/۰۹/۱۶ / شورای شهر تهران
وضعیت نامناسب آرامستان‌های ابن‌بابویه و امامزاده عبدالله
عضو شورای شهر تهران به وضعیت نامناسب آرامستان‌های ابن‌بابویه و امامزاده عبدالله واکنش نشان داد.
دردهای زنان و مردان فلسطینی در جستجوی کار در اسرائیل/ اسرائیلی‌ها کارگران فلسطینی را استثمار می‌کنند
۱۳۹۹/۰۹/۱۲ / کارگران فلسطینی در اسرائیل
دردهای زنان و مردان فلسطینی در جستجوی کار در اسرائیل/ اسرائیلی‌ها کارگران فلسطینی را استثمار می‌کنند
ایلنا: کارگران فلسطینی که در شهرک‌های اسرائیلی مشغول به کار هستند تا پیش از شیوع کرونا وضعیت نامناسبی داشتند. گسترش و شیوع…
شکایت استقلالی‌ها  از وضعیت چمن ورزشگاه شهر قدس
۱۳۹۹/۰۹/۱۱ / وضعیت نامناسب / استقلال تهران
شکایت استقلالی‌ها از وضعیت چمن ورزشگاه شهر قدس
عرصه و حریم گورستان سفیدچاه گمانه زنی شد
۱۳۹۹/۰۹/۰۸ / میراث فرهنگی / مازندران / گورستان سفیدچاه
عرصه و حریم گورستان سفیدچاه گمانه زنی شد
پس از انتشار گزارش مربوط به وضعیت نامناسب گورستان تاریخی سفیدچاه ، یک مقام مسئول در اداره کل میراث فرهنگی مازندران اعلام کرد که عرصه و حریم این گورستان را گمانه زنی کردند.
سرخط فارس| جدال ارزها در جهان
۱۳۹۹/۰۹/۰۴
سرخط فارس| جدال ارزها در جهان
7. ارزش دلار آمریکا در ماه‌های اخیر عمدتا به دلیل وضعیت نامناسب فراگیری ویروس کرونا در این کشور کاهش پیدا کرده است.
تربیت غلط در "مهدهای کودک" نتیجه بگومگوها بین بهزیستی و آموزش و پرورش!
۱۳۹۹/۰۹/۰۳ / شورای عالی انقلاب فرهنگی / وزارت آموزش و پرورش / مهدکودک
تربیت غلط در "مهدهای کودک" نتیجه بگومگوها بین بهزیستی و آموزش و پرورش!
مقام معظم رهبری درباره وضعیت نامناسب مهدهای کودک با بیان اینکه دستگاه‌های مختلف دولتی با هم در این زمینه بگومگو دارند، متذکر شده بودند: دیگران می‌آیند بچّه‌های مردم را میگیرند، میبرند آنجا و "تربیتهای غلط" داده می‌شود.
آخرین وضعیت پزشکی چنگیز جلیوند
۱۳۹۹/۰۹/۰۲ / چنگیز جلیوند
آخرین وضعیت پزشکی چنگیز جلیوند
اخبار متفاوت از وضعیت چنگیز جلیوند حاکی از آن است که وضعیت نامناسبی دارد، برخی منابع خبر درگذشت او را تایید می کنند و برخی دیگر هنوز معتقدند وضعیت اش بگونه ای نیست که گواهی فوت صادر شود و هنوز دستگاه ها به این هنرمند وصل است.
موحد: همه ارکان نظام در کنار کادر بهداشت درمان قرار بگیرند
۱۳۹۹/۰۹/۰۲ / همه_باهم_علیه_کرونا / سیدمحمد موحد
موحد: همه ارکان نظام در کنار کادر بهداشت درمان قرار بگیرند
نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به وضعیت نامناسب شیوع کرونا ویروس در کشور تاکید کرد: لازم است همه ارکان نظام در کنار کادر بهداشت درمان قرار بگیرند.
۱۳۹۹/۰۹/۰۲
کوتاه از استان‌ها /فروکش بحران کرونا، 3‌ماه زمان می‌خواهد
تعداد بستری‌های روزانه در آذربایجان غربی طی یک‌ماه گذشته از ۲۰۰ نفر کمتر نشده و این امر نشان‌دهنده وضعیت نامناسب کرونایی در استان است؛ وضعیتی که البته امید است با اجرای محدودیت‌های جدیدی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا که از صبح دیروز در تمامی استان‌های کشور و به تبع آن آذربایجان‌غربی اجرا شده است، کمی در فروکش بحران  کووید-19مؤثر باشد. هر چند که مسئول اطلاع‌رسانی ستاد دانشگاهی مقابله با کرونا در آذربایجان غربی موفقیت در قطع زنجیره کرونا را رعایت پروتکل‌ها از سوی ۹۰ درصد مردم در 3‌ماه متمادی می‌داند. …
ارتقای سواد سلامت چاره عبور از بحران کرونا
۱۳۹۹/۰۸/۲۹ / ویروس کرونا / سلامت / دولت / سازمان جهانی بهداشت
ارتقای سواد سلامت چاره عبور از بحران کرونا
تهران- ایرنا- علیرغم تلاش دولت برای مهار کرونا و در حالی که آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در کشور رو به افزایش است، برخی از افراد جامعه به پروتکل های بهداشتی کم توجه هستند. این در حالیست که به گفته بسیاری از کارشناسان، وجود چنین رفتارهایی ناشی از وضعیت نامناسب «سواد سلامت» افراد است.
ادامه‌ی بلاتکلیفی مقبره شهدای اهل قلم دوره مشروطه/ «صوراسرافیل» هم به صدا درآمد!
۱۳۹۹/۰۸/۲۴
ادامه‌ی بلاتکلیفی مقبره شهدای اهل قلم دوره مشروطه/ «صوراسرافیل» هم به صدا درآمد!
ایلنا: در پی انتشار اخباری درباره ادامه روند وضعیت نامناسب آرامگاه روزنامه‌نگاران شهید دوره مشروطه، هنوز برنامه‌ی مشخصی درباره پایان دادن به بلاتکلیفی این آرامگاه در…
وضعیت نامناسب استان مرکزی در شاخص نرخ بیکاری زنان تحصیلکرده
۱۳۹۹/۰۸/۲۰ / استانی-اجتماعی / زنان / اشتغال / استان مرکزی / بیکاری
وضعیت نامناسب استان مرکزی در شاخص نرخ بیکاری زنان تحصیلکرده
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: وضعیت استان در نرخ بیکاری زنان تحصیلکرده مناسب نیست و باید این عقب ماندگی در قالب یک برنامه ریزی عملیاتی جبران شود.
۱۳۹۹/۰۸/۲۱
بورس روی موج تصمیم های شتاب زده
کیمیا نجفیبا شروع ریزش شاخص بورس هراس در دل معامله‌گران ریشه دواند و اکنون دیگر اثری از شور و هیجان چند ماه پیش فعالان بازار نیست. در پی ریزش‌های شاخص در بازار سرمایه شرکت بورس تهران تصمیماتی را اتخاذ کرد و اخیرا نیز طی اطلاعیه‌ جدیدی از دو تغییر مهم در معاملات این بازار خبر داد.اخیرا وضعیت بازار سرمایه به‌گونه‌ای شده است که تصمیم‌گیران مجبور به تغییر سیاست‌ها برای بازگشت ثبات به این بخش از اقتصاد هستند. در این میان کارشناسان سناریوهای متفاوتی را از آینده بازار مطرح می‌کنند. عده‌ای معتقدند بازار نیازمند صبر و حوصله بوده و شاخص قطعا در ماه‌های آتی وضعیت بهتری پیدا می‌کند. از سوی دیگر برخی‌ها بر این باورند که بازار به این زودی‌ها به سمت مثبت باز نمی‌گردد و تا یک ماه آینده روند صعودی را تجربه نخواهد …
وضعیت نامناسب خدمه و بازنشستگان خانه‌های سالمندان اوهایو/ مرگ ۸۴ هزار سالمند و پرستار
۱۳۹۹/۰۸/۱۸
وضعیت نامناسب خدمه و بازنشستگان خانه‌های سالمندان اوهایو/ مرگ ۸۴ هزار سالمند و پرستار
ایلنا: نتایج یک بررسی از خانه‌های سالمندان ایالت «اوهایو» نشان می‌دهد که ۳۳.۹ درصد از این مراکز، تجهیزات حفاظت شخصی در برابر کرونا را به سالمندان، پرستاران و خدمه…
۱۳۹۹/۰۸/۱۵
تهران دو هفته تعطیل شود
گروه اجتماعی| به دنبال درخواست مکرر مجمع نمایندگان استان تهران درباره تعطیلی دو هفته‌ای پایتخت و بالا بودن آمار مراجعات کرونایی به بیمارستان‌های تهران و هشدارهای اعضای شورای شهر درباره دوبرابر شدن تعداد فوت شهروندان تهرانی ظرف 10 روز اول آبان نسبت به مدت مشابه سال گذشته، فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران هم در پیشنهاد تعطیلی دو هفته‌ای تهران با این مسوولان همراهی کرد. علیرضا زالی این پیشنهاد را دیروز و در حاشیه جلسه ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران که با حضور محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد، مطرح کرد و گفت: «تعطیلی تهران صرفا برای کنترل اپیدمی نیست، بلکه فرصتی برای احیا و بازیابی توان کادر پزشکی است.» زالی به دنبال …
تلخ‌تر از کرونا برای ایران
۱۳۹۹/۰۸/۱۴ / ویروس کرونا / نرخ رشد جمعیت / ایرنا / ایران / وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
تلخ‌تر از کرونا برای ایران
تهران- ایرنا - مشاور عالی وزیر بهداشت معتقد است سیاست‌گذاری کاهش جمعیت در دهه ۶۰ باعث شد فرهنگ باروری در کشور به بهانه اقتصاد تغییر یابد اما اکنون در دنیا ما را به عنوان کشوری می‌شناسد که بیشترین و عظیم‌ترین سقوط جمعیتی در ایران شکل گرفته است. این موضوع سبب می‌شود از نظر اقتصادی، سیاسی، امنیتی، فرهنگی و اجتماعی وضعیت نامناسبی پیدا کنیم.
اندیشکده کارنگی بررسی کرد: انتظاراتی که اروپا از رئیس جمهوری بعدی آمریکا دارد
۱۳۹۹/۰۸/۱۱
اندیشکده کارنگی بررسی کرد: انتظاراتی که اروپا از رئیس جمهوری بعدی آمریکا دارد
یک اندیشکده آمریکایی در گزارشی با اشاره به وضعیت نامناسب روابط اروپا و آمریکا در زمان زمامداری دونالد ترامپ، به بررسی انتظارات کشورهای اروپایی از دوران ریاست احتمالی جو بایدن پرداخته است.
پیشگام در همدلی
۱۳۹۹/۰۸/۱۱
پیشگام در همدلی
معصومه حق‌جو  این روزها شیوع کرونا صاحبان بسیاری از کسب و کارها را با مشکل اقتصادی مواجه کرده است. بسیاری از شغل‌ها مثل قبل فعالیت ندارند و برخی از شاغلان هم بیکار شده‌اند. با توجه به اینکه خود این همه‌گیری و رعایت مجموعه ضوابط بهداشتی هزینه‌ساز است، وضعیت نامناسب اقتصادی فشار مضاعفی به بسیاری از خانواده‌ها وارد کرده است. در این میان، برخی از خیّران هنوز هم برای رسیدگی به این افراد پیشگام هستند و گروهی از بانوان در محله ایرانشهر نیز اقدام به تهیه ارزاق، اقلام بهداشتی و کمک‌هزینه زندگی برای خانواده‌های …
تکلیف ورزش ایران در هفته جاری چیست؟
۱۳۹۹/۰۸/۱۰ / ورزش / استخرهای سرپوشیده / باشگاه‌های ورزشی / باشگاه‌های بدنسازی / پایتخت / مراکز تمرین و انجام مسابقات ورزشی
تکلیف ورزش ایران در هفته جاری چیست؟
هرچند به دلیل وضعیت نامناسب شیوع ویروس کرونا، محدودیت و تعطیلی ورزش پایتخت برای چهارمین هفته متوالی در هفته گذشته تمدید شد، اما در مورد این هفته تاکنون و به طور دقیق وضعیت از سوی مسوولان مشخص نشده است!
۱۰۰ استاد دانشگاه متقاضی انتقال به دانشگاه فرهنگیان
۱۳۹۹/۰۸/۱۰ / دانشگاه های جمهوری اسلامی ایران / دانشگاه فرهنگیان
۱۰۰ استاد دانشگاه متقاضی انتقال به دانشگاه فرهنگیان
مسئولان دانشگاه فرهنگیان از وضعیت نامناسب نسبت هیئت علمی به دانشجو سخن می‌گویند، ۱۰۰ نفر اساتید سایر دانشگاه‌ها متقاضی انتقال به دانشگاه فرهنگیان هستند.
حمله مالک رایکا به مدیرکل ورزش و جوانان مازندران؛ /  مجبوریم بدهی به اسکوچیچ را پرداخت کنیم
۱۳۹۹/۰۸/۰۹ / تیم ملی ایران / دراگان اسکوچیچ (سرمربی) / رایکا بابل / دسته یک
حمله مالک رایکا به مدیرکل ورزش و جوانان مازندران؛ / مجبوریم بدهی به اسکوچیچ را پرداخت کنیم
مالک باشگاه رایکا بابل از وضعیت نامناسب این تیم به دلیل بدهی به اسکوچیچ و بسته بودن پنجره نقل و انتقالات خبر داد.
تمدید محدودیت و تعطیلی ورزش پایتخت تا ۹ آبان
۱۳۹۹/۰۸/۰۵
تمدید محدودیت و تعطیلی ورزش پایتخت تا ۹ آبان
به دلیل وضعیت نامناسب شیوع ویروس کرونا در پایتخت، محدودیت و تعطیلی ورزش پایتخت برای چهارمین هفته متوالی تمدید شد.
رسوایی اخلاقی و وضعیت نامناسب وکیل دونالد ترامپ
۱۳۹۹/۰۸/۰۱ / رودی جولیانی / وکیل ترامپ
رسوایی اخلاقی و وضعیت نامناسب وکیل دونالد ترامپ
ساشا بارون کوهن، بازیگر و کمدین بریتانیایی که با ایفای نقش در داستان‌های «بورات» مشهور شده، برای جمهوریخواهان آمریکا دردسر ساز شد.
وضعیت نامناسب عصارخانه تاریخی «جماله» در اصفهان
۱۳۹۹/۰۷/۳۰ / آثار تاریخی / شیخ بهایی / سازمان میراث فرهنگی و گردشگری / میراث فرهنگی
وضعیت نامناسب عصارخانه تاریخی «جماله» در اصفهان
اصفهان - عصارخانه تاریخی جماله از جمله چهار عصارخانه باقیمانده در اصفهان است که این روزها با توجه به عدم رسیدگی مسئولان حال و روز خوشی ندارد و به یک مخروبه تبدیل شده است.
چشم‌امید کودکان بیمار به «کمک»
۱۳۹۹/۰۷/۲۷ / کروناویروس / همشهری محله / کودکان / منطقه ۷ / منطقه ۸ / خیریه
چشم‌امید کودکان بیمار به «کمک»
این روزها که شیوع کرونا و وضعیت نامناسب اقتصادی، تأمین مایحتاج روزانه را برای قشرهای متوسط و رو به پایین سخت‌تر کرده، هستند افرادی که علاوه بر تأمین این نیازها، بار تهیه دارو برای فرزند بیمار هم بر دوششان تحمیل شده است.
وضعیت نامناسب تهران با ۵۰۰۰ بیمار کرونایی/ بیش از ۱۰۰ بیمارستان درگیر کرونا هستند
۱۳۹۹/۰۷/۲۷ / استان تهران / بیمارستان / خدمت رسانی / درمان / معاون
وضعیت نامناسب تهران با ۵۰۰۰ بیمار کرونایی/ بیش از ۱۰۰ بیمارستان درگیر کرونا هستند
اقتصاد نیوز : معاون درمان ستاد ملی کرونای استان تهران با اشاره به اینکه تهران با ۵ هزار و ۳۰۰ بیمار کرونایی وضعیت خوبی ندارد، گفت: برای اعلام محدودیت‌های تردد، کمی دیر تصمیم گیری شد.
وضعیت نامناسب تهران با ۵ هزار بیمار مبتلا به کرونا/ ساعت کاری کارمندان کم شود
۱۳۹۹/۰۷/۲۷ / کرونا / کرونا / بیمارستان / تهران / درمان
وضعیت نامناسب تهران با ۵ هزار بیمار مبتلا به کرونا/ ساعت کاری کارمندان کم شود
معاون درمان ستاد ملی کرونای استان تهران با اشاره به اینکه تهران با ۵ هزار و ۳۰۰ بیمار کرونایی وضعیت خوبی ندارد، گفت: برای اعلام محدودیت‌های تردد، کمی دیر تصمیم گیری شد.
استاندار کرمانشاه: وضعیت بدی در بحث
۱۳۹۹/۰۷/۲۴
استاندار کرمانشاه: وضعیت بدی در بحث "کرونا" داریم
استاندار کرمانشاه با اشاره به وضعیت نامناسب کرونا در استان تاکید کرد: هیچ اداره و نهادی حق خدمات رسانی به افراد فاقد ماسک را ندارد.
وضعیت بدی در بحث
۱۳۹۹/۰۷/۲۴ / استانی-اجتماعی / کرمانشاه / منطقه کرمانشاه / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / استاندار کرمانشاه / هوشنگ بازوند
وضعیت بدی در بحث "کرونا" داریم/ ممنوعیت خدمات رسانی به افرادِ "فاقد ماسک"
استاندار کرمانشاه با اشاره به وضعیت نامناسب کرونا در استان تاکید کرد: هیچ اداره و نهادی حق خدمات رسانی به افراد فاقد ماسک را ندارد.
سگ‌های بی‌صاحب وضعیت نامناسبی در شهر ایجاد کرده‌اند
۱۳۹۹/۰۷/۱۷ / استانی-اجتماعی / سگ ولگرد / دهیاری ها / شهرداری / نیروی انتظامی / دامپزشکی
سگ‌های بی‌صاحب وضعیت نامناسبی در شهر ایجاد کرده‌اند
مدیرکل دامپزشکی لرستان گفت: سگ‌های بی‌صاحب وضعیت نامناسبی در شهر ایجاد کرده‌اند.
آقاتهرانی: کدخدا اعتنایی به غرب باوران نکرد/ چند ماه باقی مانده از عمر دولت را هم تحمل می‌کنیم
۱۳۹۹/۰۷/۱۴ / دولت روحانی / مرتضی آقاتهرانی
آقاتهرانی: کدخدا اعتنایی به غرب باوران نکرد/ چند ماه باقی مانده از عمر دولت را هم تحمل می‌کنیم
مرتضی آقاتهرانی در گفت‌وگو با خانه ملت، در واکنش به گره زدن حل مشکلات کشور به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، گفت: دولت با نگاه به بیرون کشور را در وضعیت نامناسبی قرار داده و مردمی هم که به این دولت رای داده اند ناراضی هستند، همه امور از دستشان در رفته، چرا که از همان اول گفتند باید هوای کدخدا را داشته باشیم.
۱۳۹۹/۰۷/۱۴
احساس نیاز به نقش معلمان در جهان کرونایی
گروه اجتماعی| سازمان معلمان ایران در آستانه روز جهانی معلم با صدور بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت این روز بر لزوم توجه به نقش معلمان در وضعیت نامناسب کنونی از نظر سلامت و شیوع ویروس کرونا تاکید کرد.  در بخشی از این بیانیه آمده است:  اگر در آغاز شیوع کرونا آنچه   بیش از همه احساس می‌شد در معرض تهدید است سلامت مردم بود و برای حفظ سلامت، جامعه پزشکی و پرستاران در خط مقدم جانفشانی‌های ماندگاری را انجام دادند که همچنان ادامه دارد اما حالا با آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس در سراسر جهان نقش و جایگاه معلمان در تعلیم و تربیت بیش از پیش محسوس شده است.  ۵ اکتبر و روز جهانی معلم در حالی فرا می‌رسد که معلمان ایران بیش از سال‌های گذشته با مسائل و مشکلات فراوان …
ضرورت نظارت شدید بر مراکز نگهداری از حیوانات
۱۳۹۹/۰۷/۱۳ / باغ‌وحش / حقوق حیوانات
ضرورت نظارت شدید بر مراکز نگهداری از حیوانات
روز جهانی حیوانات، روز اقدام برای حقوق و رفاه حیوانات است که هر ساله در ۴ اکتبر (۱۳ مهر) برگزار می شود. یکی از مسائلی که در زمینه حقوق حیوانات همواره مطرح است حضور آن‌ها در باغ وحش‌ها است که موافقان و مخالفانی دارد. برخی از موافقان وجود باغ‌وحش‌ها بر کارکردهای آموزشی باغ‌وحش‌ها و امکان تکثیر گونه‌های در اسارت تاکید می‌کنند اما مخالفان آن از جمله یک مدافع حقوق حیوانات ضمن تاکید بر وضعیت نامناسب باغ‌ وحش‌ها و مراکز نگهداری حیوانات در ایران می‌گوید که آنچه در باغ‌ وحش‌های ایران می‌گذرد برخلاف حقوق و رفاه حیوانات و حتی بر خلاف دستورالعمل‌های سازمان حفاظت محیط زیست در خصوص باغ‌ وحش‌ها است.
اتوبوس‌های جدید نیازهای ما را تأمین نمی‌کند
۱۳۹۹/۰۷/۱۳
اتوبوس‌های جدید نیازهای ما را تأمین نمی‌کند
بیشتر از 80درصد اتوبوس‌های شرکت واحد تهران فرسوده است و نیازمند نوسازی. تامین منابع مالی برای نوسازی اتوبوس‌ها هنوز با مشکلاتی روبه‌رو است، درحالی‌که شهروندان تهران، به واسطه وضعیت نامناسب اقتصادی، بیشتر از قبل به تردد با اتوبوس‌ رغبت نشان می‌دهند. مترو نیز هنوز با کمبود واگن روبه‌رو است و این هم نیازمند تامین مالی. سیدمناف هاشمی، معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهردار، در گفت‌وگو با همشهری درباره این موضوعات صحبت کرده است. از عمر مفید اتوبوس‌های شهر تهران 10سال می‌گذرد. از سال 93به بعد نیز اتوبوسی به چرخه …
دانشگاه علوم پزشکی: طی ۲۴ ساعت اخیر؛ آمار روزانه ابتلا به کرونا در اصفهان از ۱۵۰۰ نفر عبور کرد
۱۳۹۹/۰۷/۱۰
دانشگاه علوم پزشکی: طی ۲۴ ساعت اخیر؛ آمار روزانه ابتلا به کرونا در اصفهان از ۱۵۰۰ نفر عبور کرد
آرش نجیمی، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به وضعیت نامناسب شیوع کرونا در استان اصفهان اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت اخیر نتایج آزمایش یک هزار و ۵۰۲ بیمار مشکوک به کرونا مثبت اعلام شده است. وی با بیان اینکه شهروندان اصفهان باید توجه داشته باشند که ظرفیت بیمارستان‌های ریفرال کرونا در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تکمیل است، ادامه داد: از روز گذشته تاکنون ۲۰۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های اصفهان بستری شده اند.
کرونا از رگ گردن به ما نزدیک تر است/وضعیت نامناسب پروتکل های بهداشتی در مراکز خرید
۱۳۹۹/۰۷/۰۹ / نادر توکلی / پروتکل‌های بهداشتی / ویروس کرونا
کرونا از رگ گردن به ما نزدیک تر است/وضعیت نامناسب پروتکل های بهداشتی در مراکز خرید
معاون درمان ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز خرید حداکثر ۳۰ درصد است.
وضعیت نامناسب معیشتی و ریزش بورس مانند حوادث غیرمترقبه است
۱۳۹۹/۰۷/۰۹
وضعیت نامناسب معیشتی و ریزش بورس مانند حوادث غیرمترقبه است
محبی نجم‌آبادی، نماینده مردم سبزوار در مجلس تصریح کرد: نگاه به وضعیت معیشتی و ریزش بورس باید به مانند حوادث غیرمترقبه مانند سیل و زلزله باشد.
خروج قارچ از سبدهای خرید
۱۳۹۹/۰۷/۰۹
خروج قارچ از سبدهای خرید
شیوع کرونا از یک‌سو و وضعیت نامناسب اقتصادی مردم از سوی دیگر تقاضا برای خرید قارچ را کاهش داده و سرانه مصرف این ماده غذایی باارزش در کشور افت محسوسی داشته است.  به گزارش همشهری، افزایش تورم و کاهش قدرت خرید مردم باعث شده بیشتر خانواده‌ها اقلام اساسی را در اولویت خرید قرار دهند و از هرآنچه ضروری به‌نظر نمی‌رسد، چشم‌پوشی کنند تا بتوانند از پس تامین مایحتاج اصلی برآیند. یکی از اقلامی که به‌نظر می‌رسد تعداد زیادی از مردم آن را از سبد خرید خود خارج کرده‌اند، قارچ است. این محصول البته از ناحیه کرونا هم …
۱۳۹۹/۰۷/۰۸
فروش ضعیف «تنت» در آمریکا
فروش ۳.۴ میلیون دلاری «تنت» در یک هفته اخیر و وضعیت نامناسب فروش در سینماهای آمریکا موجب شده تا استودیوها بزرگ‌ترین پروژه‌های خود را در اکران پاییزی هم قرار ندهند.به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، بدون داشتن بازارهای لس‌آنجلس و نیویورک، فیلم «تنت» کریستوفر نولان در چهارمین آخر هفته نمایش خود در سینماهای آمریکا با روی پرده رفتن در ۲۸۵۰ سالن توانست فقط ۳.۴ میلیون دلار بفروشد و به این ترتیب فروش کل خود در آمریکای شمالی را به رقم نسبتاً پایین ۴۱.۲ میلیون دلار برساند.این فیلم حماسی جاسوسی ۲۰۰ میلیون دلاری، توانسته فروش ناامیدکننده داخلی خود را با عملکردی خوب در بازارهای بین‌المللی جبران کند. این بلاکباستر محصول برادران وارنر توانسته ۱۵.۸ میلیون دلار دیگر در سطح جهان بفروشد و فروش کل بین‌المللی …
در گفت‌وگو با مدیرعامل آتش‌نشانی پرمخاطره‌ترین شهر کشور مطرح شد: 
افشای نام ۱۰۰۰ ساختمان ناایمن تهران و برنامه‌ریزی برای جذب آتش‌نشان جدید
۱۳۹۹/۰۷/۰۷
در گفت‌وگو با مدیرعامل آتش‌نشانی پرمخاطره‌ترین شهر کشور مطرح شد: افشای نام ۱۰۰۰ ساختمان ناایمن تهران و برنامه‌ریزی برای جذب آتش‌نشان جدید
هفتم مهرماه در تقویم رسمی کشور به نام روز آتش‌نشانی نامگذاری شده است و همین موضوع بهانه‌ای شد تا مدیرعامل آتش‌نشانی بزرگترین و البته پرمخاطره‌ترین شهر کشور یعنی تهران به بیان برخی دغدغه‌ها، مشکلات و اقدامات این سازمان بپردازد؛ از برنامه ریزی برای اضافه شدن ۲۰۰ نیروی جدید به خانواده ۵۰۰۰ نفری آتش‌نشانی تا افتتاح چهار ایستگاه جدید و گلایه از وضعیت نامناسب ایمنی در پایتخت.
افشای نام ۱۰۰۰ ساختمان ناایمن تهران
۱۳۹۹/۰۷/۰۷
افشای نام ۱۰۰۰ ساختمان ناایمن تهران
هفتم مهرماه در تقویم رسمی کشور به نام روز آتش‌نشانی نامگذاری شده است و همین موضوع بهانه‌ای شد تا مدیرعامل آتش‌نشانی بزرگترین و البته پرمخاطره ترین شهر کشور یعنی تهران به بیان برخی دغدغه‌ها، مشکلات و اقدامات این سازمان بپردازد؛ از برنامه ریزی برای اضافه شدن ۲۰۰ نیروی جدید به خانواده ۵۰۰۰ نفری آتش‌نشانی تا افتتاح چهار ایستگاه جدید و گلایه از وضعیت نامناسب ایمنی در پایتخت.
"جهان قبل از نابودی مصر، سیسی را متوقف کند"
۱۳۹۹/۰۷/۰۲ / عبدالفتاح سیسی / مصر
"جهان قبل از نابودی مصر، سیسی را متوقف کند"
یک رسانه آمریکایی نوشت که به دلیل وضعیت نامناسب حاکمیت قانون در مصر، هیچ سرمایه‌گذار خارجی اقدام به سرمایه‌گذاری در این کشور نمی‌کند و جهان باید پیش از نابودی این کشور به دست رئیس جمهوری آن، وی را متوقف کند.
تقاضای نماینده گرگان برای رسیدگی به وضعیت آب شرب استان گلستان
۱۳۹۹/۰۷/۰۲ / استانی-سیاسی / آب شرب
تقاضای نماینده گرگان برای رسیدگی به وضعیت آب شرب استان گلستان
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت نامناسب آب شرب در روستاها و شهرهای استان گلستان خواستار رسیدگی به مسائل موجود و تامین آب شرب برای مردم استان گلستان شد.
جایگاه پسماند محمدآباد، زخمی بر پیکر دشت قزوین
۱۳۹۹/۰۷/۰۲ / سازمان حفاظت محیط زیست / مدیریت پسماند / استان قزوین / واحدهای آلاینده / استانداری قزوین / تخریب محیط زیست
جایگاه پسماند محمدآباد، زخمی بر پیکر دشت قزوین
قزوین - ایرنا - جایگاه پسماند محمدآباد که با شیوع ویروس کرونا بنابر دستورالعمل‌های جدید به صورت موقت تعطیل شد، هم اینک براثر وضعیت نامناسب و بوی بد خود به عفونتی چرکین بر پیکر دشت قزوین تبدیل شده است.
تغییر مسیر ممکن است؟
۱۳۹۹/۰۶/۳۰
تغییر مسیر ممکن است؟
بحران همه‌گیری کرونا به همه انسان‌ها یکسان لطمه وارد نکرده است. این ویروس عموما افرادی را که از لحاظ سلامت در وضعیت نامناسبی قرار داشته‌اند و نیز کسانی که زندگی روزمره‌شان آنها را مجبور می‌کرده با دیگران در ارتباط قرار گیرند، هدف قرار داده و این بدان معناست که فقرا به‌ویژه آنهایی که در کشورهای فقیر و در ایالات‌متحده در جاهایی‌که دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی تضمین‌شده نبوده، بیشتر در معرض ابتلا به کرونا قرار داشته‌اند. در گوشه و کنار جهان، نحوه مدیریت بحران کرونا یکسان نبوده است، به این معنا که در زمینه موفقیت در حوزه حفظ سلامت شهروندان و اقتصاد، تفاوت‌های بزرگی مشاهده شده است. این تفاوت‌ها علل گوناگونی دارد: وضعیت بهداشت و درمان قبل از شروع بحران، میزان آمادگی کشورها و تاب‌آوری اقتصاد، کیفیت …
۱۳۹۹/۰۶/۳۰
پاسخ دندان شکن روسیه به آمریکا در مورد ایران
ایرنا - نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین با بیان اینکه امکان برای بکارگیری مکانیسم ماشه در مورد ایران وجود ندارد، خاطرنشان کرد: آمریکا ریسک می کند و بار دیگر خود را در وضعیت نامناسب قرار می‌دهد.
۶ تمرین برای تسکین آرتروز گردن
۱۳۹۹/۰۶/۳۰ / آرتروز گردن
۶ تمرین برای تسکین آرتروز گردن
اقتصادنیوز : آرتروز بیماری ناشی از تحلیل دیسک‌های بین مهره‌ای و غضروف‌های مفاصل است که می‌تواند به استخوان نیز آسیب برساند وممکن است در تمام مفاصل بدن اتفاق بیفتد اما در افرادی که به‌دلیل شرایط شغلی یا وضعیت نامناسب، گردن را در حالت نامناسب قرار می‌دهند، معمولا به مهره‌های گردن آسیب می‌رساند.در ادامه به راهکارهای پیشگیری از آرتروز گردن اشاره می کنیم :
اولیانوف: آمریکا بار دیگر در وضعیت نامناسب قرار می‌گیرد
۱۳۹۹/۰۶/۳۰ / برجام / روسیه / ایالات متحده آمریکا
اولیانوف: آمریکا بار دیگر در وضعیت نامناسب قرار می‌گیرد
مسکو - ایرنا - نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین با بیان اینکه امکان برای بکارگیری مکانیسم ماشه در مورد ایران وجود ندارد، خاطرنشان کرد: آمریکا ریسک می کند و بار دیگر خود را در وضعیت نامناسب قرار می‌دهد.
وضعیت مجموعه ورزشی ۱۶ هکتاری، مظلومیت خوزستان را می‌رساند
۱۳۹۹/۰۶/۲۷ / استانی-ورزشی / اخبار ورزشی - خوزستان / کشتی
وضعیت مجموعه ورزشی ۱۶ هکتاری، مظلومیت خوزستان را می‌رساند
عضو خوزستانی فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به وضعیت نامناسب مجموعه ورزشی ۱۶ هکتاری و ورزشگاه غدیر اهواز، گفت: ۱۶ سال است که سالن ۴۵۰۰ نفری مجموعه ورزشی ۱۶ هکتاری اهواز نیمه تمام مانده که این مظلومیت خوزستان را می رساند.
۱۳۹۹/۰۶/۲۷
استمرار عملیات گاز رسانی به 185 روستای کوهستانی مازندران
 مدیرعامل شرکت گاز مازندران از تکمیل طرح گازرسانی به سه شهر و 185 روستای کوهستانی و سخت‌گذر شهرستان‌های نوشهر، نور و آمل با اعتبار یکهزار میلیارد تومانی حداکثر تا ۲ سال آینده خبر داد.جعفر احمدپور" روز شنبه در جلسه بررسی پروژه گازرسانی به بخش کجور در نوشهر گفت : برای اجرای این پروژه ها 337 کیلومتر خطوط تغذیه در مناطق کوهستانی و صعب العبور انجام می شود که از این میزان 45 کیلومتر آن به صورت 20 اینچی و بقیه لوله گذاری 6 تا 12 اینچ است.وی افزود : شهرهای پول و کجور در بخش کجور شهرستان نوشهر و شهر بلده در شهرستان نور از جمله این سه شهر کوهستانی است.مدیر عامل شرکت گاز مازندران با اشاره به در حال اجرا بودن گاز رسانی بین شهرهای پول و کجور گفت: هم اکنون 11 کیلومتر از مسیر  13 کیلومتر خط انتقال گاز این مناطق …
حیدری: سوءمدیریت در گمرک‌های کشور به کمک تحریم‌ها آمده است
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / نمایندگان مجلس
حیدری: سوءمدیریت در گمرک‌های کشور به کمک تحریم‌ها آمده است
نماینده قصرشیرین در مجلس گفت: وضعیت نامناسب گمرک‌ها عاملی برای افزایش فشار ناشی از تحریم‌هاست.
۱۳۹۹/۰۶/۲۵
نقدی که نابجا نیست
در چند روز گذشته به لطف شبکه‌های اجتماعی، حذف دختران از طرح روی جلد کتاب ریاضی سوم دبستان تبدیل به دغدغه همگانی شد و موجی از انتقاد و اعتراض را به دنبال داشت. در این میان کثیری از «اولویت‌شناسان» دردمند پیدا شدند تا انسان‌های فاضلی باشند که سخاوتمندانه به افرادی که از نظرشان سطحی و دائما درگیر فانتزی‌اند، بیاموزند که آنچه شما دغدغه‌اش را دارید در بدبینانه‌ترین حالت چیزی نیست مگر امری یکسره عبث و بیهوده و در خوش‌بینانه‌ترین حالت حرف درستی که اگر گفتنش ضرر ندارد، ضرورتی هم ندارد. این متخصصان و معلمان اولویت‌شناسی، به ما می‌آموزند که آنچه ضرورت و اولویت دارد نه حذف کارتون دختران از روی جلد کتاب که بازماندن ۵۰۰هزار دانش‌آموز از تحصیل …
وضعیت نامناسب پرسپولیس در میان 5 نکته قابل توجه AFC در لیگ قهرمانان آسیا
۱۳۹۹/۰۶/۲۴ / پرسپولیس / لیگ قهرمانان آسیا / کنفدراسیون فوتبال آسیا / AFC
وضعیت نامناسب پرسپولیس در میان 5 نکته قابل توجه AFC در لیگ قهرمانان آسیا
کنفدراسیون فوتبال آسیا وضعیت نامناسب پرسپولیس را در میان 5 سوژه قابل توجه خود پیش از آغاز لیگ قهرمانان آسیا قرار داده است.
مشکلات راه دسترسی معدن طلای اندریان رفع می‌شود
۱۳۹۹/۰۶/۲۲
مشکلات راه دسترسی معدن طلای اندریان رفع می‌شود
تبریز- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی با اشاره به وضعیت نامناسب راه دسترسی معدن طلای اندریان گفت: تلاش می شود مشکلات موجود در مسیر این معدن با هماهنگی دستگاه های متولی و شرکت بهره بردار معدن حل شود.
کسری کم‌سابقه پول در شهرداری تهران
۱۳۹۹/۰۶/۲۲ / درآمد / شهرداری تهران / کسری بودجه
کسری کم‌سابقه پول در شهرداری تهران
مدیریت شهری پایتخت در حالی تصویر ثلث دخل و خرج سال ۹۹ خود را منتشر کرد که در آن ردپای کسری کم‌سابقه منابع و درآمدها ناشی از دو منشأ اصلی قابل مشاهده است، بررسی‌ها نشان می‌دهد وضعیت نامناسب دخل پایتخت به یک تیغ دولبه شباهت دارد که در صورت بی‌عملی مدیریت شهری، وخامت کسری منابع در نیمه دوم سال را تشدید می‌کند. نوشته کسری کم‌سابقه پول در شهرداری تهران اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
وضعیت عرضه مسکن در شمال و جنوب پایتخت
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
وضعیت عرضه مسکن در شمال و جنوب پایتخت
مشاوران املاک در مناطق مختلف شهر تهران عنوان می‌کنند: حجم فایل‌های عرضه شده به بنگاه‌های املاک برای فروش همچنان در وضعیت نامناسب قرار دارد. نوسانات اخیر در بازار ارز و سرمایه و سرایت آن به بازار مسکن طی ماه‌های اخیر، بازار معاملات املاک در پایتخت را با تغییرات زیادی مواجه کرده است.
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
انتقاد عضو شورا از تخریب مجسمه‌های موزه هنرهای معاصر
عضو کمیسیون فرهنگی- اجتماعی شورای شهر تهران در مورد وضعیت نامناسب آبیاری محوطه بیرونی موزه هنرهای معاصر و خسارات جدی به مجسمه‌های آن انتقاد کرد. به گزارش ایسنا، حجت نظری در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر با اشاره به سالروز درگذشت آیت‌الله سیدمحمود طالقانی گفت: این فرد نقش زیادی در ایجاد بسترها برای شکل‌گیری نهاد شورا در کشورمان داشت و امیدوارم یادگار و پیگیری‌های ایشان با تصمیماتی که این روزها از مجلس در مورد محدود کردن نهاد شورا شنیده می‌شود به حاشیه نرود. او در تذکری در مورد وضعیت محوطه پیرامونی موزه هنرهای معاصر گفت: این موزه یکی از مهم‌ترین موزه‌های ایران و جهان است اما وضعیت مجسمه‌ها و آثاری که در محوطه بیرونی این موزه قرار دارد، مناسب نیست. …
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
توضیح موزه هنرهای معاصر تهران درباره نگهداری مجسمه‌ها
به دنبال اظهارات عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران درباره نحوه نگهداری مجسمه‌های موزه هنرهای معاصر تهران، این موزه توضیحاتی را ارائه کرد و یادآور شد که غیر از تاثیر محیط طبیعی، آفتاب و بارندگی، مجسمه‌ها از آبیاری فضای سبز هیچ آسیبی ندیده‌اند.به گزارش ایسنا، حجت نظری، عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران، صبح روز سه شنبه (۱۸ شهریورماه) درباره وضعیت نامناسب آبیاری محوطه بیرونی موزه هنرهای معاصر و خسارات جدی به مجسمه‌های آن انتقاد و اظهار کرد که شیوه نادرست آبیاری در محوطه موزه، آسیب‌های جبران ناپذیری به این آثار فاخر که نمونه بعضی از آنها در دنیا کمتر یافت می‌شود وارد کرده است.در واکنش به این گفته‌های نظری، روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران نیز در توضیحی اعلام کرد: «مجسمه‌های …
وضعیت نامناسب آبیاری محوطه بیرونی موزه هنرهای معاصر/ خسارات جدی به مجسمه‌های ارزشمند مجموعه
۱۳۹۹/۰۶/۱۸ / موزه هنرهای معاصر تهران / حجت نظری / آبیاری نوین
وضعیت نامناسب آبیاری محوطه بیرونی موزه هنرهای معاصر/ خسارات جدی به مجسمه‌های ارزشمند مجموعه
نظری با ابراز نگرانی از وضعیت نامناسب آبیاری محوطه بیرونی موزه هنرهای معاصر گفت: هرچه سریعتر در نحوه آبیاری فضای سبز محوطه موزه تجدیدنظر شود تا خسارت بیشتری به این آثار گران‌بها وارد نشود.
خسارت به مجسمه‌های محوطه موزه هنرهای معاصر به دلیل آبیاری نادرست فضای سبز
۱۳۹۹/۰۶/۱۸ / عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران
خسارت به مجسمه‌های محوطه موزه هنرهای معاصر به دلیل آبیاری نادرست فضای سبز
ایلنا: عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در مورد وضعیت نامناسب آبیاری محوطه بیرونی موزه هنرهای معاصر و خسارات جدی به مجسمه‌های ارزشمند مجموعه تذکر داد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •