یکشنبه, ۶ بهمن, ۱۳۹۸ / 26 January, 2020
ویدیو تیم ملی ایران
تحریم‌ها یعنی رنج؛ کتاب هنر تحریم‌ها
تابناک / ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ / فیلم
تحریم‌ها یعنی رنج؛ کتاب هنر تحریم‌ها
کتاب «هنر تحریم‌ها اثر ریچارد نفیو / The Art of Sanctions by Richard Nephew» در مورد روش‌های بهینه و چارجوب‌هایی که تحریم‌کننده‌ها حین وضع تحریم‌ها باید مد نظر قرار دهند نوشته شده است. ریچارد نفیو که یکی از اعضای تیم مذاکرات آمریکا در برجام بود و ارتباط نزدیکی با تحریم‌های آمریکا علیه ایران داشته و مسئول تیم طراحی تحریم ایران در دولت دوم اوباما بود. او که پیش از این پست، به مدت ده سال مسئول امور ایران در شورای امنیت ملی در کاخ سفید و قائم مقام هماهنگی سیاست تحریم در وزارت خارجه ایالات متحده بوده، در این کتاب سعی کرده با ترسیم چارچوبی مشخص برای بهینه کردن اعمال تحریم‌ها از آن‌ها سلاحی برای تحت فشار قرار دادن موثر کشورهای دیگر استفاده کند. در این ویدیو بخش‌هایی مراسم رونمایی کتاب وی که مربوط به …
ویدیو| خوش و بش بشار رسن و طارمی پیش از دیدار عراق و ایران
خبر ورزشی / ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ / ورزشی
ویدیو| خوش و بش بشار رسن و طارمی پیش از دیدار عراق و ایران
بازیکنان سابق و کنونی تیم پرسپولیس حاضر در تیم‌های ملی ایران و عراق، پیش از آغاز دیدار حساس دو تیم در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲2 با یکدیگر به خوش و بش پرداختند.
  ویدیو دیدار ایران و عراق  ویدیو تیم ملی ایران  ویدیو خوش و بش طارمی و بشار رسن  ویدیو دیدار مهدی طارمی و بشار رسن  ویژه
حضور زنان در ورزشگاه آزادی در قاب بین‌المللی
تابناک / ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ / فیلم
حضور زنان در ورزشگاه آزادی در قاب بین‌المللی
یکی از ویدیوهای پربازدید رویترز، حضور زنان در ورزشگاه آزادی و تماشای بازی تیم‌های ملی فوتبال ایران و کامبوج در جریان رقابت‌های مقدماتی جام جانی قطر است. در این ویدیو، ادای احترام تیم ملی به تماشاگران زن ایرانی نیز از نمایی دیگر ثبت شده است. این ویدیو که بخشی از پوشش بین المللی حضور زنان در استادیوم فوتبال است را در تابناک می‌بینید.
تشویق تنها تماشاگر کامبوج در ورزشگاه آزادی!
تابناک / ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ / فیلم
تشویق تنها تماشاگر کامبوج در ورزشگاه آزادی!
تیم ملی فوتبال کامبوج در بازی با تیم ملی فوتبال ایران به میزبانی ورزشگاه آزادی تنها یک تماشاگر دارد. ویدیو تابناک از تشویق تنها تماشاگر کامبوج در ورزشگاه آزادی را که به یک طبل و یک بلندگو انجام می‌دهد را می‌بینید.