شنبه, ۵ بهمن, ۱۳۹۸ / 25 January, 2020
پرویز پرستویی
روزنامه ابتکار / ۲ روز قبل / ...
یک کمدی در صدر، سه کمدی در تعقیب
این هفته در میان ۵ فیلم پرفروش صدر گیشه همچنان مطرب در صدر گیشه جا خوش کرده و سه فیلم کمدی در تعقیب این فیلم قرار دارند.به گزارش ایرنا، این هفته بررسی گزارش فروش فیلم‌های در مقایسه با هفته گذشته تنها یک تغییر و جابه‌جایی فیلم دوم و سوم را در‌پی داشته است. فیلم سینمایی جهان با من برقص این هفته با اختلاف اندک توانست از زیر نظر پیشی بگیرد و در رده دوم پرفروش‌ها قرار گیرد.فیلم سینمایی مطرب هم همچنان مانند ۱۰ هفته گذشته صدر گیشه را قرق کرده اما این هفته با اختلاف اندک نسبت به فیلم دوم در صدر گیشه قرار گرفته است. البته هر‌چند ۵ فیلم صدر گیشه در مقایسه با هفته گذشته دست نخورده باقی ماندند اما همین فیلم‌ها هم در مقایسه با هفته گذشته با رشد قابل توجهی در فروش مواجه شدند.انیمیشن بنیامین تنها نماینده این …
روزنامه آفتاب یزد / ۴ روز قبل / ...
اگر اذیتم کنید از ایران می‌روم
آفتاب یزد – گروه شبکه: به ندرت در یک سکانسی از فیلمی بازی کرده است از همین رو کمتر کسی است که در حوزه بازیگری او را بشناسد اما همین فرد در فضای مجازی به سبب حرف‌های عجیبی که بر زبان می‌آورد جزء شناخته شده‌ترین چهره‌ها یا به قول معروف یک اینفلوئنسر محسوب می‌شود. نامش شقایق دلشاد است که بنا به گفته خودش در صنعت مدلینگ هم فعالیت دارد. اولین بار که حاشیه ساز شد، صحبتهایش در مورد الزام بادیگارد داشتن یک چهره معروف بود. او گفته بود:« داشتن بادیگارد برای هنرمندان لازم است و هنرمندان حتما باید با بنز در خیابان‌ها تردد کنند!» همین گفته او با واکنش‌های بسیاری از جمله از سوی هنرمندان مطرح کشورمان همچون پرویز پرستویی روبه رو شد. دومین بار که بر سر زبان‌ها افتاد و واکنش‌هایی را هم برانگیخت، این گفته‌اش مبنی …
ویدئو / موسیقی فیلم؛ «بادیگارد»
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ / فرهنگی و هنری
ویدئو / موسیقی فیلم؛ «بادیگارد»
«بادیگارد» فیلمی به کارگردانی «ابراهیم حاتمی‌کیا» است و ماجرای محافظ باسابقه‌ای را روایت می‌کند که برای حفاظت از یک دانشمند هسته‌ای مأموریت یافته است. این فیلم در سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر در هفت رشته نامزد شد و دو سیمرغ بلورین برای بهترین بازیگر نقش اول مرد و بهترین جلوه‌های ویژه میدانی را دریافت کرد. «حیدر ذبیحی» شخصیت اصلی این فیلم با بازی پرویز پرستویی بود و گفته می‌شد طراحی گریم او بر مبنای چهره سردار قاسم سلیمانی انجام شده است. موسیقی متن «بادیگارد» ساخته «کارن همایونفر» موسیقیدان و آهنگساز ایرانی و برنده سه سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر است.
  معرفی موسیقی فیلم  فیلم بادیگارد  ابراهیم حاتمی‌کیا  کارن همایونفر
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / فیلم
ببینید | ویدئویی معروف از عقاید حاج قاسم سلیمانی که پرویز پرستویی بازنشر کرد
پرویز پرستویی کلیپ معروفی را که اینستاگرام سردار سلیمانی درباره عقاید این شهید بزرگوار چندی قبل درباره بدی های جامعه دوقطبی سیاسی کشورمان منتشر کرده بود را بازنشر کرد. ویدئویی که به سرعت در شبکه های اجتماعی وایرال شد.
  شهید سپهبد قاسم سلیمانی
(عکس) استوری پرویز پرستویی در پی شهادت حاج قاسم سلیمانی
فرارو / ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / فرهنگی و هنری
(عکس) استوری پرویز پرستویی در پی شهادت حاج قاسم سلیمانی
استوری اینستاگرام پرویز پرستویی در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی
  پرویز پرستویی  شهادت سردار سلیمانی
(ویدئو) خاطره پرویز پرستویی از شلاق خوردن عباس قادری
فرارو / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / فیلم
(ویدئو) خاطره پرویز پرستویی از شلاق خوردن عباس قادری
پرویز پرستویی که این روز‌ها با فیلم مطرب به پرده های سینما بازگشته، در گفت و گویش با فریدون جیرانی به خاطراتش در دادگستری نقب زد. او که کارمند دادگستری بوده در گوشه‌ای از خاطراتش به ماجرای حکم شلاق عباس قادری می‌پردازد. این بخش از صحبت‌های وی را در این ویدئو تماشا کنید.
  پرویز پرستویی  عباس قادری  فریدون جیرانی  مطرب  شلاق خوردن
فیلم | تمرین خوانندگی پرویز پرستویی برای فیلم مطرب
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ / فیلم
فیلم | تمرین خوانندگی پرویز پرستویی برای فیلم مطرب
بخشی از تمرین پرویز پرستویی برای خوانندگی در فیلم مطرب را مشاهده می‌کنید.
  بازیگران سینما و تلویزیون ایران
نظر پرویز پرستویی درباره مهاجرت هنرمندان از ایران
تابناک / ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ / ...
نظر پرویز پرستویی درباره مهاجرت هنرمندان از ایران
پرویز پرستویی در برنامه این هفته «کافه آپارات» با اجرای فریدون جیرانی، تاکید کرد اگر بهترین امکانات را هم در خارج از کشور به او بدهند، نمی‌تواند ایران را ترک کند.
روزنامه همدلی / ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ / ...
«مطرب» در آستانه رکورد شکنی قرار دارد
فیلم‌ کمدی «مطرب» که از اولین هفته اکران خود با هنرنمایی پرویز پرستویی و الناز شاکردوست و دست گذاشتن روی موضوع ملتهبی مثل سرنوشت خواننده‌ها پس از انقلاب اسلامی صدر جدول را در اختیار گرفته است، قصد رها کردن آن را ندارد. هفته گذشته هم این فیلم با فروش سه میلیارد تومانی و حدود ۲میلیارد اختلاف با دومین فیلم جدول فروش در رده اول فروش فیلم‌های در حال اکران قرار گرفت.
روزنامه همدلی / ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ / ...
نبودن ناصریا، 13 ساله شد
رضانامجو: شاید خیلی‌ها برای اولین بار تصویرش را در قاب تلویزیون دیدند که با کت و شلوار مدل مکانیک رو در روی ایرانیان ظاهر شد و قطعه‌ای خواند که کلامش برای بسیاری مفهوم نبود: «لل لا لل لا لا/ لل لا لل لا لا لاله لا/ لل لا لل لا لا/ ناصریا تو که تا حالا بدت دیدم/ از دنیا خوشی ندیدم/ از همه کس بدت دیدم/ ناصریا از نارفیق پشتت خمیده/ از ناروش سینه‌ت دریده/ از همه کس بدت دیدم». خودش درباره این ترانه گفته بود: «اگر روزی انسانی موفق شد حب دنیا، جاه، مقام و منزلت را از دل بشوید و آرزوهای دورودراز رو از قلبش پاک کند، باید با توکل به خدا سختی‌ها را با کمال میل به جان بخرد. آن موقع هست که خداوند لحظه‌هایی را در اختیارش قرار خواهد داد تا چهار عنصر آب، باد، خاک و آتش او را همراهی کنند بتواند به پیروزی و موفقیت …
ببینید | خاطره تلخ پرویز پرستویی از محکومیت عباس قادری به ۸۰ ضربه شلاق به جرم مطربی
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ / فرهنگی و هنری
ببینید | خاطره تلخ پرویز پرستویی از محکومیت عباس قادری به ۸۰ ضربه شلاق به جرم مطربی
بخش‌هایی گفت و گوی پرویز پرستویی بازیگر فیلم مطرب با فریدون جیرانی درباره خواندن و جرم عباس قادری که برایش محکوم به ۸۰ ضربه شلاق شد.
  پرویز پرستویی  موسیقی  جرم
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ / اجتماعی
پرویز پرستویی: با پررویی می‌گویم دوره من تمام نشده! +فیلم
پاسخ پرویز پرستویی به بعضی از حواشی، خیلی‌ها میگن پرستویی کارش تموم شده! ولی من میگم نه هنوز آلزایمر نگرفتم.
  پرویز پرستویی  سینمای ایران
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ / ...
«جان‌دار» شدن گیشه با فروش شش میلیاردی این هفته
هفته جاری با اضافه شدن فیلم «جان‌دار» به جمع ۵ فیلم پرفروش هفته و استقبال ۶ میلیاردی مخاطبان از سینما جانِ تازه‌ای به آخرین فروش هفته پاییزی سینماها دمیده شد.به گزارش ایرنا، بررسی ۵ فیلم پرفروش این هفته حکایت از یک تغییر در میان ۵ فیلم این هفته در مقایسه با هفته گذشته دارد. درواقع این هفته فیلم سینمایی جان‌دار در نخستین هفته نمایش توانست خود را در جمع ۵ فیلم پرفروش قرار دهد.همچنین استقبال این هفته مخاطبان از سینماها تقریبا در پاییز امسال بی‌سابقه بود و ۵ فیلم نخست با فروشی معادل ۶ میلیارد تومان رکورد فصل خزان گیشه را زدند. البته فیلم سینمایی مطرب این هفته با فروش بیش از ۳ میلیارد تومان تقریبا به اندازه ۵ فیلم این هفته فروخته است.مطرب در ششمین هفته نمایش خود ۳ میلیارد و ۴۲۹ میلیون تومان فروخت …
فریدون جیرانی میزبان پرویز پرستویی شد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ / فرهنگی و هنری
فریدون جیرانی میزبان پرویز پرستویی شد
تهران- ایرنا- فریدون جیرانی بعد از وقفه یک ماهه با برنامه «کافه آپارات» میزبان پرویز پرستویی شد.
  مطرب  سینما  پرویز پرستویی  فریدون جیرانی
بازگشت فریدون جیرانی با "کافه اپارات" و "آشفتگی"
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ / فرهنگی و هنری
بازگشت فریدون جیرانی با "کافه اپارات" و "آشفتگی"
فریدون جیرانی پس از یک دوره استراحت به دلیل بیماری امشب 26 آذر ماه با گفتگو با پرویز پرستویی در کافه اپارات به برنامه اش برمی گردد و علاوه بر این از فردا 27 آذر ماه آخرین ساخته سینمایی اش "آشفتگی" به پرده سینماها می آید.
  فریدون جیرانی
جیرانی با پرستویی به "کافه آپارات" برگشت
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ / فرهنگی و هنری
جیرانی با پرستویی به "کافه آپارات" برگشت
ایلنا: فریدون جیرانی، بعد از وقفه یک ماه برنامه "کافه آپارات" را با میزبانی از پرویز پرستویی اجرا کرد.
  پرویز پرستویی  جشنواره فیلم فجر  خانواده  سینما و تلویزیون  فیلم سینمایی
ابراز علاقه محمدرضا حیاتی برای بازگشت خوانندگان قبل از انقلاب
دیدارنیوز / ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / ...
ابراز علاقه محمدرضا حیاتی برای بازگشت خوانندگان قبل از انقلاب
«از دیدن این فیلم دلم گرفت، برای اینکه هنرمندانی مثل همین نقشی که آقای پرویز پرستویی بازی کردند، نزدیک ۴۰سال است از کشورشان دور هستند و معلوم نیست به چه جرمی نمی‌توانند به کشورشان بازگردند و برای مردم‌شان بخوانند.مردم هم هنوز آن‌ها را دوست دارند، به صدای آن‌ها گوش می‌دهند، ترانه‌های آن‌ها چه قدیمی و چه جدیدشان را گوش می‌دهند. ان‌شاءالله که بتوانند دوباره بیایند.»
شبی که قاچاق کامل شد؛ مرگ فیلم‌های ایرانی پس از اکران نیم‌بند با انتشار غیرقانونی فیلم‌ها یکی پس از دیگری
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸-۰۹-۱۶ / فرهنگی و هنری
شبی که قاچاق کامل شد؛ مرگ فیلم‌های ایرانی پس از اکران نیم‌بند با انتشار غیرقانونی فیلم‌ها یکی پس از دیگری
«از دلی که با سنگ غم شکسته، چه انتظاری داری؟» این بخش از ترانه معروف خواننده لاله‌زاری که در فیلم روی پرده «مطرب» با صدای نه‌چندان روح‌پرور پرویز پرستویی شنیده می‌شود شرح حال این روزهای هنر تنبیه‌ شده و صنعت بی‌رمق ‌سینما در این مملکت است.
ضیغمی و پولاد کیمیایی هم تلویزیون را تحریم کردند
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ / سیاسی
ضیغمی و پولاد کیمیایی هم تلویزیون را تحریم کردند
پس از آن‌که پرویز پرستویی و شیلا خداداد اعلام کردند از این‌پس با تلویزیون همکاری نخواهند کرد، نیوشا ضیغمی و پولاد کیمیایی هم با انتشار پست‌های اینستاگرامی، به این تحریم پیوستند.
  پرویز پرستویی  تلویزیون  نیوشا ضیغمی  پولاد کیمیایی
فرارو / ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ / وبگردی
(عکس) پرویز پرستویی و الناز شاکردوست در اکران خصوصی فیلم «مطرب»
اکران خصوصی «مطرب» به کارگردانی مصطفی کیایی با حضور پرویز پرستویی، الناز شاکردوست و محسن کیایی، شب گذشته (چهارشنبه ۱۳ آذر) در پردیس چارسو برگزار شد.
  پرویز پرستویی  الناز شاکردوست  مطرب
روزنامه آفتاب یزد / ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ / ...
ملاقات پرویز پرستویی از نرگس کلباسی در بیمارستان
پرویز پرستویی که این روزها مطرب را روی پرده سینما دارد به همراه جمعی از مسئولان به ملاقات نرگس کلباسی در بیمارستان رفتند. پرویز پرستویی در صفحه شخصی خود عکسی از ملاقات با نرگس کلباسی را منتشر کرده و نوشته است:«دیروز به همراه عزیزانی چون خانم بتول کازرونی، امدادگر روزهای اولیه نبرد خرمشهرو همسر جانبازش سید صالح موسوی که اکنون ویلچری شده و جانباز دو پا قطع و مدیر موزه صلح تهران می‌باشد، آقای تقی‌پور عزیز، سردار مکی یازع ودکتر حبیب احمد زاده، عادل معمارنیای نازنین و... به ملاقات شیر دختر ایرانی نرگس کلباسی که در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری است رفتیم. اوبا حمایت کمک‌های مردمی، تاکنون در بیش از پنج روستای سرپل ذهاب از صفر تا صد خانه‌سازی و صدها خانه را بازسازی کرده است و همچنان در آن منطقه فعال …
اهدای تندیس شهید جهان‌آرا به نرگس کلباسی با حضور پرویز پرستویی+فیلم و عکس
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ / فرهنگی و هنری
اهدای تندیس شهید جهان‌آرا به نرگس کلباسی با حضور پرویز پرستویی+فیلم و عکس
ایلنا: تندیس نمادین شهید جهان‌آرا با حضور پرویز پرستویی و رزمندگان دفاع مقدس به نرگس کلباسی اهدا شد.
عذرخواهی «هفت»  از هنرمندان، به جای مردم
روزنامه خراسان / ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ / فرهنگی و هنری
عذرخواهی «هفت» از هنرمندان، به جای مردم
حواشی برنامه هفته گذشته «هفت» همچنان ادامه دارد. در این برنامه فیلم «مطرب» ساخته مصطفی کیایی و سریال نمایش خانگی «مانکن» کاری از حسین سهیلی‌زاده مورد نقد و بررسی قرار گرفت و مسعود فراستی، جواد طوسی و محمدتقی فهیم، درباره این آثار انتقادهای تندی را مطرح کردند. مسعود فراستی در بخشی از نقد خود، به مخاطبان هم توهین کرد و تماشاگران «مطرب» را لمپن دانست، که این موضوع واکنش تند پرویز پرستویی را برانگیخت.
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ / ...
«مطرب»: اسم رمز اهانت به سینماگران! پاسخ پرویز پرستویی به اهانت فراستی
مطرب، جدید ترین ساخه مصطفی کیایی در ژانر طنز، تلاش دارد تا با روایت یک درام سطحی با نقش آفرینی الناز شاکردوست و پرویز پرستویی و برادرش و هم‌چنین عایشه گل جوشکن، هنرپیشه ترک تبارش، مخاطب را بخنداند و او را با چالش فراگیر پناهندگی و مهاجرت از ایران که...
«لمپن» خواندن گروهی از مردم ایران مورد تأیید مسئولان صداوسیماست؟!
تابناک / ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ / سیاسی
«لمپن» خواندن گروهی از مردم ایران مورد تأیید مسئولان صداوسیماست؟!
نقد پرویز پرستویی منطقی به نظر می‌رسد و انتظار می‌رفت با گذشت سه روز، شاهد واکنش متناسب با اظهارات توهین آمیز فراستی از سوی مدیران ارشد صداوسیما باشیم. ادعای مطرح از سوی فراستی، یا مبتنی بر مستنداتی نظیر نظرسنجی و جمع آوری اطلاعات آماری از تماشاگران پرتعداد این فیلم است و یا تحلیل برگرفته از حالات شخصی اوست.
بازگشت پرستویی کمدین
فرارو / ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ / سیاسی
بازگشت پرستویی کمدین
پرویز پرستویی که پس از ده سال با فیلم "لس آنجلس- تهران" به نقش کمدی بازگشته بود، نتوانست مخاطبان را راضی کند و تجربه موفقی در کارنامه پرویز پرستویی ثبت نشد. اما حالا پس از دو سال او با نقش ابراهیم خوش لحن در فیلم "مطرب" به کارگردانی مصطفی کیایی بازگشته است. فیلمی که با بازی پرویز پرستویی، توجه مخاطبان را به خود جلب کرده است.
  فیلم مطرب  پرویز پرستویی  فیلم مارمولک  آژانس شیشه ای  لیلی با من است
عصرایران / ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ / فرهنگی و هنری
واکنش پرویز پرستویی به چگونگی نقد فیلم «مطرب» در برنامه «هفت»
متاسفانه ما جماعت سینمایی همیشه به فحش و ناسزا و تهمت شنیدن عادت داریم از ماست که برماست تا بلا سرخودمان نیاید دست به کاری نمی زنیم.
اعتراض پرویز پرستویی به گران شدن بنزین/ادامه دیپورت ایرانی‌ها از مرز گرجستان/مرکز گسترش جای فیلمسازان واقعی است نه کارآموزها/کشف بقایای تیرک‌های چوبی ۵ هزار ساله در شهر سوخته
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ / فرهنگی و هنری
اعتراض پرویز پرستویی به گران شدن بنزین/ادامه دیپورت ایرانی‌ها از مرز گرجستان/مرکز گسترش جای فیلمسازان واقعی است نه کارآموزها/کشف بقایای تیرک‌های چوبی ۵ هزار ساله در شهر سوخته
گفتگو با سرپرست کاوش در بخش مسکونی شهر سوخته، گفتگو با بابک بهداد درباره وضعیت سینمای مستند و حمایت از مستندسازان، گفتگو با یک نماینده مجلس درباره افزایش قیمت بنزین، گزارشی از مشکلات ایرانی‌ها در سفر به گرجستان و اعتراض پرویز پرستویی به گران شدن بنزین از جمله اخباری است که امروز در سرویس فرهنگی خبرگزاری ایلنا منتشر شده است.
اعتراض پرویز پرستویی به گران شدن بنزین
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ / فرهنگی و هنری
اعتراض پرویز پرستویی به گران شدن بنزین
پرویز پرستویی به گران شدن بنزین واکنش نشان داد.
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ / فرهنگی و هنری
خط و نشان الناز شاکردوست برای شهاب حسینی!
سینمای ایران در این هفته شاهد اکران فیلم سینمایی «مطرب» با بازی الناز شاکردوست و پرویز پرستویی بود که فروش خوبی را تجربه کرد و خط و نشانی جدی برای فیلم «هزارتو» با بازی شهاب حسینی کشید.
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ / ...
پوستر فیلم سینمایی مطرب جنجالی شد!
شباهت بسیار زیاد پوستر فیلم «مطرب» با بازی الناز شاکردوست و پرویز پرستویی با پوستر یک فیلم آمریکایی با بازی ادی مورفی جنجالی شد.
پوستر فیلم جدید الناز شاکردوست کپی یک اثر آمریکایی است؟ / عکس
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ / فرهنگی و هنری
پوستر فیلم جدید الناز شاکردوست کپی یک اثر آمریکایی است؟ / عکس
شباهت بسیار زیاد پوستر فیلم «مطرب» با بازی الناز شاکردوست و پرویز پرستویی با پوستر یک فیلم آمریکایی با بازی ادی مورفی جنجالی شد.
  فیلم مطرب  اکران سینما  الناز شاکردوست  پرویز پرستویی  سینمای جهان
پرویز پرستویی در نقش خواننده قبل از انقلاب روی پوستر «مطرب»/عکس
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ / فرهنگی و هنری
پرویز پرستویی در نقش خواننده قبل از انقلاب روی پوستر «مطرب»/عکس
اکران فیلم «مطرب» با کارگردانی مصطفی کیایی و بازی محسن کیایی، پرویز پرستویی و الناز شاکردوست از چهارشنبه، ۱۵ آبان‌ روی پرده می‌رود به همین دلیل از تازه‌ترین پوستر آن رونمایی شد.
  مصطفی کیایی  الناز شاکردوست  پرویز پرستویی  مهران احمدی  محسن کیایی  اکران سینما  پوستر فیلم
واکنش سامان مقدم به درخواست پرویز پرستویی برای اکران «صدسال به این سال‌ها»
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ / فرهنگی و هنری
واکنش سامان مقدم به درخواست پرویز پرستویی برای اکران «صدسال به این سال‌ها»
سامان مقدم کارگردان فیلم توقیفی «صدسال به این سال‌ها» از تلاش‌ها برای اکران این فیلم پس از سال‌ها نوشت.
  سامان مقدم  سینمای ایران  سازمان سینمایی
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ / ...
الناز شاکردوست و پرویز پرستویی با «مطرب» به سینما می‌آیند
سخنگوی شورای صنفی از ثبت قرارداد دو فیلم سینمایی و اکران یک فیلم در این هفته خبر داد و بدین ترتیب فیلم سینمایی «مطرب» با بازی الناز شاکردوست و پرویز پرستویی به سینما می‌آید.
اشکان رهگذر: در اسکار حرف برای گفتن داریم / اثری با صدای پرویز پرستویی و لیلا حاتمی
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ / فرهنگی و هنری
اشکان رهگذر: در اسکار حرف برای گفتن داریم / اثری با صدای پرویز پرستویی و لیلا حاتمی
انیمیشن «آخرین داستان» در فهرست ۳۲ اثر رقابت کننده در شاخه بهترین انیمیشن آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار قرار گرفته است. داستان اسباب بازی ۴، پرندگان خشمگین۲، منجمد ۲، فیلم لگو ۲: بخش دوم و زندگی مخفی حیوانات خانگی ۲ تعدادی از رقبای «آخرین داستان» هستند.
«آزادراه» با صدای پرویز پرستویی در جشنواره «فردا»
روزنامه تعادل / ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ / ...
«آزادراه» با صدای پرویز پرستویی در جشنواره «فردا»
مستند «آزادراه» با صدای پرویز پرستویی در پنجمین دوره از جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) رونمایی می‌شود