شنبه, ۳۰ تیر, ۱۴۰۳ / 20 July, 2024
مجله ویستا

ناباروری در مردان با طب سنتی درمان می شود؟


پرسش: مردی 29ساله و متاهل هستم 2ساله که ازدواج کردم ولی هنوز بچه دار نشدیم بعد از مراجعه به دکتر اورولوژی و دادن آزمایش آنالیز اسپرم متوجه شدم تعداد اسپرم ها کم و بی تحرک می باشد انواع دارو های شیمیایی رو به مدت 3 ماه مصرف کردم که بعد از گذشت 3 ماه تعداد و سرعت اسپرم با خوردن داروها افزایش نداشته ( حرکت اسپرم ها 4 هست و تعداد 20 میلیون)  دکتر گفت تنها راه حلتان کشت می باشد و 8 میلیون هزینه دارد که بنده توان پرداختش رو ندارم لطفا بفرمایید آیا من می تونم از طریق طب سنتی مشکلم روحل کنم ؟ چون من از طب جدید به کلی نا امید شدم و توان مالی لازم رو ندارم.آیا با زالو درمانی مشکلم حل میشه؟ روش تقویت تحرک و تعداد اسپرم چیه؟ در ضمن واریکوسل گرید 3 دارم و قبلا یکبار جراحی شده ام .

ناباروری در مردان با طب سنتی درمان می شود؟


پاسخ: ابتدا باید واریکوسل درمان شود .
در طب سنتی باید این خون با اصلاح تغذیه، دارو، فصد و حجامت از بدن و بیضه­ها خارج شود سپس برای بازسازی رگها و افزایش تعداد اسپرم از زالو استفاده شود. استفاده از زالو قبل از پاکسازی باعث می شود ماده سودا بیشتر به محل کشیده شود. لازم است به متخصص طب سنتی مراجعه کنید .
در مرحله بعد قرص گیاهی آفرودیت را برای افزایش اسپرم حتما استفاده کنید .
نی‌نی‌بان جدیدترین و بهترین مطالب خود را در تلگرام و از طریق سه کانال «راهنمای بارداری»، «کودک‌یاری» و «سلامت جنسی» در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.

براي عضويت در خبرنامه ني ني بان و اطلاع از بهترين و پربيننده ترين مطالب، کافي است يک بار فرم عضويت ما را از اينجا پر کنيد.