پنجشنبه, ۲۸ تیر, ۱۴۰۳ / 18 July, 2024
مجله ویستا

طالع‌بینی هفته: ۴ دی تا ۱۱ دی ۸۹


● فروردین ماه
این هفته شما اصلا دوست ندارید با هزینه و خرج دیگران به اهداف خود برسید.
شاید اعتقاد داشته باشید که اگر دیگران موفق شوند شانس و احتمال موفقیت شما به خطر افتاده و …

فروردین ماه

این هفته شما اصلا دوست ندارید با هزینه و خرج دیگران به اهداف خود برسید.

شاید اعتقاد داشته باشید که اگر دیگران موفق شوند شانس و احتمال موفقیت شما به خطر افتاده و کمتر خواهد شد اما این موضوع حقیقت نداشته و بر اساس تفکرات اشتباهاتی که راجع به مسائل رقابتی دارید به وجود آمده است.

هم اکنون اگر افراد دیگر شکست بخورند رسیدن به اهدافتان آسان تر نخواهد شد و حقیقت این است که هرکسی می‌تواند برنده باشد!

‌اردیبهشت ماه

این هفته شما تصمیم گرفته‌اید که از شهر خارج شده و یا حداقل کار ماجراجویانه‌ای انجام دهید.

شما زمانی صرف کرده‌اید و برای مسافرت‌های دنباله دار به مکان‌های دور افتاده برنامه ریزی کرده‌اید ، اگر تمایل داشته باشید که برای دیدن مکان‌های مذهبی به خارج از شهر بروید، ممکن است برنامه‌هایتان به هم بخورد.

شما می‌توانید مطالعه را دربرنامه هفتگی خود قرار داده و با این کار با روح و روان خود به سفر بروید!

‌خرداد ماه

این هفته باید مسائل مالی پرخطر خود را به درستی هدایت کنید ، اگر اقدام به انجام دادن کارهای خانه بکنید، می‌توانید به خوبی از عهده‌اش بربیایید اما از برنامه‌هایی که باید خیلی زود انجام شوند باید مثل طاعون دوری کنید!

با سخت کار کردن و و رسیدگی کردن فقط به یک کار موقعیت خود را بهتر کنید اما حرص و طمع داشتن خیلی بیشتر از آنچه حدس بزنید برایتان دردسرساز خواهد بود.

‌تیر ماه

این هفته ظاهرا یک فرد بخصوص موی دماغتان خواهد شد اما او شاید بدین خاطر وارد زندگی تان شده است که نقش یک کاتالیزور دگرگون کننده را ایفا کند!

این شخص می‌تواند بازتاب و منعکس کننده بخشی از وجود شما باشد که شما تا به حال نمی‌خواستید این بخش را بشناسید ، حتی اگر فکر می‌کردید که می‌توانید شرایط را ثابت نگه دارید، باید بدانید که تغییرات پویا پیش از این وارد زندگی تان شده‌اند و تلاش شما بی فایده خواهد بود.

‌مرداد ماه

این هفته ایده‌های احمقانه را جدی می‌گیرید ! مثل رژیم گرفتن در زمانی که دور و بری‌های ما در حال ترتیب دادن جشن و مهمانی هستند اما شما حال و هوای مهمانی ندارید؛ چرا که می‌خواهید به برنامه هایتان سر و سامانی بدهید.

چیزی که شما می‌خواهید داشتن کمی‌ تفریح و سرگرمی‌ نیست؛ شما فقط نیاز دارید که به فکر سلامتی تان باشید و در این زمینه به دنبال محرکی هستید که بتوانید کاری انجام دهید.

غریزه‌های درونی خود را دنبال کنید اما در مسیری که پیش گرفته‌اید لذت بردن را فراموش نکنید تا به درستی به اهداف تان برسید.

‌شهریور ماه

این هفته رشک و حسادت می‌تواند مسائل عاشقانه و رمانتیک را تحت تاثیر قرار داده و بهشان لطمه بزند و شما هم هدایت کننده اصلی این شرایط هستید!

از یک طرف اوضاع خیلی ساده است، شما می‌دانید که چه می‌خواهید و برای رسیدن بهش برنامه‌ای نیز دارید اما عشق همیشه از قوانین تبعیت نمی‌کند.

فقط به خاطر هیچ و پوچ به خودتان سخت نگیرید ؛ عجیب اینکه خود جوش بودن زمانی کاربرد دارد و برایتان مفید است که حواستان و فکرتان روی آینده متمرکز باشد.

‌مهر ماه

این هفته استرس‌های مربوط به خانه شما را از انجام دادن وظایف مهم‌تان در محل کار باز می‌دارد اما احساسات تان به شما می‌فهمانند که شما قبل از اینکه بخواهید در جای دیگری سازنده باید باید به این وظایق بپردازید.

دوری کردن از مسائل شخصی انتخابی دائم و همیشگی برای شما نیست، برای اینکه بی توجهی به آنها باعث می‌شود یاس و نا امیدی‌تان باعث سقوط و فروپاشی احساسی شود.

فاش کردن رازها کار خیلی سختی است؛ اما این هفته می‌تواند اقدام بازدارنده‌ای باشد که شما به ان احتیاج دارید.

‌آبان ماه

شما معمولاً عادت دارید نسبت به سایر مردم با شور و هیجان بیشتری روابط شخصی خود را تجربه کنید اما گاهی اوقات دوری کردن از این روابط عاقلانه‌تر از نزدیک شدن به آنها است.

متاسافانه شما حتی اگر نتوانید به راحتی در مورد احساسات جریحه‌دار شده خود صحبت کنید، ولی باز هم نمی‌توانید آنها را پنهان کنید ولی اگر بتوانید یک بار خیلی محتاطانه ناراحتی‌های خود را فاش کنید، خوشبختانه هفته روشنی برایتان انتظار می‌رود.

‌آذر ماه

اگر این هفته یک نفر طوری با دارایی و مایملک شما رفتار کند که انگار به خودش تعلق دارد، شما خیلی خیلی ناراحت خواهید شد ، بنابراین ناگهان حالت تدافعی به خود گرفته و آن فرد را دشمن خود می‌دانید، برای اینکه این هفته گرایش خیلی شدیدی که به وسایلتان دارید باعث می‌شود آنها را جزئی از هویت خود بدانید.

فراموش نکنید وابستگی بیش از حد به وسایل‌ در این موقعیت اصلا رفتاری منطقی نیست ، اگر شما نتوانید چیزهایی را که دارید با دیگران قسمت کنید به هیچ وجه نخواهید توانست با این افراد به راحتی کار کنید.

‌دی ماه

این هفته اگرچه احساس بهتری نسبت به خود دارید اما هنوز برای نزدیک شدن به مسئله‌ای که باعث دردسر و ناراحتی شده است آمادگی ندارید.

آزار دادن خود باعث می‌شود شما کاهی را تبدیل به کوهی کنید! بنابراین از افکار خود آگاهی کامل داشته باشید ؛ تمرکز کردن و توجه کردن به اثرات مثبت عشق ورزیدن به مراتب خیلی بهتر و سالم تر از توجه کردن به اثرات منفی ترس میباشد.

‌بهمن ماه

این هفته شما نمی‌توانید آهسته و یکنواخت حرکت کنید برای اینکه دیگران خواسته‌های خیلی زیادی از شما دارند و حتی شاید فکر می‌کنند که شما می‌خواهید تمام وقت‌تان را با آنها بگذرانید.

حتی اگر دوست داشته باشید که در خوشی‌هایشان با آنها همراه باشید اما ایده انجام دادن این کار از خود عمل جذاب تر است ؛ اگر فکر می‌کنید که بعداً از انجام دادن این کار پشیمان می‌شوید در فعالیت‌های گروه خاصی شرکت نکنید.

‌اسفند ماه

این هفته اگر یک فرد توانا و قدرتمند بر شما سخت گیری کند ، این تعامل و برخورد رو در رو و دو نفره ممکن است به مذاق شما خوش نیاید.

خوشبختانه این هفته تعاملات افراد گروه خیلی مهربانانه تر شده است اما هر فردی نیز میزان شور و هیجان خاص خودش را دارد ، به جای اینکه فکر و حواس خود را روی افراد دیگر متمرکز کنید ، تا جایی که امکان دارد بیشتر از آنها به احساسات خود توجه کنید.

متمرکز کردن انرژی خود بر روی چیزهای مثبت بیشتر از آن چیزی که فکر می‌کردید بهتان کمک می‌کند.