یکشنبه, ۱ خرداد, ۱۴۰۱ / 22 May, 2022
مجله ویستا

آغاز امامت مهدی(عج) مبارک


آی مرد!حواستان هست امروز چه روزی است؟ آی مردمی که در کوچه و خیابان‌ها پرسه می‌زنید و به دنبال روزمرگی هستید،آنهایی که در خانه مانده‌اید و یادتان نیست که امروز چه روزی است! امروز …

آی مرد!حواستان هست امروز چه روزی است؟ آی مردمی که در کوچه و خیابان‌ها پرسه می‌زنید و به دنبال روزمرگی هستید،آنهایی که در خانه مانده‌اید و یادتان نیست که امروز چه روزی است! امروز روز متفاوتی است.امروز خورشید بی غروب، جشن آغاز امامت و ولایتش است.

خبر دارید دردانه‌ای داریم که مانندش در عالم نیست؟ فخر ما شیعیان است.سرش سلامت و سایه پر مهر و برکتش بر سر تک تک عاشقانش.

سر سلامتی بدهیم و مبارکش گوییم این ولایت و امامت را که زیبنده و برازنده تنها منجی عالم است.امروز دل را به او بسپاریم و به یادش، به عشقش خود را هوایی کنیم.چه می‌شود مگر؟! مگر از این روزهای نازنین در سال چند روز داریم؟اصلا هر روز هوای او را داشته باشیم.صبح که بیدار می‌شویم سلامش گوییم و عرض ارادتی به وجود ملکوتی آن دردانه عالم امکان، آنگاه صلواتی بفرستیم برای سلامتی وجودش که هر چه داریم از او مهربان امیر دل است.

از صبح تا شب هم که به خانه برویم زمان زیاد است،زمزمه زبانمان باشد که یا حجت بن الحسن عجل علی ظهورک.

به خانه هم باز می‌گردید، امشب دست خالی نروید.به نام او با نیت او یک جعبه شیرینی تر و تازه یادتان نرود که این کار شادی این روز را به خانه می‌برد.

در میان خانواده از او بگوییم و از مهربانی‌هایش،و از او بخواهیم که شرمنده‌اش نباشیم در این انتظار شیرین اما سخت و دشوار.

بخواهیم که بیاید و این تشنگی و شیدایی را به اکمال برساند.تشنگی‌مان به عطش رسیده‌ است.مانند آدمی می‌مانیم که در صحرایی سرگردان با لب‌هایی خشک طاقت از سر و دل برده است و اکنون در انتظار آن معجره آسمانی است تا سیرابش کند.

مهدی جان تشنه وجودت هستیم.عطش کلامت را داریم و آن چشمان آسمانی را.یا مهدی عجل علی ظهورک.

محمد صفریهمچنین مشاهده کنید

روزنامه آرمان ملیسایت تابناکخبرگزاری ایرناخبرگزاری باشگاه خبرنگارانروزنامه ایرانروزنامه شهروندسایت فرادیدسایت نامه نیوزسایت الفروزنامه توسعه ایرانی