دوشنبه, ۷ آذر, ۱۴۰۱ / 28 November, 2022
مجله ویستا

امپراطور تا پایان هفته می آید اگر


امپراطور تا پایان هفته می آید اگر

قرارداد جدید ۸۰۰هزار دلاری قطبی را وسوسه کرده است

پس از آنکه (همانطور که در اینجا می توانید بخوانید) افشین قطبی با وجود فراهم شدن تمامی شروط و خواسته هایش که در واقع همانند سنگ بزرگی به علامت نزدن بود، باز هم برای حضور در پرسپولیس ابراز تمایلی نکرد،تحرک جدی دیگری از سوی هیات مدیره پرسپولیس برای عقد قرارداد با افشین قطبی شکل گرفت و آنها بسته پیشنهادی جدید خود را که شامل تمامی خواسته های قبلی قطبی به علاوه بالا بردن چشمگیر مبلغ قرارداد برای حضور وی در پرسپولیس بود به وکیل او در ایران ارائه کردند.

حاجی باقر(وکیل قطبی) که در همه روزهای گذشته هر نوع پیشنهاد یا صحبت با قطبی را یا تکذیب می کرد و یا از عدم حصول نتیجه برای حضور قطبی در ایران سخن می راند، این بار از پیشنهاد جالب توجه هیات مدیره پرسپولیس پرده برداشت و گفت: «قرارداد بسیار خوبی پیشنهاد شده و هرچه که مدنظرمان بود را مورد موافقت قرار دادند.» او ادامه می دهد: «تمام نکاتی که موردتوجه مان قرار داشت را در پیشنهاد گنجاندند و این مایه امیدواریمان است.» در این پیشنهاد به تمامی موارد خواسته شده قطبی از جمله نکات ریز زندگی افشین قطبی (از جمله فراهم کردن یک ویلای خصوصی در امارات برای خانم یوروم) توجه شده و باشگاه ملزم به پرداخت هزینه های اجاره ساختمان، راننده، تلفن و مستغلات است و البته شرایط بهتری برای ارائه پیش پرداخت و قسط های پیش بینی شده مدنظر است تا به هر شکل نظر سرمربی سابق را برای بازگشت به ایران جلب کند.

نکته مهم و اساسی که در این پیشنهاد وجود دارد، اختیار تام به افشین قطبی برای انتخاب کادرفنی است که با توجه به معرفی مربیان این فصل مشخص نیست در صورت بازگشت قطبی در روزهای آینده چه اتفاقاتی در انتظار افشین پیروانی، احمدرضا عابدزاده و پرویز کماسی است.

از سوی دیگر موضوع مهم اختیار عمل به سرمربی پیشنهادی برای انتخاب بازیکنان فصل آینده و البته خروج بازیکنانی است که فصل قبل مشکلات فراوانی را ایجاد کردند که این موضوع مطمئنا خودش می تواند بحث ها و مسائل فراوانی را به وجود بیاورد. حاجی باقر مدت قرارداد پیشنهادی را دوساله می داند و مبلغ قرارداد نزدیک به ۸۰۰ هزار دلار است که در قرارداد چگونگی پرداختش مشخص شده است. هرچند حسن نیتی که از زبان وکیل قطبی بیان می شود، به نوعی فشار هواداران برای بازگرداندن سرمربی سابق است، اما با توجه به خوشحالی حاجی باقر و لبخندی که برلبان داشت، بازگشت افشین همچنان نمی تواند صددرصد به نظر برسد.

او در مورد زمان انتقال این پیشنهاد گفت: « پیشنهادات را به قطبی اعلام کردم و تا روز سه شنبه منتظر پاسخ او خواهیم بود تا تصمیم نهایی اش را بگیرد.» آنگونه که حاجی باقر صحبت می کند و از پذیرش همه شرایط خود و موکلش می گوید، به نظر می رسد تا پایان هفته انتخاب افشین قطبی به عنوان سرمربی پرسپولیس اعلام رسمی شود، البته اگر افشین قطبی باز هم سنگ بزرگ جدیدی به علامت نزدن پیش پای هیات مدیره پرسپولیس نیندازد!

علی عالیهمچنین مشاهده کنید

سایت بیتوتهسایت آفتاب نیوزسایت مثلث آنلاینسایت مشرقخبرگزاری باشگاه خبرنگارانسایت تابناکروزنامه ابتکارسایت دیجیاتوسایت ساعدنیوزسایر منابع