یکشنبه, ۲ مهر, ۱۴۰۲ / 24 September, 2023
مجله ویستا

عطرهای جادویی ضد افسردگی


عطرهای جادویی ضد افسردگی

کم کم با سرد‌تر شدن هوا به‌علت کمبود ویتامین Dکه در اثر کمتر در معرض نور آفتاب بودن در افراد مختلف اغلب نوعی احساس افسردگی و ناامیدی ایجاد می‌شود، شما با استفاده از رایحه‌ای …

کم کم با سرد‌تر شدن هوا به‌علت کمبود ویتامین Dکه در اثر کمتر در معرض نور آفتاب بودن در افراد مختلف اغلب نوعی احساس افسردگی و ناامیدی ایجاد می‌شود، شما با استفاده از رایحه‌ای گرم و دلپذیر می‌توانید برای ایجاد نوعی احساس آرامش و اطمینان خاطر بهره بگیرید و تا حدودی بر این احساس ناخوشایندی که در وجودتان به‌وجود آمده است، غلبه کنید.

خاص و دلنشین

L Air Du Temps by Nina Ricci

رایحه‌ای غنی از بوی گل یاسمن و یاس که با بوی چوب صندل و عنبه ترکیبی گرم و دلپذیر را به مشام می‌رساند. نیناریچی یکی از برند‌های قدیمی است که همیشه عطر‌هایش را در شیشه‌های رنگی و خوش آب‌و‌رنگ عرضه می‌کند. با گذشت این همه سال همچنان می‌توان گفت رایحه‌های نیناریچی همچنان روز‌به‌روز پر طرفدار‌تر می‌شوند و این برند حضور چشم‌گیری در این صنعت دارد.

برای روزهای کوتاه زمستانی

Pretty Limited Edition Elizabeth Arden

الیزابت آردن رایحه‌ای محبوب و با طراوتی را در سال ۲۰۰۹ به‌صورت محدود در بطری صورتی رنگ و شکیل که الهام گرفته از گل‌های خوشبویی است تولید کرد. شکوفه پرتقال، پالپ هلو، گل یاسمن، گل صد‌تومنی و گل زنبق رایحه‌ای دلپذیر و ملایمی را به مشام می‌رساند که برای استفاده در طول روز مناسب است.

گرما در سرما

Casmir Chopard

این عطرگرما و شیرین بودنش را از وجود وانیل دارد.در روزهای سرد استفاده از رایحه‌هایی که از اسانس وانیل در درون مایه‌اش استفاده شده گرمایی دلنشین را به شما خواهد داد. پالپ هلو، زردآلو و بوی گرم دارچین از اسانس‌های دیگری است که در ترکیباتش دیده می‌شود.

باوقار و متین

Fleur Defendue Lolita Lempicka

با استشمام این عطر احساس متانت و باوقاری می‌کنید؛ در سال ۲۰۰۸ با بوی شیرین و براساس پایه گل‌ها روانه بازار شد. ردپایی از گل صدتومنی، گل بنفشه، گیلاس و شکوفه بادام با بویی شیرین باعث می‌شود گرمایی دلنشین و خاص را احساس کنید.

برای مهمانی‌های شب

Shalimar Guerlain

الهام گرفته از بوی باغ و گل‌لیمو، یاسمن، رز، چوب صندل، چوب سرو، وانیل، شکوفه گل حنا و خنکی مرکبات که در یک شیشه زیبا و شکیل با بویی پیچیده عرضه شده است، برای استفاده در مناسبت‌های رسمی و مهمانی شب مناسب است. زمانی که این عطر را بو می‌کنید ابتدا بوی خوش و خنک مرکبات در کنار وانیل به مشام می‌رسد اما به مرور بوی چوب صندل هم اضافه می‌شود.

به زیبایی غروب دلنواز

L Heure Bleue Guerlain

در یک کلام، لطیف و ملایم؛ رایحه‌ای ظریف و مرموز در یک بطری شکیل که دربش شبیه قلبی تو خالی است. با این عطر بوی آرامش‌بخش وانیل را در کنار اسانس ترنج و گل رز که حس تازه بودن را به شما می‌بخشد در کنار بوی عنبر تجربه خواهید کرد و در ذهن غروب خورشید در آسمان آبی رنگ را تداعی می‌کند. اگر به بوهایی علاقه‌مند هستید که حین ملایم و شیرین بودن بویی ترش هم داشته باشد بدون شک امتحانش کنید.همچنین مشاهده کنید

سایت جهان صنعت نیوزسایت دیپلماسی ایرانیسایت نورنیوزخبرگزاری برناسایت مثلث آنلاینسایت پارسینهروزنامه آرمان ملیخبرگزاری ایرناخبرگزاری فارسسایت رکنا