چهارشنبه, ۱۷ خرداد, ۱۴۰۲ / 7 June, 2023
مجله ویستا

شلوار جین پوشیدن هم اصول دارد


شلوار جین پوشیدن هم اصول دارد

شلوار جین، شلواری محبوب، شکیل و مد روز است اما آیا می‌دانید وقتی می‌خواهید برای خرید از خانه بیرون بروید یا وقتی به یک مهمانی دوستانه دعوت شده‌اید، چگونه و با چه لباسی باید …

شلوار جین، شلواری محبوب، شکیل و مد روز است اما آیا می‌دانید وقتی می‌خواهید برای خرید از خانه بیرون بروید یا وقتی به یک مهمانی دوستانه دعوت شده‌اید، چگونه و با چه لباسی باید آن را بپوشید؟ اصلا فکر می‌کنید پوشیدن شلوار جین در هر شرایطی به جاست؟

به گزارش سلامتیران به نقل ازau feminin، می‌توانید آن را در هر شرایط و در هر مکانی به تن کنید البته به این شرط که بدانید آن را باید با چه لباس و کفشی بپوشید.

در طول روز می‌توانید جین را با یک تاپ کوتاه یا بلوز ابریشمی به تن کنید. اگر می‌خواهید ظاهرتان کلاسیک‌تر به نظر برسد می‌توانید یک بلوز بپوشید و حتما روی شلوار جین خود کمربند ببندید. پوشیدن شلوار جین با یک مانتوی بلند تا زیر زانو نیز تشکیل می‌شود. شما می‌توانید برای رفتن به یک جلسه کاری، کنفرانس یا سمینار هم جین به پا کنید اما توجه داشته باشید که دیگر حاضران چگونه لباس می‌پوشند. پوشیدن شلوار جین در چنین شرایطی به موقعیت گروهی که برای ملاقات‌شان می‌روید، بستگی دارد.

در صورتی که به یک مهمانی دوستانه دعوت شده‌اید، باید تا حدی شلوار جین خود را تزیین کنید. یک کمربند زیبا، چه نازک چه ضخیم و چه فانتزی و کفش‌های مناسب، زیبایی شلوار جین شما را دو چندان می‌کنند. فراموش نکنید که برای آنکه شلوار جین‌تان با هر لباسی که می‌پوشید زیبا به نظر برسد، باید اجازه ندهید رنگ لباس‌هایتان از سه رنگ تجاوز کند.

در هنگام خرید شلوار جین نیز به فرم اندام‌تان توجه کنید. در صورتی که پاهای کوتاهی دارید، توصیه می‌شود شلوار جین پاچه‌تنگ و اگر بسیار لاغرید، پاچه گشاد یا حداقل راسته بپوشید. اگر پهلو و شکم دارید، توصیه می‌شود جین پاچه گشاد بپوشید تا شبیه کوزه نشوید.

عمر یک شلوار جین به طور میانگین یک یا دو سال است اما اگر می‌خواهید زمان بیشتری از آن استفاده کنید، توجه کنید که نباید آن را در دمای بالاتر از ۳۰ درجه سانتی‌گراد بشویید. تار و پود کتان که پارچه اصلی جین است با تن‌پوش‌های مکرر از هم باز می‌شوند و این موضوع وقتی جین در دمای بالای ۳۰ درجه شسته شود، شدت می‌یابدهمچنین مشاهده کنید

سایت مثلث آنلاینسایت جهان صنعت نیوزخبرگزاری صدا و سیماخبرگزاری تحلیل بازارخبرگزاری ایرناخبرگزاری ایسناسایت تابناکخبرگزاری مهرسایت تجارت نیوزسایت انتخاب