جمعه, ۶ خرداد, ۱۴۰۱ / 27 May, 2022
مجله ویستا

۱ ساعت و ۱۰ نکته


۱ اگر به جنس ساعت حساسیت دارید،‌ می‌توانید یک ساق دست نخی نازک بپوشید و ساعت خود را روی آن ببندید تا از تماس مستقیم پوست با فلز ساعت پیشگیری کنید.
۲ اگر تنوع را دوست دارید، می‌توانید …

۱ اگر به جنس ساعت حساسیت دارید،‌ می‌توانید یک ساق دست نخی نازک بپوشید و ساعت خود را روی آن ببندید تا از تماس مستقیم پوست با فلز ساعت پیشگیری کنید.

۲ اگر تنوع را دوست دارید، می‌توانید ساعتی بخرید که قابلیت تعویض بند داشته باشد. در این صورت شما یک صفحه ساعت، با بندهای رنگی یا فلزی متفاوت دارید و دیگر مشکلی با هماهنگ‌کردن رنگ ساعت و سایر لباس‌هایتان در مراسم مختلف نخواهید داشت.

۳ برای پیشگیری از خط‌‌افتادن صفحه یا بند فلزی ساعت، آن را داخل کیف دستی و کنار دسته کلید و سایر وسایلتان نیندازید بلکه آن را پیش از قراردادن در کیف،‌ در دستمالی نخی یا حتی دستمال کاغذی بپیچید تا خط نیفتد و بدشکل نشود.

۴ برای تمیزکردن ساعت کافی است آن را با یک دستمال نانو یا دستمال حوله‌ای کاملا خشک پاک کنید. نیازی به استفاده از موادشوینده نیست.

۵ ساعت‌هایی با بند طلایی یا نقره‌ای که تعدادی نگین هم در بند یا داخل صفحه آنها کار شده است، برای میهمانی‌های رسمی بسیار مناسب هستند.

۶ استفاده از ساعت‌هایی با بندهای چرمی رنگی برای نوجوانان و در میهمانی‌های دوستانه یا سفرهای غیررسمی مناسب‌ است.

۷ بهتر است خانم‌ها ساعت و دستبند خود را در یک دستشان نبندند. اگر تمایل به این کار دارید، بهتر است که دستبندهای نازک و ظریف را کنار ساعتتان بیندازید.

۸ هماهنگ‌کردن رنگ بند ساعت مچی با رنگ گیره یا تل سر در میهمانی‌های دوستانه‌، ظاهر شما را جذاب‌تر می‌کند.

۹ اگر قرار است برای مدتی طولانی از ساعت مچی خود استفاده نکنید، کوک کنار آن را بیرون بکشید تا باتری بیهوده مصرف نشود.

۱۰ برای پیشگیری از بین رفتن رنگ ساعت‌هایی با بند طلایی یا نقره‌ای، از زدن مستقیم عطر و ادکلن به ساعت یا پوست دستتان خودداری کنید.همچنین مشاهده کنید

خبرگزاری باشگاه خبرنگارانروزنامه همشهریسایت اقتصادنیوزسایت خبرآنلاینسایت اکوایرانروزنامه تعادلخبرگزاری تسنیمسایت دیپلماسی ایرانیروزنامه ایرانوبگردی