جمعه, ۷ بهمن, ۱۴۰۱ / 27 January, 2023
مجله ویستا

هیجان زده شده ام


هیجان زده شده ام

شیری پیروزی شهرآورد مال پرسپولیس است

مجتبی شیری مدافع تیم پرسپولیس هیجان خاصی برای حضور در داربی تهران دارد. او که در این فصل به پیراهن اصلی پرسپولیس رسیده و به اردوی تیم ملی هم دعوت می شود، در انتظار حضور در یک بازی بزرگ و حساس است.

▪ بازی با پگاه چطور بود؟

ـ واقعاً برای من خیلی جالب بود. تمام ورزشگاه پر از تماشاگر شده بود و ما با حمایت هواداران پرسپولیس بازی خوبی انجام دادیم و پیروز میدان هم شدیم. به نظر من، یک شب فراموش نشدنی بود که بعد از افطار تمام ورزشگاه پر بود و حدود ۱۰۰ هزار نفر ما را تشویق می کردند.

▪ البته این مسأله به حضور علی کریمی هم بستگی داشت.

ـ بله، علی کریمی یک ستاره بزرگ و بین المللی است که در بازی با پگاه به همه ثابت شد چقدر محبوب است. او برای پرسپولیس یک وزنه بزرگ محسوب می شود که می تواند به تیم ما در بازیهای آینده کمک کند.

▪ کریمی چه تأثیری در پرسپولیس دارد؟

ـ به هر حال بازیکنی مثل او و کریم باقری که تجربه بالایی دارند و از نظر فنی هم خیلی سطح بالا هستند، در هر تیمی، سرنوشت ساز هستند. علی کریمی بازیکنی است که در بایرن مونیخ و سطح اول اروپا بازی کرده و سالها در تیم ملی بوده است. قطعاً او برای پرسپولیس در ادامه فصل کارهای مثبت زیادی انجام خواهد داد.

▪ برای حضور در داربی آماده شده اید؟

ـ بله، خدا را شکر با پیروزی مقابل پگاه گیلان شرایط روحی و روانی تیم ما خیلی خوب است و همه بچه ها با انگیزه ای بالا برای حضور در بازی مقابل استقلال آماده می شوند.

▪ خودت برای این بازی چقدر انگیزه داری؟

ـ من هیجان زیادی دارم. این بازی برای دو تیم اهمیت خاصی دارد و هر بازیکنی در ایران دوست دارد حداقل یک بار این بازی بزرگ را تجربه کند. من به لحاظ روحی و روانی خیلی آماده ام و از نظر بدنی هم هیچ مشکلی ندارم و برای شروع داربی لحظه شماری می کنم.

▪ به نظر می رسد خیلی عجله داری. شاید هم در این بازی گل زدی و به خاطره ها پیوستی.

ـ همیشه در داربی از این اتفاقات می افتد و بازیکنی گل می زند که هیچ کس فکرش را هم نمی کند. این بازی با تمام بازیها فرق دارد و اصلاً حساب و کتاب ندارد، اما من مدافع هستم و وظیفه اصلی من دفاع کردن است و پرسپولیس هم آنقدر مهاجم خوب دارد که گل بزنند.

▪ نتیجه داربی را پیش بینی می کنی؟

ـ این بازی را اصلاً نمی شود پیش بینی کرد، چون حساسیت آنقدر بالاست که نمی توان روی مسایل فنی دو تیم فکر کرد، اما ما برای پیروزی و کسب سه امتیاز به میدان می رویم تا در جدول از کورس مدعیان عقب نیفتیم. در ضمن این بازی برای هواداران پرسپولیس هم خیلی مهم است و می خواهیم با این سه امتیاز دل آنها را شاد کنیم و در ادامه با روحیه ای بالا به کارمان ادامه دهیم.

▪ شرایط استقلال را چطور ارزیابی می کنی؟

ـ آنها هم برای این بازی برنامه های زیادی خواهند داشت و قطعاً آنها هم با برنامه و حساب شده وارد زمین می شوند. چون هواداران آنها هم از استقلال انتظار دارند، اما این بازی هیچ حساب و کتابی ندارد و هر لحظه ممکن است اتفاق خاصی رخ دهد.

▪ چقدر برای برد حریف شانس قائل هستی؟

ـ به هر حال آنها هم برای نتیجه گرفتن وارد زمین می شوند و تمام توانشان را به کار می گیرند تا نتیجه خوبی بگیرند، اما سه امتیاز این بازی مال پرسپولیس است.همچنین مشاهده کنید

سایر منابعسایت انتخابسایت اقتصاد 24سایت جمارانخبرگزاری فارسسایت دیپلماسی ایرانیسایت خبرآنلاینسایت ساعدنیوزوبگردیسایت اعتماد آنلاین