جمعه, ۶ خرداد, ۱۴۰۱ / 27 May, 2022
مجله ویستا

ست کردن نارنجی پاییزی به سبک هالیوودی‌ها


در بیشتر نقاط دنیا پاییز مترادف با رنگ آمیزی آتشگون یک نقاشی کشیده شده با مداد شمعی است . برای فصل پاییز ۲۰۱۱ طراحان متوجه این رنگها که شامل نارنجی روشن بود شده و در مجموعه های …

در بیشتر نقاط دنیا پاییز مترادف با رنگ آمیزی آتشگون یک نقاشی کشیده شده با مداد شمعی است . برای فصل پاییز ۲۰۱۱ طراحان متوجه این رنگها که شامل نارنجی روشن بود شده و در مجموعه های خود از آن استفاده کردند . با برجسته نمودن یک رنگ از طریق استفاده از آن به هنگام آرایش ناخن و لبها و یا استفاده از یک لباس خیره کننده در فرم یک پیراهن و یا شلوار ، طراحان مد در سر تاسر دنیا همگی عاشق رنگ نارنجی شده اند . امسال پاییز با تلفیق این رنگ مایه تند در لباسهایتان همنوا با مد بمانید .

ناخنها

اگر پوشیدن لباس نارنجی با مدگرایی درونیتان هماهنگ نیست با استفاده از این رنگ بر روی ناخنهایتان خود را با این جریان همسو سازید . در اینجا Kimberly Cole کیمبرلی کولی با استفاده از یک دست لباس تیره و لاک نارنجی، کاری کرده است که ناخن هایش بیشتر بچشم آید . هم چنین لاک نارنجی رنگ ناخن با رنگهای سفید ، سیاه ،صورتی ، قهوه ای و بژ هم خود را بیشتر نشان می دهد . اگر طرفدار این تیپ نیستید به آسانی می توانید این رنگ را پاک کنید .

ژاکت

ژاکته های بلند قالب تن که از مواد با کیفیت بافته شده اند یک کلک مهم مد برای فصل پاییز است . با پوشیدن یک ژاکت نارنجی به این جریان بپیوندید و آماده شوید به هر کجا که می خواهید بروید . برای زدن چنین تیپی درست به مانند تیپ بازیگر فیلم خانه – الیویا وایلد - اجازه دهید که رژ لب نارنجی اتان در مرکز توجه باشد و در مورد دیگر قلمهای آرایشی اتان خیلی سختگیری به خرج ندهید .

تاپ ها

Nikki Phillips نیکی فیلیپس با استفاده از یک تاپ نارنجی روشن در زیر یک کت بلیزر کاملا فیت و پوشیدن یک شلوار مشکی جذب تن و کفش پاشنه دارباعث می شود این رنگ بهتر جواب دهد . در اینجا گرایش رنگها به سمت نارنجی پاییزه می باشد و باعث می شود لباس شیک و آراسته ولی نه خیلی تند به نظر آید . با پوشیدن لباس بر روی هم و یا پوشیدن لباسهایی با رنگ روشن تر کاری کنید که رنگ نارنجی خود را بهتر نشان دهد . به طیف رنگ نارنجی قرار گرفته در زیر یک کت بلیزر ، ا یک شلوار شیک و کیف خیلی بزرگ توجه نمایید .

پیراهن

مهم نیست که Mandy Moore مندی مور چه پوشیده باشد به هر حال او زنی جذاب است اما تیپ این هنرپیشه با این پیراهن نارنجی رنگ تا زانویش بسیار آراسته تر به نظر می آید . کلید اصلی در پوشیدن این اندازه از رنگ نارنجی و ست کردن آن با لوازم جانبی و آرایش صورت تیره و مدل موی غیر رسمی می باشد .

کفش پاشنه دار

پوشیدن کفش نارنجی از هر نوع، بی بند ، کتانی ، کفه تخت یا پاشنه دار یک راه موثر برای بیشتر به چشم آمدن است بدون آنکه نیاز باشد فریاد جلب توجه و به من نگاه کنید سر دهید . Nina Eichinger نینا ایچینگر نشان می دهد که چگونه انفجار رنگ نارنجی به لباسهای ساده سبکی شگفت انگیز و جذابیتی شیک اما از نوع مدرن اضافه می کند .

کیف دستی

تغییر رنگ و مدل کیف دستی یک راه آسان اما نه چندان گران قیمت برای هم سو شدن با جریان مد می باشد . کیف دستی نارنجی رنگ Christina Bennett Lind کریستانا بنت لیند در کنار پیراهن سفید رنگ و متعلقات طلایی رنگش خود را به رخ می کشد .

شلوارها

ست کردن رنگ نارنجی کاری سخت است اما از کارایی این رنگمایه پر طراوت دلزده نشوید . Marianne Jean Baptiste ماریان جین باپ تیست با پوشیدن شلوار مناسب به رنگ نارنجی ، کت سفید بدون چروک و شق و رق و کفش مشکی تیپی قشنگ ، شیک و ساده زده است . همواره رنگ سفید ، بژ و مشکی با نارنجی خیلی خوب جواب می دهد در صورتی که به تناسب استفاده گردند .همچنین مشاهده کنید

سایت نامه نیوزسایت ارانیکوخبرگزاری تسنیمسایت الفخبرگزاری تحلیل بازارسایت تجارت نیوزسایت تاپ نازسایت فرادیدسایت مشرقروزنامه شرق