یکشنبه, ۲ مهر, ۱۴۰۲ / 24 September, 2023
مجله ویستا

لباسی برای دو نفر


لباسی برای دو نفر

برای یک خانم باردار فصل‌های گرم سال معمولا سخت‌تر می‌گذرد زیرا پشت‌سر گذاشتن دوران بارداری با شرایط خاصش،‌ به خودی خود برای خانم باردار یک تابستان درونی هم همراه دارد...
خانم …

برای یک خانم باردار فصل‌های گرم سال معمولا سخت‌تر می‌گذرد زیرا پشت‌سر گذاشتن دوران بارداری با شرایط خاصش،‌ به خودی خود برای خانم باردار یک تابستان درونی هم همراه دارد...

خانم باردار نسبت به بقیه افراد احساس گرمای بیشتری می‌کند و خیلی زود بر اثر فعالیت بدنی عرق می‌کند. به هرحال، کار چندان زیادی نمی‌‌توان انجام داد و باید از سختی‌های این دوران در کنار شیرینی‌ها و هیجان‌هایش گذشت. اما هر خانم بارداری به لباس‌هایی مناسب برای این فصل‌های گرم نیاز دارد تا احساس بهتری داشته باشد و بتواند این دوران را راحت‌تر بگذراند. شاید با خودتان فکر کنید یک خانم خوش‌پوش باردار بودن، هم سخت است و هم گران تمام می‌شود در صورتی که این‌طور نیست و خوشبختانه لباس‌های بارداری بسیاری وجود دارند که قیمت خیلی زیادی ندارند، مناسب تابستان هستند و حتی بعد از بارداری هم می‌توان از آنها به عنوان مانتو یا لباس راحتی در خانه استفاده کرد.

یک عمودی کج

اگر دنبال یک لباس شیک هستید، در مجله‌ها یا در اینترنت از دیدن مدل‌های بی‌شمار با طرح یک?طرفه تعجب نکنید! این طرح‌ها هم برای کسانی مناسب هستند که می‌خواهند رسمی باشند و در مراسمی رسمی شرکت کنند و هم برای خانم‌های باردار اسپرت‌پوش.

این طرح کاملا با وضعیت خانم‌های باردار هم تناسب دارد زیرا حالت لباس، چشم را به سمت بالا و پایین هدایت می‌کند و نمی‌گذارد بزرگی شکم و برآمدگی پهلوها به چشم بیاید، به‌خصوص برای خانم‌هایی که قد بلندی دارند، این لباس برازنده و مناسب‌تر است. نکته مهم‌تر اینکه می‌توان تنگی و گشادی لباس را در قسمت کمر تغییر داد و بعد از دوران بارداری هم از آن استفاده کرد.

یک کوتاه مشکی

هرچند پوشیدن لباس‌های رنگی در این دوران سفارش می‌شود اما از داشتن یک لباس کوتاه مشکی که تا روی زانوها می‌آید، ضرر نمی‌کنید. این لباس را می‌توانید با شال‌های رنگی هماهنگ کنید یا با شلوارهای گشاد نخی بپوشید. اگر مدل بدون آستین را انتخاب کردید، می‌توانید زیر آن بلوزی بپوشید که به لباستان تنوع بدهد. فراموش نکنید این لباس را برای یک مهمانی عصر به شما پیشنهاد می‌دهیم، به‌خصوص اینکه رنگ آن مشکی است. حتی انتخاب یک لباس مشکی با دایره‌ها یا نقش‌های هندسی ریز سفید و قرمز هم می‌تواند مناسب و شیک باشد.

یک گلدار ظریف

وقتی به اواخر بهار و شروع تابستان نزدیک می‌شویم، یک طرح تکراری اما دوست داشتنی دوباره رو می‌شود. طرحی که الهام گرفته از فضای این روزهاست؛ روزهایی پر گل و گیاه که لباس‌هایی به قول معروف گل‌گلی را با خود همراه می‌آورند. حالا بنا بر ذوق و سلیقه شما، این طرح‌‌های گلدار می‌توانند متفاوت باشند. برخی خانم‌های باردار ترجیح می‌دهند لباس‌هایی با طرح‌های گل ریز بپوشند تا درشت‌تر از آنچه هستند، به نظر نرسند، برخی دیگر به طرح‌هایی با گل‌های درشت علاقه دارند. برخی طرح‌های خشن این گل‌ها را دوست دارند و برخی طرح‌های لطیفی که به نقاشی‌های آبرنگ شبیه است. میل شماست؛ ببینید در چه لباسی احساس آرامش بیشتری دارید. این پیراهن‌های گل گلی را می‌توانید با صندل‌های گلدار هم هماهنگ کنید!

لیلا افشارهمچنین مشاهده کنید

سایت دیجیاتوسایت انصاف نیوزسایت زومیتسایت فرازدیلیسایت چیدانهسایت الفسایت رویداد 24خبرگزاری صدا و سیماسایت ورزش سهسایت نورنیوز