شنبه, ۹ مهر, ۱۴۰۱ / 1 October, 2022
مجله ویستا

اینتری ها در اندیشه تقویت قوای تیمی


اینتری ها در اندیشه تقویت قوای تیمی

اینتر برای فصلی پرتنش آماده می شود رؤسای باشگاه درصدد هستند تا بهترین نفرات را برای روبرتو مانچینی خریداری كنند آنها نخستین خرید فصل را انجام داده اند و به دنبال سایر گزینه های خود هستند

اینتر برای فصلی پرتنش آماده می شود. رؤسای باشگاه درصدد هستند تا بهترین نفرات را برای روبرتو مانچینی خریداری كنند.آنها نخستین خرید فصل را انجام داده اند و به دنبال سایر گزینه های خود هستند.

دیوید سوآزو مهاجم گلزن كالیاری كه در فصل گذشته ۱۴ گل برای تیمش به ثمر رساند خرید موفق آبی و مشكی ها بود.این در حالی بود كه رؤسای میلان نیز شدیداً در پی وی بودند تا بتوانند این مهاجم ارزنده را به خدمت بگیرند اما طبق معمول ماسیمو موراتی مدیر موفق اینتر با پول های كلان خود دل هر بازیكنی را به دست می آورد.

البته پروژه های بعدی نیز در راه هستند و كارلوس ته وز، دیوید ویا و چند بازیكن دیگر نیز در لیست خرید باشگاه قرار دارند.موراتی این چنین می گوید: «ما برنامه های مفصلی داریم تا بتوانیم به تیمی ایده آل تبدیل شویم. شرایط تیم مطلوب است و در انتظاریم تا چهره های جدیدتری به تركیب تیم اضافه شوند.»روبرتو مانچینی معتقد است كه تیم كاملی دارد و اضافه شدن چند چهره جدید می تواند عیار تیم را افزایش دهد.مانچو مربی زیركی است و علاقه مند به مهاجمان بزرگ بوده و شاید به تركیب تیم بار دیگر مهاجم اضافه كند.

آدریانو مهاجم برزیلی اینتر در این ۲ فصل هیچ گاه مورد اعتماد مانچینی نبود و به گفته كرسپو یكی از مهاجمان فعلی باید راه خروج را در پی بگیرد تا فضای لازم در اختیار سوآزو و سایرین قرار بگیرد.با توجه به پیشنهادهای باشگاه رئال مادرید برای جذب آدریانو شاید او همان بازیكنی باشد كه باید از جمع مهاجمان خارج شود.البته سخنگوی باشگاه تمامی این شایعات را تكذیب می كند، وی اعلام كرد كه در حال حاضر هیچ بازیكنی از جمع اینتر خارج نشده است و طی چند روز آینده لیست نفرات جدا شده اعلامخواهد شد.

مطبوعات ایتالیا عنوان كرده اند اینتر یك بازیكن طراز اول را در لیست فروش قرار خواهد داد و گاتزتا دلواسپورت نیز معتقد است این بازیكن كسی نیست جز آدریانو.آدریانو در حال حاضر در كشورش به استراحت مشغول است و برای هفته آینده راهی ایتالیا می شود تا در تمرینات باشگاهی اش حضور یابد.وی در خصوص شایعات فوق گفت: «هیچ گونه صحبتی با من انجام نشده است و من همچنان در اینتر خواهم ماند. از طریق وكیل خود به موراتی پیغام داده ام كه دوست دارم درجوزپه مه آتزا به فوتبالم ادامه دهم.»

مانچینی به دنبال یك هافبك دیگر است تا بتواند در كنار سایر بازیكنان عیار خطمیانی اش را افزایش دهد.به هر صورت اینتر فصل سختی را پیش رو دارد. آنها قهرمان اسكودتو شده اند و برای تكرار آن رقابت دشواری را با میلان، یوونتوس و رم خواهند داشت.گزارش ها حاكی از آن است كه سران اینتر سخت در پی دكو هستند تا این پرتغالی توانمند را در خط میانی قرار داده و حتی رهبری تیم را به او واگذار كنند.

البته سران بارسا هفته گذشته خبر جدایی دكو را تكذیب كردند اما شواهد امر نشان می دهد كه ریكارد تمایل دارد تا هافبك جدیدی را جایگزین وی كرده و با دكو خداحافظی كنند. مانچینی در خصوص دكو اظهار داشت: «او هافبكی طراح بوده كه هر مربی در اندیشه جذب او است. از زمانی كه وی عضو پورتو بود می شناسمش و خصوصیات بازی وی را بسیار قبول دارم.»او می تواند نقطه اتكای خط هافبك تیم باشد و به موراتی گفته ام با هر شرایطی كه او خواست قراردادش را تنظیم كند.

به طور قطع به یقین طی هفته جاری نماینده اینتر راهی كاتالان می شود تا برای مذاكرات نهایی با مقامات بارسا به گفت وگو بپردازد اما یكی از نقاطی كه اینتر نیاز به جذب بازیكن دارد، چهارچوب دروازه خواهد بود. فرانچسكو تولدو قصد دارد اینتر را به مقصد رئال مادرید ترك كند و تنها خولیو سزار دروازه بان اینتر خواهد بود. موراتی عنوان كرده كه تولدو را حفظ خواهد كرد اما نیمكت نشینی های متعدد باعث شده تا وی راضی به جدایی از تیم محبوبش شود.

میهایلوویچ دستیار اول مانچینی در خصوص تولدو گفت: «ما كه تا به امروز چیزی نشنیده ایم. او در حال حاضر به استراحت می پردازد و قرار است در آغاز تمرینات در كنار سایرین قرار بگیرد.»اما مطبوعات ایتالیا معتقدند سران اینتر مخفیانه با تیمو هیلده براند در حال مذاكره هستند تا سنگربان موفق اشتوتگارت را جذب كنند.بسیاری معتقدند كه تولدو از مذاكرات مخفیانه باشگاه با همتای آلمانی آگاه شده و به همین دلیل قصد دارد راهی مادرید شود.

كارلوس ته وز و دیوید ویا هم از گزینه های دیگر مانچینی هستند اما سرمربی اینتر پیش تر از این گفته بود با جذب سوآزو دیگر نیازی به ویا ندارد اما كارلوس ته وز مهره جوانی است كه به راحتی نمی توان از آن گذشت. این آرژانتینی توانمند در خط هافبك توانایی بسیار زیادی دارد و می تواند گزینه ایده آلی برای مانچینی باشد اما آرسنال و لیورپول هم خواهان وی هستند. ته وز هفته گذشته اعلام كرده كه بین پیشنهادهای رسیده به اینتر علاقه خاصی داشته و می خواهد راهی میلان شود.به طور حتم با جذب افراد فوق پرونده جذب بازیكنان در فصل نقل و انتقالات بسته خواهد شد.اینتر برای ۳ جام دندان تیز كرده است.

اینتر سال ها است در عطش لیگ قهرمانان اروپا می سوزد و حالا با نیروهایی كه در این تیم حضور دارند آنها می توانند به قهرمانی امیدوار باشند.مانچینی معتقد است كه اگر چند بازیكن مورد نظر او خریداری شوند دیگر هیچ نگرانی نداشته و برای فصل ۲۰۰۸-۲۰۰۷ با قدرت راهی نبرد با سایر رقبا خواهد شد.آبی و مشكی پوشان میلان به اسكودتو هم نگاه ویژه ای دارند چون قهرمانی با حضور یوونتوس و میلان اوج گرفته حال و هوای خاصی دارد.همچنین مشاهده کنید

روزنامه شرقسایت الفسایت دیدارنیوزسایت دیپلماسی ایرانیسایت فراروخبرگزاری ایرناسایر منابعسایت دیجیاتوخبرگزاری تحلیل بازارسایت رکنا