پنجشنبه, ۲۸ تیر, ۱۴۰۳ / 18 July, 2024
مجله ویستا

شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۸۸


شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۸۸

● متولد فروردین (بره):
دوست دارید به دیگران محبت کنید و بدانید که آن ها متوجه می شوند وتشکر خواهند کرد.
● متولدین اردیبهشت (گاو):
دیروز تردید داشتید اما امروز با اراده قوی تصمیم …

متولد فروردین (بره):

دوست دارید به دیگران محبت کنید و بدانید که آن ها متوجه می شوند وتشکر خواهند کرد.

متولدین اردیبهشت (گاو):

دیروز تردید داشتید اما امروز با اراده قوی تصمیم می گیرید . البته هیچ کس به اندازه شما در حال حاضر مصمم نیست . نمی توانید طبیعت آن ها را تغییر دهید تا مانند شما شوند. شخصی بی میل خودش خودش را نشان می دهد شما باید سعی کنید طرز فکر او را درک کنید.

متولدین خرداد (دوقلوها):

همسرتان و همکاران انتظار دارند در مورد موضوعی شما پیش قدم شوید اما شما هنوز دودل هستید. به غریزه خود گوش کنید! شاید به شما می گوید که خودتان را زود درگیر نکنید و تصمیم گیری را تا قول نهایی به عقب بیندازید.

متولدین تیر (خرچنگ):

شما یک فرد دمدمی مزاج و احساساتی هستید و تمام اغتشاشات اخیر برای امتحان شماست.امروز باید کمی با سیاست باشید اما مراقب باشید که کسی از آن سر در نیاورد.

متولدین مرداد (شیر):

امروز حس زنده ای دارید و مایلید که کارها را سر وقت انجام دهید. اگر یکشنبه های شما عموماً قابل پیش گویی و یکنواخت است، تمایل دارید که به نحوی آن را تغییر دهید. کسی که دارای اختیاراتی است، ممکن است سورپریزی برای شما داشته باشد. اگر او را دنبال نمی کنید، حداقل پذیرای پیشنهادی باشید.

متولدین شهریور (سنبله):

امروز جالب و شاداب است. اما آن طور که انتظار دارید پیش نمی رود.همه چیز مطابق برنامه پیش نمی رود.اگر تدارک سفری را می بینید شاید با چند مشکل روبرو شوید.

متولدین مهر (ترازو):

خدا را شکر که امروز جو آرامتر از دیروز شده است.این آرامش ممکن است به شما کمک کند تا آن چه را که اتفاق افتاده بررسی کرده و بهتر درک کنید و ببینید که واقعاً نقش شما در این مساله چه بوده است.اگر از کارهایی که با خود کرده اید،متعجب هستید سعی کنید با دیدار کسی که اخیراً ندیده اید و یا پیاده روی در هوای تازه ذهن خود را خالی کنید.

متولدین آبان (عقرب):

اگر یک آبانی خلاق هستید امروز روز مناسبی برای نشان دادن استعدادهای شما وانجام یک کار هنری است.شاید سرگرمی دارید که اخیراً آن را فراموش کرده اید و اکنون باید چند ساعتی را به این کار اختصاص دهید و از آن لذت ببرید.بودن با بچه ها نیز روحیه تان را بالا می برد و احساس خوشحالی می کنید.

متولدین آذر (کمان):

امروز درخواهید یافت که زمان هائی هستند که هر چه کمتر حرف بزنید به نفع تان است. یک شخص در خانواده به نظر می رسد که با شما به دلایلی مخالف است و یا این مسئله را علناً عنوان می کند و یا شما از طرز رفتارشان با خودتان فقط این را احساس می کنید. شما هم این حس را نخواهید داشت که با او خیلی صادق باشید. ولی آیا به این فکر افتاده اید که این ممکن است مشکل خود آنها باشد و نه شما؟

متولدین دی (بز):

امروز حرف های زیادی برای گفتن دارید و تلفن دائماً اشغال است. اگر کسی سعی دارد شادی شما را از بین ببرد، تنها به خاطر حسادت است. دوستانی این چنین ارزش وقت گذراندن ندارند، بنابراین زمان آن رسیده است که چند نفری را از زندگی تان خارج کنید.

متولدین بهمن (ظرف آب):

ذهن باز شما امروز فرصت مناسبی را ایجاد می کند تا دانش خود را در رابطه با جهان افزایش دهید. امروز آماده یادگیری مطالب جدید هستید . مطلبی که به زندگی شما معنای عمیق تری بدهد و کتاب یا مقاله ای که می خوانید می تواند برای شناسایی این سفر یک عامل مهم باشد.

متولدین اسفند (ماهی):

کودکان می توانند لجباز و مشکل ساز باشند و شما ممکن است در حد نهایت تحملتان باشید. به نظر می رسد که مسئله این باشد که آنها دقیقاً‌ نمی دانند چی می خواهند بنابراین سعی کنید که تخیل آنها را مطیع سازید تا آنها را سرگرم کرده و از آنها پذیرایی کنید ممکن است مشکل باشد اما وقت خواب خشنود خواهید بود.