دوشنبه, ۱۵ خرداد, ۱۴۰۲ / 5 June, 2023
مجله ویستا

سر خودتان کلاه بگذارید!


سر خودتان کلاه بگذارید!

پوشاندن سر و گردن در فصل زمستان بسیار مهم است و بی‌توجهی نسبت به آن می‌تواند ما را دچار سرماخوردگی کند که خلاصی از آن راحت نیست.
اما گذشته از پوشش مهم شال و کلاه و روسری برای خانم‌ها؛ …

پوشاندن سر و گردن در فصل زمستان بسیار مهم است و بی‌توجهی نسبت به آن می‌تواند ما را دچار سرماخوردگی کند که خلاصی از آن راحت نیست.

اما گذشته از پوشش مهم شال و کلاه و روسری برای خانم‌ها؛ این موارد جزء پوشش‌های بسیار مهمی‌به حساب می‌آیند چرا که می‌توانند ما را به فردی زیبا و باسلیقه یا برعکس آن تبدیل کنند. در شماره این هفته صفحه مد و سلامت درباره این پوشش و نکات زیبایی و سلامتی‌اش برای شما می‌گوییم که هم می‌خواهید سالم باشد و هم زیبا!

۶ نکته برای انتخاب کلاه

کلاهی انتخاب کنید که به نوع لباس پوشیدن شما بیاید. مثلا کلاه پشمی ‌را با لباس نخی به سر نگذارید!

هنگام انتخاب کلاه به رنگ آن توجه کنید. شاید رنگ یک کلاه و شال‌گردن بسیار زیبا باشد اما وقتی آن را با سایر لباس‌ها‌یتان بپوشید بسیار نازیبا و ناهماهنگ به نظر برسد.

مدل‌های کلاسیک کلاه و شال‌گردن، همیشه مد روز هستند. هرگز مدل‌های افراطی را انتخاب نکنید.

هماهنگ کردن رنگ و استیل کلاه و شال‌گردن با بقیه لباس‌ها بسیار خوب است ولی در این کار زیاده‌روی نکنید. سعی کنید رنگی را انتخاب کنید که با اکثر لباس‌های شما جور باشد و در ضمن عین همان رنگ هم نباشد.

رنگ‌های تند کلاه و شال‌گردن مخصوص نوجوانان است.

برحسب مدل لباس پوشیدن شما، باید نوع و جنس و حتی مدل کلاه گذاشتن‌تان فرق ‌کند. پس اگر یک پالتوی مجلسی پوشیده‌اید کلاه مشکی شیکی بر سر بگذارید اما اگر لباس‌تان اسپرت است می‌توانید کلاه رنگی و فانتزی انتخاب کنید.

دکتر گلرخ ثریا

سمیه مقصودعلیهمچنین مشاهده کنید

سایت دیدبان ایرانسایت نورنیوزسایت چیدانهسایت رویداد 24سایت اصلاحات نیوزسایت نی نی بانسایت ساعدنیوزخبرگزاری تسنیمسایت اقتصاد 24سایت اقتصادنیوز