شنبه, ۱ مهر, ۱۴۰۲ / 23 September, 2023
مجله ویستا

اشــعــه‌هــا‌ را سـوسـک‌ کنـیـد


اشــعــه‌هــا‌ را سـوسـک‌ کنـیـد

«ری بن» در زبان انگلیسی یعنی مانع اشعه. همان اشعه‌ای که این روزها فکر شهروندان تهرانی را به‌خودش مشغول کرده است.از قدیم هر کسی می‌خواست بگوید عینک دودی‌اش اصل است، آن را به ری‌بن …

«ری بن» در زبان انگلیسی یعنی مانع اشعه. همان اشعه‌ای که این روزها فکر شهروندان تهرانی را به‌خودش مشغول کرده است.از قدیم هر کسی می‌خواست بگوید عینک دودی‌اش اصل است، آن را به ری‌بن ربط می‌داد. ری‌بن کارش را با تولید عینک برای ارتش شروع کرد و از آن جایی که وسایلی که به ارتش می‌روند باید خیلی با کیفیت و مرغوب باشند اسم ری‌بن تا همین حالا تداعی‌کننده کیفیت است. بعدا ری‌بن وارد حوزه‌های طراحی برای خانم‌ها و قشرهای مختلف شد. طراحی‌های زیبا و منحصر به فرد این برند باعث شده به انتخاب اول خیلی از آدم‌های سراسر دنیا تبدیل شود. بعضی از محبوب‌ترین مدل‌های این برند و ویژگی‌های‌شان را می‌خوانید.

معمولا ری‌بن را با این مدل می‌شناسند. از ویژگی‌های این فریم سبک بودن آن است. این مدل برای افرادی که صورت‌های استخوانی دارند بسیار مناسب است.

فریم‌های مثلث شکل برای صورت‌هایی که گونه دارند و استخوانی به حساب می‌آیند فریم‌های مناسبی هستند

خوبی این فریم‌ها بر می‌گردد به اینکه در انواع و اقسام شکل‌ها طراحی می‌شوند. طراحی روی فریم‌ها، بیشتر سلیقه‌ها را راضی می‌کند؛ مثل این مدل که با طرح ارتشی‌اش دل جوان‌تر‌ها را می‌برد و با طرح آبی ساده به بزرگ‌ترهای ساده‌پسند سلام می‌کند.

مدل وی فیرر یکی از شناخته شده‌ترین مدل‌های ری‌بن است؛ مدلی که به‌خصوص بین هنرمندان هالیوودی محبوبیت بی‌نظیری دارد؛ دلیلش هم خیلی ساده است؛نوع طراحی این فریم با بیشتر فرم‌های صورت هماهنگ می‌شود.

برای اینکه بتوانید به‌خوبی از چشم‌ها و پوست دور چشم محافظت کنید بهتر است به سراغ مدل‌هایی بروید که شیشه‌های بزرگ‌تری دارند. درست مثل این مدل.

برای افرادی که دوست دارند صورت‌شان از حالت گرد خارج شود و مربعی به‌نظر بیاید مدل‌هایی با فریم کشیده مناسب است. رنگ آمیزی این مدل را دختران جوان بیشتر می‌پسندند.

برای خانم‌هایی با صورت‌های گرد و پیشانی‌های کشیده مدلی مناسب محسوب می‌شود به‌خصوص آن‌هایی که رنگ پوست‌شان تیره است.

اگر پیشانی کشیده‌ای دارید و گردی صورت‌تان با چاقی آن همراه نشده استفاده از فریم‌های گرد، بزرگ و پهن گزینه مناسبی برای شما به حساب می‌آید

ممکن است تنها تفاوتی که یک فریم با فریم دیگر دارد، اضافه کردن مقدار کمی کشیدگی به شیشه‌ها باشد یا به کار بردن یک نگینساده‌،اما با همین تغییرات کوچک افراد مختلفی می‌توانند از مدل‌ها استفاده کنند. مثل این مدل که با کشیدگی شیشه‌هایش با این‌که برای آدم‌هایی با صورت‌های استخوانی مناسب‌تر است اما یک شرط دارد؛ گونه‌ها نباید خیلی برجسته باشند.

مجله سیب سبزهمچنین مشاهده کنید

سایت عصرایرانخبرگزاری مهرسایت جمارانسایت تابناکسایت مشرقخبرگزاری فارسروزنامه دنیای اقتصادسایت ورزش سهسایت تجارت نیوزسایت انصاف نیوز