پنجشنبه, ۱۴ مهر, ۱۴۰۱ / 6 October, 2022
مجله ویستا

کوچک کردن شکم با ۵ خوراکی خوشمزه


کوچک کردن شکم با ۵ خوراکی خوشمزه

یکی از مشکلاتی که بیشتر افراد با آن درگیر هستند بزرگی شکم و کوچک کردن آن است. اگر میخواهید به آسانی شکم تان را موچک کنید کافی است این ۵ ماده خوراکی را در رژیم غذایی تان قرار دهید.

چاقی و بویژه بزرگی شکم از مشکلاتی است که بسیاری را درگیر خود کرده است اما شما با پنج غذای معجزه آسا می‌توانید شکم خود را کوچک کنید.

۱ - روغن کانولا

کانولا بهترین روغن برای پخت و پز جهت داشتن قلبی سالم و کاهش وزن و کوچک کردن شکم است.

۲ - لوبیا

جایگزین کردن پروتئین‌های گیاهی مانند لوبیا با پروتئین‌های حیوانی در رژیم غذایی، می‌تواند به سلامتی قلب شما بسیار کمک کند . همچنین رژیم غذایی گیاهی باعث سوزاندن چربی بیش از حد و کوچک کردن شکم تان می شود.

۳ - شیر کم چرب

شیر (و دیگر محصولات لبنی کم چرب) به شما در ساخت استخوان‌های قوی کمک خواهد کرد، اما اگر شما می‌خواهید کمر خوش تراشی داشته باشید و سعی در کوچک کردن شکم تان دارید، نیاز به افزایش سوزاندن کالری عضلات خود برای رسیدن به آن خواهید داشت.

۴ - غلات سبوس دار

غلات سبوس دار احساس سیری طولانی مدتی به شما می دهند و در این صورت شما غذای کمتری میل می کنید. این قضیه به کوچک کردن شکم تان کمک می کند.

۵ - فلفل قرمز

محققان تصور می‌کننداز آنجا که بتا کاروتن و لیکوپن‌ها، جزو آنتی اکسیدان‌های قوی هستند، نسبت به ترکیبات مضر که باعث ذخیره سازی چربی در بدن می‌شوند مفید و پاک‌تر هستند. فلفل نیز که حاوی ویتامین C می‌باشد، مواد مغذی مورد نیاز برای سوزاندن چربی را دارا است.همچنین مشاهده کنید

خبرگزاری باشگاه خبرنگارانسایت دیجیاتوسایت بیتوتهروزنامه آرمان ملیسایت زومیتسایت اقتصادنیوزسایت دیدبان ایرانروزنامه ابتکارسایت الفخبرگزاری فارس