دوشنبه, ۱۰ مهر, ۱۴۰۲ / 2 October, 2023
مجله ویستا

۷ قانون مانیکور و پدیکور کردن ناخن ها در آرایشگاه


۷ قانون مانیکور و پدیکور کردن ناخن ها در آرایشگاه

اگر برای مانیکور و پدیکور ناخن هایتان به سالن های آرایشی می روید، نکاتی را که در اینجا برایتان آورده ایم، رعایت کنید.

اگر برای مانیکور و پدیکور ناخن هایتان به سالن های آرایشی می روید، نکاتی را که در اینجا برایتان آورده ایم، رعایت کنید.

۱.با مانیکوریست خود مهربان باشید

با فردی که ناخن های شما را مانیکور یا پدیکور می کند با احترام برخورد کنید. اگر خواسته یا نظری دارید، دلیلی ندارد آن را بی ادبانه بیان کنید. درست است که شما برای خدمات خود پول می دهید اما این بدین معنی نیست که او را خریده اید.

۲.قبل از پدیکور، دوش بگیرید

خودتان را جای مانیکوریست بگذارید. آیا دوست دارید کل روز پاهایی کثیف مقابل صورت تان باشد؟ شاید در همان سالن آرایشی بتوانید پاهای خود را بشویید ولی ما به شما یه حمام واقعی در خانه را پیشنهاد می کنیم.

۳.با تلفن همراه خود صحبت نکنید

صحبت کردن با تلفن همراه در سالن آرایشی که نیاز به آرامش و تمرکز دارد، به هیچ وجه مناسب نیست. اگر می خواهید با تلفن صحبت کنید، سعی کنید تا حد امکان مکالمه هایتان کوتاه و تن صدایتان پایین باشد. همه برای آمدن به این مکان هزینه کرده اند و احتیاج به محیطی آرام، درست مانند شما، دارند.

۴.گوشی خود را روی ویبره بگذارید

صدای زنگ تلفن همراه تان در مکان های عمومی می تواند موجب آزار دیگران شود، بنابراین آن را روی ویبره بگذارید.

۵.از صحبت های شخصی خودداری کنید

شاید به همراه دوست تان به آرایشگاه بروید یا حتی آنها را به طور ناگهانی ملاقات کنید، اما سعی کنید از صحبت های شخصی با هم در چنین مکان عمومی خودداری کنید. بدتر از آن زمانی است که کنار دوست تان نشسته اید و برای حرف زدن با او مجبورید داد بزنید.

۶.به کمبود فضا توجه کنید

همان طور که شما هم می دانید صندلی های آرایشگاه با توجه به جمعیت موجود، محدود است. بنابراین هنگام رفتن به آرایشگاه از بردن وسایل اضافی یا کیف های بزرگ خودداری کنید و هنگام بلند شدن کیف تان را روی صندلی نگذارید تا دیگران نیز جایی برای نشستن داشته باشند.

۷.انعام بدهید

فرقی نمی کند در رستوران باشید یا سالن آرایشگاه، هیچوقت انعام کارکنان را از یاد نبرید، به خصوص اگر قیمت خدمات آنها پایین تر از سالن های دیگر است.همچنین مشاهده کنید

سایت اکوایرانسایت نامه نیوزسایت اصلاحات نیوزسایت مشرقسایت سلام نوسایت همشهری‌آنلاینسایت دیپلماسی ایرانیسایت فرازدیلیسایر منابعسایت دیدبان ایران