یکشنبه, ۲ مهر, ۱۴۰۲ / 24 September, 2023
مجله ویستا

۱۲ پالتوی بارداری


۱۲ پالتوی بارداری

وقتی باردار می‌شوید لباس‌های قبلی و پوشیدن آن برایتان مشکل می‌شود.
این مشکل در زمستان که مجبورید لباس‌های بیشتری برای گرم نگه‌داشتن‌ خودتان بپوشید، بیشتر می‌شود. در «مد و …

وقتی باردار می‌شوید لباس‌های قبلی و پوشیدن آن برایتان مشکل می‌شود.

این مشکل در زمستان که مجبورید لباس‌های بیشتری برای گرم نگه‌داشتن‌ خودتان بپوشید، بیشتر می‌شود. در «مد و سلامت»‌ این هفته با چند نمونه از پالتوهای زمستانی مناسب این دوران آشنا خواهید شد که هر کدام در نگاه اول، تداعی‌کننده واژه خاصی هستند که با آن عنوان معرفی شده‌اند.

۱) جذاب: در فصل زمستان، گونه‌های مختلف لباس‌های پشمی در گنجه لباس‌تان نمود پیدا می‌کند. این پالتوهای زمستانی به خاطر کمربندش و مدل خاص‌اش نمونه خوبی برای نمدهای زمستان شماست و احتمالا بعد از بارداری هم با تغییر دادن سایزش می‌توانید از آن استفاده کنید.

۲) گرم: این مانتو به تمامی خانم‌های باردار گرمای خاصی را در زمستان می‌بخشد و ضمنا به خاطر برش‌های زیبایی که دارد، اندام‌تان را زیبا جلوه می‌دهد. بافت پشمی آن ضمن اینکه شما را گرم می‌کند اما اصطلاحا بدنتان را نمی‌خورد و بسیار لطیف است.

۳) برازنده: این لباس با تقریبا ۶۰ درصد جنس پشمی، گزینه دیگری برای روزهای سرد زمستان است و در تمام طول بارداری‌تان می‌توانید از آن استفاده کنید حتی بعد از به دنیا آمدن نوزادتان. با پوشیدن این مانتو تصویری از یک بانوی برازنده را برای دیگران تداعی می‌کنید.

۴) کتان: این لباس با جنس صددرصد کتان، حتما نظرتان را جلب خواهد کرد همچنین در ناحیه کمر انحنای خاصی دارد و کشیده‌تر به نظر می‌آیید. کلاهی که این مانتو دارد هم در صورت استفاده گرمای خاصی دارد هم اگر از کلاه خوشتان نیاید قابلیت جدا شدن دارد.

۵) راحت: این پالتو تقریبا مدلی ملوانی دارد و با توجه به متغیر بودن هوای زمستان و جنس غیرقابل نفود آن گزینه مناسبی برای خانم‌های باردار است. برش هلالی پالتو طوری است که در آن احساس راحتی می‌کنید. به علاوه داشتن ۲ جیب بزرگ به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی کیف پول‌تان را هم به جای اینکه احساس سنگینی کنید در آن جا بدهید.

۶) مد روز: این مدل این امکان را به خانم‌های‌ باردار می‌دهد که با وجود تغییر اندام همچنان به روز باشند. این مدل بیشتر شما را به یاد ملوانان قدیمی در روی قایق می‌اندازد. اما مطمئن باشید صددرصد روی مد هستید.

۷) مرتب: این کت با استیل نظامی هم مدل مناسبی برای زمستان دوران بارداری‌تان است. مطمئن باشید بعد از دوران بارداری هم نمی‌توانید از این مدل دل بکنید.

۸) اصیل: این پانچوی بسیار زیبا که توسط یکی از طراحان معروف ایتالیایی طراحی شده از هر نظر برای این دوران مناسب است، یقه باز، جیب‌های بزرگ، مدل راحت و اندازه قد آن خصوصیت‌هایی است که این مانتودار است.

۹) نرم: جنس لطیف و نرم این پالتو هم برای مادران باردار احساس آرامش و راحتی می‌آورد به طوری که بعد از انتخاب آن دوست دارید، تمام زمستان را با این پالتو سپری کنید.

۱۰) شیک: جنس کتان غیرقابل نفوذ و سراسر دوجداره یعنی آستری که تمام پالتو را پوشانده است، گرمای مناسبی به آن می‌بخشد. این کت دومنظوره هم به شما این اجازه را می‌دهد که در قسمت شکم‌تان احساس راحتی کنید. با پوشیدن این پالتو گرما و شیکی را با هم احساس کنید.

۱۱) ظریف: خانم‌های باردار به دلیل اینکه کمی دچار اضافه وزن شده‌اند از پوشیدن لباس‌هایی که آنها را درشت‌تر نشان دهد خوششان نمی‌آید اما این پالتوی پشمی با وجود اینکه یقه باز و کلاهی که در پشتش است بسیار ظریف طراحی شده است.

۱۲) برجسته: این مانتو با استایل کتی؛ آخرین مدل پیشنهادی ماست. آستین گشاد و آزاد این اجازه را به شما می‌دهد که راحت حرکت کنید و کلاه بزرگ آن در برابر سرما و باران شما را محفوظ می‌کند.

منبع: Famili.Fr

ترجمه: پروانه شهرکیهمچنین مشاهده کنید

سایت رویداد 24خبرگزاری ایرناروزنامه ابتکارسایت تاپ نازسایر منابعخبرگزاری تحلیل بازارسایت خبرآنلاینسایت پارسینه پلاسسایت تابناکروزنامه شهروند