شنبه, ۴ تیر, ۱۴۰۱ / 25 June, 2022
مجله ویستا

5 ترفند برای ابروها


5 ترفند برای ابروها

چه کاملاً غیرحرفه‌ای باشید و چه بخواهید بر مهارت‌های خود بیفزایید، راه‌های زیر برای داشتن ابروهای زیباتر به شما کمک خواهد کرد.

نحوه‌ی اصلاح کردن ابروها

بیشتر اوقات تنها چیزی که شما نیاز دارید کمی قیچی کردن ابروهاست. برای این کار ابروهای خود را با یک برس ابروی تمیز به سمت بالا شانه کنید و تنها موهای بلند را قیچی کنید. سپس موهایی که از قوس طبیعی ابرو خارج‌شده‌اند را با موچین جدا نمایید. حالا ابروهایتان تمیز شده‌اند.

چگونه آن‌ها را زیبا کنید

زمانی که ابروهایتان را اصلاح کردید می‌توانید ارزیابی بهتری از شکل طبیعی آن‌ها داشته باشید. اگر از شکل و ضخامت ابروهای خود راضی هستید یک ژل تمیز روی آن بکشید تا موها در جایشان بمانند. این راهی ساده برای داشتن حالت زیبا در تمام روز است.

با مداد پر کنید

برای پوشاندن هر نقطه‌ی بی‌مو یا خالی‌شده از مداد ابرویی استفاده کنید که بیش‌ترین شباهت رنگی را دارد. برای افراد سبزه رنگ مداد بهتر است یک یا دو درجه روشن تر از رنگ طبیعی موها باشد. برای موهای بلوند یا قرمز از طیف رنگ‌های خاکستری مایل به قهوه‌ای استفاده کنید.

پر کردن ابروها با پودر

اگر می‌خواهید ابروهای خود را پر کرده و شکل دهید پودر بهترین انتخاب است زیرا در نهایت ابروهایی نرم تر و مسطح تر خواهید داشت. قبل از زدن پودر روی ابرو، قلمویی را کمی مرطوب کرده و روی ابروها بمالید تا رنگدانه‌ها بهتر روی ابروها ثابت شده و موهای بلندتر را در جای خود نگه دارد. بیشتر پودرهای ابرو در چند تم رنگی هستند. از رنگ روشن تر برای لبه‌های داخلی ابرو و از رنگ‌های تیره برای قوس و انتهای ابروی خود استفاده کنید.

چگونه در پایان طبیعی دیده شوند

صرف‌نظر از نوع محصولی که شما انتخاب می‌کنید باید همیشه در پایان با یک برس ابروی تمیز روی آن‌ها بکشید ( این بار هم اول به بالا شانه کنید و بعد به سمت بیرون ) تا رنگدانه‌های اضافی پاک‌شده و رنگ‌ها در جای خود بمانند.همچنین مشاهده کنید

سایت مجله شبکهسایت برترینهاسایت همشهری‌آنلاینخبرگزاری ایلناسایت دیجیاتوسایت مشرقخبرگزاری باشگاه خبرنگارانخبرگزاری تسنیمسایت انتخابسایت نامه نیوز