شنبه, ۷ خرداد, ۱۴۰۱ / 28 May, 2022
مجله ویستا

پوشش مناسب مخصوص مردان قدکوتاه و لاغر اندام


انتخاب مناسب در نوع لباس پوشیدن و رنگ آمیزی به پسران و آقایانی که قدی نه چندان بلند داشته و لاغر اندام هستند کمک می کند تا در بهترین حالت خود ظاهر شوند .این افراد با تغییر لباسهای …

انتخاب مناسب در نوع لباس پوشیدن و رنگ آمیزی به پسران و آقایانی که قدی نه چندان بلند داشته و لاغر اندام هستند کمک می کند تا در بهترین حالت خود ظاهر شوند .این افراد با تغییر لباسهای خود می توانند اندامشان را متناسب ،پر وکشیده تر نشان دهند.

۱) اگر علاقه به پوشیدن کت های اسپورت دارید بهتر است از کت های اسپورت با اپل های سبک وکوچک استفاده کنید تا نیمه ی بالایی بدن خود را عضلانی تر نشان دهید.این به آن معنا نیست که اپل های بزرگتر شما را عضلانی تر نشان می دهد نه بلکه اپل کوچک بااعث هماهنگی بین قسمت پایین تنه وبالا تنه میشود بنا بر این از پوشیدن کت وپلیور های گشاد با اپل های بزرگ تر خودداری کنیدبخصوص با شلوارهای تنگ وچسبان ویا بالعکس شلوارهای گشاد با کت های تنگ وچسبان.

۲) نکته ی مهم در مورد مردان لاغر اندام پوشیدن پیراهن هایی است که در بخش میانی بدن کمی آزاد وگشاد باشند وقفسه کوچک سینه را بپوشانند واز پوشیدن پیراهن و تی شرت های تنگ وچسبان و یا با جنس پارچه های کشی خودداری کنند.پیراهن های خیلی گشاد هم مناسب نیست زیرا جثه را بیش از حد کوچک نشان می دهد.

۳) از پوشیدن هر نوع لباس با پارچه شل در قسمت شانه و زیر بازوها خودداری کنید وهنگام خرید لباس مورد نظرتان از اینکه این کت یا پیراهن ولباس متناسب واندازه ی اندام شما دوخته شده اطمینان حاصل نمایید.

۴) از پوشیدن کت های خیلی کوتاه یا خیلی بلند پرهیز کنید.بهتر است اندازه ی کت تا زیر ران شما را بپوشاند .کت کوتاه تر قد را کوتاه تر جلوه می دهد وهمچنین کمر ،بازوها وپاهای لاغر شما را بیشتر نشان می دهد .از طرف دیگر کت بلند تر از زیر ران نیز شما را نا متناسب نشان خواهد داد ومثل این است که کت خودتان را نپوشیده اید.

۵) از شلوارهای جلو صاف و راسته استفاده کنید به طوریکه از بالا تا پایین برشی یکنواخت داشته باشد.از پوشیدن شلوارهای لوله تفنگی یا جین های خیلی تنگ وچسبان خودداری شود .داشتن جیب هم به اندام شما حجم می دهد .پوشیدن شلوارهای راه راه و طرح دار نیز باعث افزایش حجم عضلات بدن می شود ،اما در مورد بالا تنه وپیراهن از پارچه هایی با راههای بسیار ریز وباریک خودداری شود زیرا لاغر تر به نظر خواهید آمد.

۶) انتخاب لباسهایی با پارچه های ضخیم وبافتهای درشت نکته ی مهمی در پوشش مردان لاغر اندام است بخصوص در مورد انتخاب کت وشلوار که بهتر است حتما از پارچه های پشمی ضخیم تر استفاده شود وپیراهنهای نخی نیز با میزان نخ بیشتر.در ماههای خنک تر نیز از مدل هایی مانند کت وزاکت های پشمی وکشباف استفاده شود تا اندام به همین نسبت پرتر به نظر برسدمثلا پوشیدن شلوارهای مخمل کبریتی ضخیم در فصل مورد نیاز بسیار اندام را عضلانی تر وخوش تیپ تر نشان خواهد داد.

۷) در فصل سرما و زمستان پلیور و بلوز های یقه اسکی بپوشید و از پوشیدن بلوزهای یقه هفت که گردن را نشان می دهد و شما را لاغرتر به نظر می رساند بپرهیزید.پس هنگام خرید لباس به یقه ی آن دقت کرده و پیراهنی بخرید که یقه ی پهنی داشته باشد زیرا بالا تنه و سینه شما را پهن تر و درشت تر نشان می دهد. لباسهای یقه باز مناسب این اندام ها نیست وتا جایی که ممکن است دکمه لباستان را ببندید.

۸) از رنگهای روشن بیشتر استفاده شود زیرا همانطور که میدانید رنگهای تیره بخصوص مشکی اندام را لاغر تر نشان می دهد.

۹) از کمر بند های پهن با شلوارهای کتان اما نه تنگ استفاده کنید و کمر بند را زیاد سفت ومحکم دور کمر نبندید.همچنین مشاهده کنید

خبرگزاری ایسناروزنامه ابتکارروزنامه آرمان ملیخبرگزاری اسپوتنیکخبرگزاری تحلیل بازارسایت رویداد 24خبرگزاری صدا و سیماسایت دیدبان ایرانسایر منابعسایت اکوایران