دوشنبه, ۲ خرداد, ۱۴۰۱ / 23 May, 2022
مجله ویستا

ماسک صورت


هر پوستی با توجه به رطوبت، چربی، جوش و منافذی که دارد برای شادابی بیشتر نیاز به تقویت دارد. در زیر با ارائه ماسک های طبیعی که از میوه های گوناگون تهیه می شود، می توانید پوست خود …

هر پوستی با توجه به رطوبت، چربی، جوش و منافذی که دارد برای شادابی بیشتر نیاز به تقویت دارد. در زیر با ارائه ماسک های طبیعی که از میوه های گوناگون تهیه می شود، می توانید پوست خود را زنده و با طراوت نگه دارید.

ماسک انگور:

این ماسک برای روشن نگه داشتن پوست صورت مفید است.

ماسک انگور با روغن زیتون:

برای شادابی و لطافت پوست مقداری دانه انگور را در روغن زیتون بجوشانید و آن را صاف کرده و روی پست صورت خود بمالید.

ماسک اسفناج:

اسفناج را در روغن زیتون بریزید درست به همان صورتی که بورانی درست می کنید بعد این ماسک را روی صورت پهن کنید. این ماسک برای پوست های کدر مفید است و باعث درخشش پوست می شود.

ماسک میخک:

مقداری گل میخک را در آب خیس کنید و بعد از ۲۴ ساعت آن را صاف کرده و با مقداری عسل و آب خیار مخلوط کنید. به اندازه یک فنجان از این مخلوط را میل کنید این مخلوط باعث باز شدن رنگ رخساره و جلای پوستتان می شود.

ماسک گیلاس:

ماسک زیبایی که از دسته های گیلاسی که هسته آن را گرفته اید می توانید روی پوست خود بگذارید. این ماسک به پوست شما نرمی داده و باعث می شود رنگ رخساره تان باز شود.

خانم دکتر عابدینیهمچنین مشاهده کنید

خبرگزاری مهرروزنامه تعادلروزنامه توسعه ایرانیسایت زومیتسایت دیدارنیوزروزنامه همشهریسایت اکوایرانروزنامه آرمان ملیسایت مشرقخبرگزاری اسپوتنیک