یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت, ۱۴۰۳ / 19 May, 2024
مجله ویستا

دانلود صد درصد مجانی برای آیفون


دانلود صد درصد مجانی برای آیفون

روشی جدید برای دانلود نرم افزارها بدون نیاز به جیلبرک

با آمدن iOS ۷، شرکت اپل مدعی شد نسخه سیستم‌عامل جدیدش برای آیفون و آیپد، به همین راحتی‌ها جیلبرک نمی‌شود. به همین دلیل سه ماه طول کشید تا طرفداران جیلبرک یک بار دیگر به خواسته‌شان برسند.

با وجود جیلبرک شدن آخرین نسخه iOS که از سوی تیم evad۳rs صورت گرفت، باید قبول کنیم جیلبرک با تمام خوبی هایش، گوشی یا تبلت شما را از ماهیت اصلی خود خارج می کند و دیگر نمی توانید از امکانات امنیتی و پشتیبانی اپل استفاده کنید. پس چاره چیست؟ یا باید قید اپلیکیشن های پولی و پرکاربرد آپ استور را بزنید یا این که به ازای آن، مبلغی را پرداخت کنید. خوشبختانه به لطف کارت هدیه اپل که از سوی بیشتر مراکز فروش تلفن همراه و محصولات دیجیتال در کشور عرضه می شود، می توانید حساب اپل آی دی خود را شارژ و از آپ استور خرید کنید؛ اما مشکل اینجاست که باید مبلغی بیشتر از بهای اصلی کارت برای آن پرداخت کنید. این سه راه تنها گزینه های موجود نیست، بلکه راه حل دیگری هم وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم. روشی که نه بلایی سر گوشی تان می آورد و نه حتی چشمداشتی به جیب شما دارد. با کمک نرم افزار Tongbu می توانید گوشی خود را از اپلیکیشن های با ارزش پر کنید. برای این منظور ابتدا باید نرم افزار i-Funbox یا iTools را روی رایانه ویندوزیو یا مک نصب کنید. می توانید نسخه ویندوزی و مک نرم افزار i-Funbox را از لینک i-funbox.en.softonic.com دانلود کنید. پس از نصب i-Funbox گجت خود را از طریق کابل به رایانه متصل کنید. حالا از دو نشانی زیر فایل اپلیکیشن Tongbu با پسوند ipa را ذخیره و به کمک i-Funbox روی گجت تان نصب کنید.

آیفون:

http: / / qd.leaderhero.com / qd / tuiZB /

tbtui_zb_v۲.۱۱_gw.ipa

آیپد:

http: / / qd.leaderhero.com / qd / tuiHDZB /

tbtuiHD_zb_v۱.۱۹_gw.ipa

در این مرحله باید به کمک نسخه رایانه نرم افزار Tongbu برای اولین بار دستگاه خود را با رایانه هماهنگ کنید. البته ویژگی نرم افزار Tongbu این است که در ادامه کار دیگر به رایانه وابسته نیستید و می توانید با دستگاه تان کارها را انجام دهید. نسخه رایانه Tongbu فضایی مشابه iTunes دارد و به کمک آن می توانید بسیار راحت تر اپلیکیشن ها را مدیریت و دانلود کنید. همچنین زبان اصلی Tongbu انگلیسی است که به آسان شدن کارها کمک می کند. حالا از دو نشانی زیر نرم افزار Tongbu برای ویندوز و مک را دانلود سپس آن را روی آیفون یا آیپدتان نصب کنید.

دانلود نرم افزار برای ویندوز

http: / / qd.leaderhero.com / qd / tbzs /

Tongbu_۲.۰۸۲.exe

دانلود نرم افزار برای مک

http: / / qd.leaderhero.com / qd / zsmac /

Tongbu_mac_v۱.۰.۲.dmg

اگر می خواهید محیط نرم افزارتان بر پایه زبان فارسی باشد، کافی است فایل زبان فارسی را از نشانی bit.ly / ۱cnSnu۹ دانلود کنید. بعد از خارج کردن آن از حالت فشرده، به نشانی نصب نرم افزار روی رایانه رفته و فایل زبان فارسی را در پوشه Lang موجود در پوشه اصلی نرم افزار Tongbu کپی کنید. سپس نرم افزار را باز و از نوار بالای آن، زبان دلخواه را که فارسی هم به آن اضافه شده، انتخاب کنید. تلفن یا تبلت خود را به رایانه متصل و نرم افزار را اجرا کنید. سپس دکمه genius app را که در تصویر مشخص شده انتخاب کنید.

در پنجره جدید دکمه Start را انتخاب کنید. دیگر با رایانه کاری ندارید، اما می توانید از رایانه هم اپلیکیشن دانلود کنید. حالا به اپلیکیشنی که در گذشته روی دستگاه تان نصب کردید و نامی چینی دارد، وارد شوید و روی اپلیکیشن دلخواه فشار دهید. دکمه سمت راستی را که در تصویر نشان داده شده بزنید تا دانلود آغاز شود.

نکته قابل توجه نرم افزار ذکر شده این است که حتی با قفل کردن دستگاه، دانلود همچنان ادامه دارد و قطع نمی شود. پس از پایان دانلود، دکمه مشخص شده در تصویر را انتخاب کنید. سپس دکمه Install را فشار دهید تا عملیات نصب آغار شود.

اپلیکیشن دقیقا همانند دانلود از آپ استور نصب می شود. حالا می توانید وارد نرم افزار شوید و بدون هیچ محدودیتی از آن استفاده کنید. لازم نیست هیچ دغدغه ای برای به روز شدن اپلیکیشن ها داشته باشید؛ زیرا به روز رسانی درست مانند اپلیکیشن هایی است که از فروشگاه رسمی اپل دانلود کرده اید. با استفاده از این روش می توانید نرم افزار های پولی را کاملا رایگان دانلود و نصب کنید، بدون این که لازم باشد بلایی مانند جیلبرک سر دستگاه تان بیاورید. مشکل اصلی که ممکن است در کار کردن با Tongbu داشته باشید تعداد کم اپلیکیشن ها نسبت به ایتیونز است. هنگامی که آپ را جستجو می کنید، سه حالت ممکن است اتفاق بیفتد؛ در حالت اول، مقابل اپلیکیشن مورد نظر گزینه دانلود قرار دارد، اما تعداد اپلیکیشن هایی که این گزینه را دارند، کم است. در حالت دوم، شما با گزینه i want روبه رو می شوید که به شما اجازه می دهد این سری اپلیکیشن ها را برای خود ثبت کنید. در حالت سوم، هیچ نتیجه ای به دست نمی آید و نرم افزار نمی تواند اپلیکیشن مورد نظر شما را پیدا کند. برای دستیابی به تعداد بیشتری از اپلیکیشن ها، روشی وجود دارد که به شما اجازه می دهد تمامی آپ هایی را که در tongbu گزینه i want دارند، دانلود کنید. در ادامه با این روش آشنا می شویم.

پس از نصب نرم افزار روی رایانه، دو آیکون روی صفحه نمایش اضافه می شود. برای شروع، روی آیکون Tongbu App Center کلیک کنید تا وارد سایت Tongbu شوید. آپ مورد نظرتان را که در حالت عادی در Tongbu پیدا نمی کنید، در نوار بالای سایت جستجو کنید. برای مثال angry birds friends را که روی Tongbu وجود ندارد، در آن نوار جستجو کنید. همان طور که در تصویر می بینید مقابل آپ مورد نظر گزینه i want قرار دارد. روی این گزینه کلیک کنید تا درخواست ثبت انجام شود. حالا در صفحه جدیدی که باز شده مطابق شکل، گزینه ای را که عکس موبایل و نام چینی دارد، انتخاب کنید.

بعد از چند ثانیه، دانلود نرم افزار آغاز می شود. در نظر داشته باشید که خیلی از آپ های اختصاصی اپل که از سوی خود اپل معرفی می شود، جایی در این نرم افزار ندارند، البته شما این محدودیت را در جیلبرک هم دارید. اکنون می توانید نرم افزار های مورد نیاز خود را بدون نیاز به هیچ رایانه ای نصب کنید. دقت داشته باشید تا جایی که می توانید نرم افزار های رایگان را با استفاده از آیتیونز نصب کنید تا برای به روز رسانی و سینک کردن مشکلی ایجاد نشود.

قانونی یا غیرقانونی نرم افزار Tongbu نرم افزارهایی را که یک حساب توسعه دهنده اپل آنها را ذخیره کرده و می تواند آنها را تغییر دهد، با شما به اشتراک می گذارد، مانند این است که شما با یک اپل آی دی دیگر که قبلا این آپ ها را خریده، از آپ استور خرید کنید. این ویژگی اشتراک گذاری اپلیکیشن ها به توسعه دهندگان وب کمک می کند آپ های طراحی شده و تغییر یافته خود را با کاربران به اشتراک بگذارند تا مورد امتحان قرار گیرد.

مائده گیوه چین