دوشنبه, ۲۹ اسفند, ۱۴۰۱ / 20 March, 2023
مجله ویستا

آرامش زمستانی چه عطر و بویی دارد؟


آرامش زمستانی چه عطر و بویی دارد؟

چه چیزی می‌تواند در یک غروب پاییزی در کنار باران ریز خوشایند، و در زمستان برفی روحتان را سرزنده‌تر و جسمتان را شاداب‌تر کند؟ شیشه‌های رنگارنگی که پر از ترکیبات خوشبوست را …

چه چیزی می‌تواند در یک غروب پاییزی در کنار باران ریز خوشایند، و در زمستان برفی روحتان را سرزنده‌تر و جسمتان را شاداب‌تر کند؟ شیشه‌های رنگارنگی که پر از ترکیبات خوشبوست را دست‌کم نگیرید.کافی است برای داشتن روحیه بهتر مقداری به خودتان عطر بزنید، شک نکنید در بهتر شدن حالتان معجزه می‌کند.

Memories

یک عطر مردانه با بسته بندی زیبا که به محض باز کردن در عطر، بوی خنک گشنیز، نعناع و لیمو تا عمق وجودتان نفوذ می‌کند. کامل‌کننده این حس، گل شمعدانی و سنبل است که با چوب سدر، بلوط و مشک فرد را آماده مقابله با دشواری‌های زندگی می‌کند. آمادگی برای شروع یک جست‌وجو و اکتشافی عالی در زندگی روزمره.

Fasio

ترکیب انبه، توت‌فرنگی، گریپ‌فروت،عنبر و وانیل رایحه‌ای مناسب و خاص را به مشام می‌رساند. اگر می‌خواهید حس خوب این عطر همراهتان باشد و با رایحه آن حال روزهای پاییزی‌تان بهتر شود می‌توانید آن را در اندازه ۱۰۰‌میلی‌لیتر تهیه کنید.

Chifon

این عطر تازگی را به معنای واقعی کلمه به ارمغان می‌آورد. ترکیبات نارنگی، ترنج، یاسمن و صندل شیرینی و گرمای دوست‌داشتنی را منتقل می‌کند و با گل رز، زنبق، وانیل و مشک سفید کامل می‌شود. بویی که از این عطر به مشام می‌رسد روشنایی روز و تازگی آن را به همراه دارد. این حس حتی از بسته بندی زیبای آن با حجم ۱۰۰میلی‌لیتر نیز قابل درک است.

Legend

این عطر بازگو‌کننده داستانی از لحظات خوش که با رایحه مشک آمیخته شده و احساسی فراتر از زندگی را منتقل می‌کند. ترکیب لیمو، گریپ‌فروت، رزماری و شکوفه‌های پرتقال بسیار رؤیایی است که با مخلوط گشنیز، بلوط و مشک نیز بویی متفاوت را به مشام می​رساند.

Noir de Maxima

هنگامی که این عطر مردانه را بو می‌کنید رایحه‌اش مانند نسیم شبانگاهی است که بوی خوش مرکبات را همراه عطر چوب و دود با خود می‌آورد و حس در جنگل و طبیعت بودن، سرزندگی و شادابی را منتقل می‌کند. بوی تند این عطر مدیون ترنج و فلفل سیاه است که با ترکیب چوب ساج، رزماری، عنبر و کهربا معجون خوشبویی را به مشام می‌رساند که در اندازه ۱۰۰میلی‌لیتر قابل تهیه است.

Qubism

ترکیب آلو، نارنگی و گل رز به تنهایی رایحه‌ای شگفت انگیز است که اگر با چوب صندل، وانیل و مشک سفید نیز مخلوط شود، تعادلی کامل بین طراوت و احساسی مطبوع را به‌وجود می‌آورد. ترکیبات این عطر زمان کنار هم قرار گرفتن عطر میوه‌ها و شکوفه‌های زیبا را در یک غروب پاییزی به همراه نسیم به مشام می‌رسانند. این عطر زنانه در اندازه ۱۰۰ میلی لیتر عرضه شده است.

Urban Woman

اگر به‌دنبال داشتن حس تازگی و طراوت هستید از این عطر غافل نشوید، زیرا ترنج و کشمش سیاه در کنار رز، زنبق و چوب‌صندل جادو می‌کند. حال اگر به این ترکیب، شاه توت و مشک سفید را هم اضافه کنید، کانون‌گل‌های خوشبو را برای خود به ارمغان می‌آورید. با داشتن این عطر یک دسته گل خوشبو را برای همه روزها در اختیار خواهید داشت.همچنین مشاهده کنید

سایت لنداسپاسایت ساعدنیوزروزنامه دنیای اقتصادخبرگزاری فارسسایت جمارانسایت مجله شبکهسایت نورنیوزسایت جهان صنعت نیوزسایت انصاف نیوزسایت دیجیاتو