شنبه, ۸ بهمن, ۱۴۰۱ / 28 January, 2023
مجله ویستا

فعالیت های مردمک چشم


هر مردمک چشم کاری جداگانه دارد، می توانیم به مردمک چشم را بعنوان جفرافی بدن که نمودار کاملی از نقشه های مجهز به نقاط بدن است به حساب آوریم هر قسمتی از این نقاط نمودار وضعیت فعلی …

هر مردمک چشم کاری جداگانه دارد، می توانیم به مردمک چشم را بعنوان جفرافی بدن که نمودار کاملی از نقشه های مجهز به نقاط بدن است به حساب آوریم هر قسمتی از این نقاط نمودار وضعیت فعلی غده ای مخصوص، غضروفی یا بافتی در بدن است که از طریق مغز به چشم منعکس می گردد و در مردمک چشم نمایان می شود و این عمل طی تحریکات شبکه عصبی صورت می گیرد. در یک قرن اخیر، ایری دولوژیست ها برای قسمت های مختلف مردمک نفاط خاصی طرح کرده اند که هر قسمت از بدن را که دچار مشکلی می گردد در آن نقاط نشان داده میشود. مثلاً ناراحتی معده از طریق نواری که در اطراف مردمک تولید می شود معلوم می گردد. مغز در قسمت های بالای مردمک در صورتیکه ران و پاها در قسمت پائینی مردمک آثاری می گذارند. این بعداً با تویخ چارک به صورتی جزئی تر بیان خواهد شد.

برای مشخص کردن بهتر مردمک چشم را می توان به صورت یک ساعت فرض نمود از ۱ تا ۱۲، ۱۰ قسمت کوچکتر پایین بین هر ساعت، بدین ترتیب می توان گفت که شش ها در ساعت ۳ در مردمک چشم چپ و ساعت ۹ در مردمک چشم راست قرار دارند.

تاثیر ایریدولوژی در پزشکی

ایریدولوژی یک کمک بسیار پرانرژی در پزشکی از جنبه تشخیص و درمان است و مخصوص با پی بردن به موقعیت بافت ها قبل از پیشرفت با دادن رژیم غذایی درست به بیمار از ناراحتی های جسمانی بعدی جلوگیری می شود. بدون نیاز به تشخیص از طریق دردآور و پر خرج می توان به درون شخص آگاهی یافت.

هر تغییری در بدن بعد از بعلت تغییرات میکروبیوشیمیایی در سلولهای مردمک در چشم آثاری می گذارد. زمانیکه ما از تندرستی خوبی برخوردار هستیم تا حدودی از رنگ پوست و نوع صدا مشخص است، همچنین شفاف بودن و نوع ساختمان موی، و نحوه ای که مشخص راه می رود و بدنش را حرکت می دهد. اما چشمان، بعنوان شعبه ای از مغز پر ارزش ترین وسیله آزمایش تشخیص است.

بیماریها وسائلی هستند که ما با آنها تندرستی شخص را درون ی جعبه قرار می دهیم. بیماری ها بر اساس یک سری علائم تعریف می گردند. و چیز بخصوص در مورد علائم اینست که آنها اغلب به دکتر اطلاعات کاملی میدهد که به علت مشکل برسد. و این طور نیست که با از بین بردن علائم حتماً بیماری خوب بشود. ایری دولوژی علت های اساسی را و شرائطی را که منجر به بیماری می گردند نشان می دهد و اینکه بیماری ناشی از عدم تغذیه درست و کامل یا تجمع سموم در قسمت های خاصی از بدن می باشد. با رسیدگی در این علت ها می توان بیماری ها را از بین برد، و این روش درست درونی است.

نویسنده: دکتر گل عنبرهمچنین مشاهده کنید

سایت نامه نیوزروزنامه دنیای اقتصادسایت انتخابسایت مجله شبکهسایت دیدارنیوزسایت اعتماد آنلاینخبرگزاری باشگاه خبرنگارانسایت نورنیوزروزنامه همشهریسایت همشهری‌آنلاین