پنجشنبه, ۲۴ خرداد, ۱۴۰۳ / 13 June, 2024
مجله ویستا

تواضع ز گردن فرازان نکوست


تواضع ز گردن فرازان نکوست

از سال ۱۳۴۷ که افتخار همکاری با گروه صنعتی ملی را پیدا کردم با سجایای اخلاقی ایشان بیشتر آشنا شدم و مرحوم ایروانی با انتقال تجربیات و تدابیر خود در فرآیند تولید و عرضه محصول و اعزام مدیران در رده های مختلف به دوره های علمی مدیریتی, تجربی و تکنیکی در داخل و خارج و رسیدگی دقیق و موشکافانه به کلیه مسائل پرسنل ۱۲ هزارنفری مجموعه های تحت نظارت گروه صنعتی ملی در نقاط مختلف ایران, کیفیت کار و تولید و مدیریت و حتی سطح زندگی آنان را ارتقا می بخشید

از سال ۱۳۴۷ که افتخار همکاری با گروه صنعتی ملی را پیدا کردم با سجایای اخلاقی ایشان بیشتر آشنا شدم و مرحوم ایروانی با انتقال تجربیات و تدابیر خود در فرآیند تولید و عرضه محصول و اعزام مدیران در رده‌های مختلف به دوره‌های علمی مدیریتی، تجربی و تکنیکی در داخل و خارج و رسیدگی دقیق و موشکافانه به کلیه مسائل پرسنل ۱۲ هزارنفری مجموعه‌های تحت نظارت گروه صنعتی ملی در نقاط مختلف ایران، کیفیت کار و تولید و مدیریت و حتی سطح زندگی آنان را ارتقا می‌بخشید. ایده فروشگاه‌های زنجیره‌ای برای عرضه کفش نخستین‌بار توسط شادروانی ایروانی ارائه شد تا جائی‌که بیش از ۴۰۰ فروشگاه کفش ملی در سطح کشور به‌گونه‌ای فعالیت می‌کرد که در بهترین نقاط خیابان‌ها دایر شد.

مدیریت ایشان در گروه صنعتی ملی تأثیر بالائی در استقبال مردم از خرید کفش با برند ”ملی“ داشت. مرحوم ایروانی مسئله رقابت را در فرآیند تولید در مرحله بعد قرار می‌داد و پیشتازی را در صنعت کفش بیشتر می‌پسندید. به همین دلیل است که همواره بهترین و جدیدترین مدل‌ها در چرخه تولید گروه صنعتی ملی جای می‌گرفت و با استقبال مردم نیز مواجه می‌شد.

عنوان فایل
تواضع ز گردن فرازان نکوست application/pdf
tavazo ze gardanderazan nekost.pdf
142 KB
دانلود

ساسان پارسا