یکشنبه, ۲۴ تیر, ۱۴۰۳ / 14 July, 2024
مجله ویستا

ابزاری برای برنامه ریزی امور شخصی


ابزاری برای برنامه ریزی امور شخصی

اگر به دنبال برنامه ای برای نظم دادن به کارهای شخصی خود هستید و می خواهید در زمان بندی و برنامه ریزی کارهایتان از یک سیستم رایانه ای کمک بگیرید برنامه TaskUnifier v۲.۰.۱ را به شما پیشنهاد …

اگر به دنبال برنامه ای برای نظم دادن به کارهای شخصی خود هستید و می خواهید در زمان بندی و برنامه ریزی کارهایتان از یک سیستم رایانه ای کمک بگیرید برنامه TaskUnifier v۲.۰.۱ را به شما پیشنهاد می کنیم.

با وارد شدن به محیط این نرم افزار می توانید کارهای روزمره خود را طبق ساعت فهرست کنید، برای هر کار یادداشتی قرار دهید و با استفاده از تقویم برنامه، روز دقیق هر کار را مشخص کنید. TaskUnifier کاملا رایگان و متن باز است و این قابلیت را دارد تا روی تمام سیستم عامل ها نصب شود.

از جمله دیگر امکانات این برنامه مدیریتی می توان به موارد زیر اشاره کرد: همگام سازی اطلاعات و پشتیبانی از پلاگین ها (تا بتوانید اطلاعات متفاوت از قبیل کارها، یادداشت ها و پوشه ها را همگام سازی و کارهای خود را از هر جایی مدیریت کنید)، تغییر کل ظاهر برنامه از قبیل رنگ، آیکن ها و ... و انتخاب تم های مختلف برای آن، قابلیت تغییر زمان و تاریخ، مدیریت اهداف یعنی می توانید بر اساس مکان کنونی خود مواردی چون اهداف، مکان ها و ... را جست وجو کنید و در نهایت ساخت و تکرار کارها و یادآوری آن ها در زمانی که مشخص کرده اید.