دوشنبه, ۴ مهر, ۱۴۰۱ / 26 September, 2022
مجله ویستا

مشکل داشتن رانهای بزرگ..


مشکل داشتن رانهای بزرگ..

اگر ران های شما از آنچه که دوست دارید بزرگتر هستند، می توانید با پوشیدن لباس های مناسب آنها را بپوشانید.
قدم اول)
در تی شرت، بلوز و ژاکت های ورزشی خود از اپل و لایی استفاده کنید. …

اگر ران های شما از آنچه که دوست دارید بزرگتر هستند، می توانید با پوشیدن لباس های مناسب آنها را بپوشانید.

قدم اول)

در تی شرت، بلوز و ژاکت های ورزشی خود از اپل و لایی استفاده کنید. آنها باعث می شوند که بالاتنه شما عریضتر و پهن تر دیده شود؛ در نتیجه بین نیمه بالایی و پایین بدن شما تعادل برقرار می شود.

قدم دوم)

ژاکتها، بلوزها و پلورهایی را انتخاب کنید که در زیر ران آویزان می شوند یا با پایین ران های شما تماس دارد. به دنبال مدل هایی باشید که شکاف های پهلو و جانبی دارند، زیرا این مدل ها علاوه بر افزایش شیکی و مد بودن، به راحتی شما در هنگام حرکت کمک می کنند. دامن های کلوش یا A شکل بپوشید.

این نمونه دامن ها، پهنای ران های شما را می پوشاند.

قدم سوم)

یک تاپ یا بلوز مناسب را با یک دامن کلوش جفت کنید؛ یا می توانید یک پیراهن با کمر بالا و بالاتنه کوتاه (Empire-waist) برای میهمانی های شب رسمی بپوشید.

قدم چهارم)

شلوارهای جلو صاف و یکدست انتخاب کنید. از پوشیدن شلوارهای تنگ و چسبان و همچنین شلوارهای جیب دار خودداری کنید؛ زیرا این مدل شلوارها باعث می شود که بخشی از بدنتان را که ترجیح می دهید کوچکتر نشان بدهید، برجسته و بزرگ نشان بدهد.

لباس های کمردار نیز ران های شما را برجسته می کند و بزرگتر از معمول نشان می دهد.

قدم پنجم)

با پوشیدن تاپ ها و بلوزهایی به رنگ روشن، بلوزهای تزئین شده و یقه های کار شده و تزئین شده، توجه را به سمت بالاتنه خود جلب کنید. این کار باعث می شود توجه کمتری به رانهای شما بشود و در نتیجه کوچکتر به نظر برسند.

ترانه هاهمچنین مشاهده کنید

سایت مثلث آنلاینخبرگزاری تحلیل بازارسایت دیدبان ایرانسایت مشرقسایت فرادیدخبرگزاری مهرسایت جمارانسایت دیپلماسی ایرانیوبگردیروزنامه دنیای اقتصاد