شنبه, ۱۳ خرداد, ۱۴۰۲ / 3 June, 2023
مجله ویستا

چطور از قلم مو برای آرایش استفاده کنیم ؟


چطور از قلم مو برای آرایش استفاده کنیم ؟

خانم بابی براون به شما توصیه‌هایی دارند تا طرز استفاده از قلم موهایی را که برای آرایش کردن به آنها نیازمندید را مطلع شوید :
کارخانه‌های که در کار تولید مواد آرایشی هستند معمولا …

خانم بابی براون به شما توصیه‌هایی دارند تا طرز استفاده از قلم موهایی را که برای آرایش کردن به آنها نیازمندید را مطلع شوید :

کارخانه‌های که در کار تولید مواد آرایشی هستند معمولا بیش از دوازده نوع قلم مو برای آرایش صورت تولید می‌کنند . اما کدام یک از آنها را باید مورد استفاده قرار ۱) اگر شما فرد مسنی هستید و دارای لکه‌ها یا چین‌هایی در ناحیه ی دور چشم هستید ، توصیه می‌کنیم از قلم موهای بزرگ تر استفاده کنید تا با کمک این قلم موهای ساده تر بتوانید نواحی را که دارای لکه‌هایی هستند را بپوشانید .

۲) یک سری از قلم موی‌های هستند که بزرگ هستند ، از این قلم موهای جهت استعمال پنکک یا کرم‌های روشن کننده پوست استفاده می‌کنند در حقیقت این قلم موهای به نوعی نقش تکمیل کننده در آرایش دارند .

۳) یک سری از قلم موهای هستند که تنها یک گوشه تیز دارند ، حالت سفت و سختی نیز دارند ، از این قلم موهای برای کشیدن خط چشم استفاده می‌کنند . اگر تمایل دارید خط چشمی را که می‌خواهید بکشید پهن باشد باید از قلم موهایی که گوشه‌های آنها پهن تر است استفاده کنید و اگر تمایل دارید خظ چشمی را که می‌خواهید بکشید نازک باشد باید از قلم موهایی استفاده کنید که گوشه‌های آنها نازک باشند و قطر زیادی نداشنه باشند . اگر شما بخواهید آرایش ملایمی را در پشت چشم تان داشته باشید نیز می‌توانید از این قلم مو استفاده کنید .

۴) قلم مویی که برای زدن سایه‌های رنگی می‌توان از آن استفاده کرد باید دارای سری کاملا گرد باشد تا بهتر بتوانید از آنها استفاده کنید . سایه‌های رنگی را اگر با شیوه ی درست انتخاب کنید باعث می‌شود که زیبایی شما را چند برابر کند .همچنین مشاهده کنید

سایت آفتاب نیوزسایت مثلث آنلاینخبرگزاری مهرسایت اعتماد آنلاینسایت چیدانهسایت انصاف نیوزسایت بیتوتهوبگردیسایت دیپلماسی ایرانیخبرگزاری ایلنا