پنجشنبه, ۱۸ خرداد, ۱۴۰۲ / 8 June, 2023
مجله ویستا

برای دید و بازدیدهای طولانی


برای دید و بازدیدهای طولانی

حالا که روزهای نوروز نزدیک است، بهتر است به دنبال عطر و ادکلنی باشید که ماندگاری بالایی داشته باشند. چون ممکن است دید و بازدیدهای شما بیشتر از ده ساعت طول بکشید و بهتر است شما …

حالا که روزهای نوروز نزدیک است، بهتر است به دنبال عطر و ادکلنی باشید که ماندگاری بالایی داشته باشند. چون ممکن است دید و بازدیدهای شما بیشتر از ده ساعت طول بکشید و بهتر است شما عطری بزنید که تا ۱۲-۱۰ ساعت بعد، همچنان رایحه‌‌ای پابرجا داشته باشد. این عطرها و ادکلن‌ها، پیشنهادهای خوبی با ماندگاری بالا هستند.

برای باهوش‌ها

-‌ عطر Eclat Darpege یکی از عطرهایی است که ماندگاری آن بیشتر از ده ساعت است. برگ چای، لیمو و مشک، از ترکیبات اصلی این رایحه هستند رایحه‌ای شیرین و البته نزدیک به بوی علف که برای روزهای بهاری هم فوق‌العاده است. این عطر، کاراکتر سریع و زیرک و باهوشی به شما می‌دهد. ملایم است و در عین حال کاملا نافذ؛ این عطر را کمپانی معروف «لنوین» سال ۲۰۱۰ ساخت و خیلی هم پرفروش شد.

شیرین و سبک و خنک

-‌ برای روزهای آغاز فصل بهار، هیچ عطری بهتر از یک عطر با طراوت همراه با رایحه‌ای سبک و شیرین و خنک نیست. پس می‌توانید عطر Leau par را که یکی از شاهکارهای کمپانی کنزوست، امتحان کنید. این عطر در فرانسوی به معنی آب است و نمادی از سلامتی، طبیعت و زندگی جاودانه؛ ماندگاری این عطر نزدیک ۱۰ ساعت است.

برای دید و بازدیدهای رسمی

Black by Kenneth cole برای مردان پیشنهاد می‌شود. عطری که دوام خیلی خوبی دارد و برای دید و بازدیدهای رسمی، کاملا شیک است. این عطر، جذابیت چشمگیری دارد و مطمئن باشید در عید باید به خیلی‌ها راجع به بوی خوش آن توضیح دهید.

برای جوان‌ها

-‌ یکی دیگر از ادکلن‌های مردانه که دوام و ماندگاری نزدیک به ۱۴ ساعت دارد، عطری است از کمپانی دیویدوف Davidoff Game ادکلنی است که بوی سبک و در عین حال جوان‌پسندی دارد. آن را در بهار امتحان کنید.

توصیه تکمیلی:

رنگ بهار

برای انتخاب لباس‌هایتان، کمی هم سراغ صورتی مایل به قرمز بروید این رنگ، رنگ داغ بهار ۲۰۱۱ است و توسط شرکت پنتون انتخاب شده. در اصل منبع و مأخذ اصلی و معتبر و جهانی در زمینه رنگ، همین شرکت است. پنتون رنگ برتر بهار و تابستان ۲۰۱۱ را honeysuckle تیره که همان صورتی مایل به قرمز است، انتخاب کرده. در کشور ما به این رنگ، گوشتی، ماتیکی یا سیکلمه‌ای هم می‌گویند. رنگ گل پیچ امین‌الدوله هم همین است. این رنگ پرحرارت و زیبا به گزارش پنتون، برای شروع یک فصل زیبا، بسیار هیجان‌انگیز است. این رنگ، ترکیب هنری از قرمز و صورتی است و می‌تواند با پررنگ‌تر شدن به قرمز و با کم‌رنگ‌تر شدن به صورتی تمایل پیدا کند. بهترین رنگ‌ها برای همراهی با این رنگ، دودی، خاکستری، سفید و حتی آبی آسمانی یا آبی زنگاری است.همچنین مشاهده کنید

سایت الفسایر منابعسایت فرادیدسایت رویداد 24سایت نامه نیوزسایت زومیتسایت فرازدیلیروزنامه همشهریسایت ساعدنیوزسایت تجارت نیوز