دوشنبه, ۴ مهر, ۱۴۰۱ / 26 September, 2022
مجله ویستا

۶ کاربرد شکلات برای داشتن پوستی عالی


۶ کاربرد شکلات برای داشتن پوستی عالی

همه ی ما دوست داریم پوستی عالی و بی نقص داشته باشیم. یک راه برای تحقق خواسته ی ما استفاده از شکلات است.

یک ماسک شکلات تهیه کنید

۵۰ گرم شکلات را با استفاده از آب گرم حرارت دهید تا مایع شود. یک قاشق از آن را برداشته و با یک قاشق روغن زیتون و زرده‌ی تخم‌مرغ ترکیب کنید. اگر بوی تخم‌مرغ شما را اذیت می‌کند آن را نزنید. ترکیب را برای ۱۵ دقیقه روی پوست خود بگذارید و سپس با آب گرم بشویید.

لایه بردار شکلاتی

یک قاشق پودر کاکائو را با آب و نمک ترکیب کنید. نمک مانند یک لایه بردار عمل خواهد کرد و به برداشتن سلول‌های مرده‌ی پوستی کمک می‌کند. یک قاشق چای‌خوری شیر را به ترکیب اضافه کرده و آن را به صورت خود بزنید.

پدیکور شکلات برای پاهای زیبا

شکلات دوست شما برای داشتن پوستی زیبا است. یک پدیکور شکلات به پاهای خشک و زمخت شده‌ی شما را رطوبت و نرمی می‌دهد.

موم شکلات برای پوست نرم

موم شکلات ترکیبی از کاکائو، عصاره‌های روغنی،گلیسیرین و ویتامین‌هاست. این موم کمک می‌کند از شر موهای زائد در حال رشد راحت شوید، همچنین درد آن کمتر است و باعث می‌شود پوستتان مانند پر نرم شود.

بالم لب شکلاتی

از این بالم لب لذت ببرید. این بالم می‌تواند لب‌های شما را نرم کرده و آن‌ها را ترمیم کند. به لب‌های خود کمی طعم دهید و از مزه و اثرات آن لذت ببرید.

شوینده‌ی بدن و کرم شکلاتی

یک دوش شکلات باعث می‌شود حسی بی‌نظیر را تجربه کنید. رایحه‌ی عالی شکلات شما را سرمست می‌کند و پوستتان را مرطوب نگه می‌دارد.همچنین مشاهده کنید

وبگردیخبرگزاری ایرناسایت اقتصادنیوزروزنامه آرمان ملیروزنامه دنیای اقتصادسایت اقتصادآنلاینخبرگزاری باشگاه خبرنگارانخبرگزاری برناسایت ساعدنیوزسایت دیپلماسی ایرانی