جمعه, ۱۷ آذر, ۱۴۰۲ / 8 December, 2023
مجله ویستا

چطور از قلم مو برای آرایش استفاده کنیم ؟


چطور از قلم مو برای آرایش استفاده کنیم ؟

خانم بابی براون به شما توصیه‌هایی دارند تا طرز استفاده از قلم موهایی را که برای آرایش کردن به آنها نیازمندید را مطلع شوید :
کارخانه‌های که در کار تولید مواد آرایشی هستند معمولا …

خانم بابی براون به شما توصیه‌هایی دارند تا طرز استفاده از قلم موهایی را که برای آرایش کردن به آنها نیازمندید را مطلع شوید :

کارخانه‌های که در کار تولید مواد آرایشی هستند معمولا بیش از دوازده نوع قلم مو برای آرایش صورت تولید می‌کنند . اما کدام یک از آنها را باید مورد استفاده قرار ۱) اگر شما فرد مسنی هستید و دارای لکه‌ها یا چین‌هایی در ناحیه ی دور چشم هستید ، توصیه می‌کنیم از قلم موهای بزرگ تر استفاده کنید تا با کمک این قلم موهای ساده تر بتوانید نواحی را که دارای لکه‌هایی هستند را بپوشانید .

۲) یک سری از قلم موی‌های هستند که بزرگ هستند ، از این قلم موهای جهت استعمال پنکک یا کرم‌های روشن کننده پوست استفاده می‌کنند در حقیقت این قلم موهای به نوعی نقش تکمیل کننده در آرایش دارند .

۳) یک سری از قلم موهای هستند که تنها یک گوشه تیز دارند ، حالت سفت و سختی نیز دارند ، از این قلم موهای برای کشیدن خط چشم استفاده می‌کنند . اگر تمایل دارید خط چشمی را که می‌خواهید بکشید پهن باشد باید از قلم موهایی که گوشه‌های آنها پهن تر است استفاده کنید و اگر تمایل دارید خظ چشمی را که می‌خواهید بکشید نازک باشد باید از قلم موهایی استفاده کنید که گوشه‌های آنها نازک باشند و قطر زیادی نداشنه باشند . اگر شما بخواهید آرایش ملایمی را در پشت چشم تان داشته باشید نیز می‌توانید از این قلم مو استفاده کنید .

۴) قلم مویی که برای زدن سایه‌های رنگی می‌توان از آن استفاده کرد باید دارای سری کاملا گرد باشد تا بهتر بتوانید از آنها استفاده کنید . سایه‌های رنگی را اگر با شیوه ی درست انتخاب کنید باعث می‌شود که زیبایی شما را چند برابر کند .همچنین مشاهده کنید

سایت تاپ نازخبرگزاری تحلیل بازارسایت اقتصاد 24روزنامه شرقسایت برترینهاسایت زومیتسایت نامه نیوزخبرگزاری فارسسایت دنده 6سایت مثلث آنلاین