چهارشنبه, ۱۷ خرداد, ۱۴۰۲ / 7 June, 2023
مجله ویستا

نکاتی مفید برای انتخاب رژ لب


نکاتی مفید برای انتخاب رژ لب

اینکه شما با آرایش زیباتر به نظر برسید بسیار مهم است اما مهم تر از آن نوع لوازم و چگونگی انتخاب آن‌هاست. دانستن بعضی نکات به شما کمک میکند:
۱) اولین قدم انتخاب یک فروشگاه معتبر …

اینکه شما با آرایش زیباتر به نظر برسید بسیار مهم است اما مهم تر از آن نوع لوازم و چگونگی انتخاب آن‌هاست. دانستن بعضی نکات به شما کمک میکند:

۱) اولین قدم انتخاب یک فروشگاه معتبر است . متاسفانه تقلب و تشابه در لوازم آرایش بسیار زیاد است و صد البته این قضیه روی کیفیت جنس مورد نظر تاثیر خواهد گذاشت.

۲) برندها و رنگ‌های مورد نظر و مطلوب خود را در یک دفترچه مد مخصوص خود یادداشت کنید .آدرس محل مورد نظر یا سایت آن کالا را هم یادداشت کنید. این دفترچه را برای همه لوازم مورد نیاز (لباس ، کیف ، کفش ،...) می‌توانید استفاده کنید.

۳) وقتی به فروشگاه مورد نظر رفتید ابتدا بین تست‌ها دنبال کالای مورد نظر خود بگردید. چرا که این تست‌ها به شما کمک میکند اگر از رژ مورد نظر خوشتان نیامد مورد دیگر را امتحان کنید.

۴) قبل از خرید همیشه از فروشنده تست‌ها یا حتی اشانتیون‌ها را بخواهید . برای رژ ،‌ کرم پودر، پن کیک ا ین مورد به انتخاب بهتر شما کمک شایانی می‌کند.

۵) رژ لب‌های زیادی در فروشگاه هست و همه رنگ‌ها هم در نوع خود زیباست .اما انتخاب شما باید محدود به رنگ‌هایی شود که به رنگ پوست ، فرم لب‌ها و سن شما بیاید.

۶) اول یک نمونه از رنگی را که متناسب با شماست انتخاب کنید اگر تست ها در فروشگاه کم بود برای رعایت موازین بهداشتی تست آن را روی پوست دست خود بالاتر از انگشت شصت امتحان کنید . بهتر است ۲۴ ساعت بعد از تست رژ مورد نظر را خریداری کنید . چراکه هم تناسب رنگش را با پوست خود هم آلرژی نداشتن به آن رژ را امتحان کرده اید.

۷) دقت داشته باسید انتخاب رژ به دلیل استفاده روی لب بسیار مهم است و رژ‌های تقلبی و استفاده از آن بسیار مضر است .

۸) مواد آرایشی که برای شما خارش ، سوزش ، کهیر ؛ آب ریزش بینی و چشم و التهاب ایجاد کند آلرژیک است و هرگز نباید استفاده شود.همچنین مشاهده کنید

سایت عصرایرانسایت نامه نیوزسایت اعتماد آنلاینسایت اکوایرانسایت دیدارنیوزخبرگزاری تحلیل بازارسایت دیدبان ایرانسایت نی نی بانروزنامه همشهریسایت آفتاب نیوز