شنبه, ۱۳ خرداد, ۱۴۰۲ / 3 June, 2023
مجله ویستا

انتخاب بین کاشت ابرو یا تاتو


انتخاب بین کاشت ابرو یا تاتو

زیاد کندن موی ابرو یا به اصطلاح برداشتن ابرو برای مدل و فرم دادن به ابرو سبب می شود که کم کم موی ابرو کم پشت ونازک شود .
دراین شرایط خانمها به دنبال زیباتر نشان دادن ابرو ها اقدام …

زیاد کندن موی ابرو یا به اصطلاح برداشتن ابرو برای مدل و فرم دادن به ابرو سبب می شود که کم کم موی ابرو کم پشت ونازک شود .

دراین شرایط خانمها به دنبال زیباتر نشان دادن ابرو ها اقدام به خالکوبی یا تاتو ابروها می کنند و سعی دربالا بردن دم ابرومی کنند ،که قریب به ۷۰%این افراد از این اقدام خود پشیمان می شوند ،واین به دلیل مصنوعی بودن ظاهر ، غیر قرینه گی وتغییر رنگ است که به مرور درتاتو ایجاد می شود (تغییر رنگ از مشکی به قهوه ای قرمز ونارنجی )بعضی افراد دیگر دچار حساسیت به رنگ ویا جوهر زیر پوست می شوند.

کاشت ابرو روشی است که طی آن موهای سر به صورت تک تک برداشته شده وازطریق سوراخهای یاکانالهائی بسیار ظریفی که در ناحیه ابروها ایجادمی شود جایگزین می شود جهت وخواب موهابستگی به زاویه ای است که این سوراخها در زیر پوست دارند ودر دست پزشک ماهر بسیار طبیعی خواهد بود.

پیوند مو در افرادی که دچارشکستگی ابروها هستند نیز کاربرد دارد .

این موها ۲-۴هفته پس از پیوند دچار ریزش شده وسپس سه ماه بعد مجدد رشد خواهند کرد وبرای همیشه باقی خواهند ماند . این موها دارای رشدی همانند موی سر می باشد وباید هر ۱-۲هفته کوتاه شوند .

روی پوست ناحیه ابرو معمولا آثاری اززخم یا سوراخ دیده نمی شود وبنابراین ظاهری طبیعی خواهد داشت . پیوندابرو را می توان در افرادی که تاتو دارند وروی تاتو دچار ریزش مو شده اند نیز انجام داد و ظاهر طبیعی تر به آن داد .

کلینیک زیبایی هور

مرکز پزشکی

www.hoorlaser.irهمچنین مشاهده کنید

سایت آفتاب نیوزسایت مثلث آنلاینخبرگزاری مهرسایت اعتماد آنلاینسایت چیدانهسایت انصاف نیوزسایت بیتوتهوبگردیسایت دیپلماسی ایرانیخبرگزاری ایلنا