سه شنبه, ۲ مرداد, ۱۴۰۳ / 23 July, 2024
مجله ویستا

ساختن Mouse جدید که روی هوا کار می کند


ساختن Mouse جدید که روی هوا کار می کند

A Mouse in Air ...؟ بله .... ساخته ی Logitech این را ممکن ساخته است. این کمپانی mouse جدیدی را با عنوان MX Air Rechargeable Cordless Mouse معرفی کرده است که شما را قادر می سازد کنترل کامپیوتر خود را همانند کنترل تلویزیون از راه دور در اختیار …

A Mouse in Air ...؟ بله .... ساخته ی Logitech این را ممکن ساخته است. این کمپانی mouse جدیدی را با عنوان MX Air Rechargeable Cordless Mouse معرفی کرده است که شما را قادر می سازد کنترل کامپیوتر خود را همانند کنترل تلویزیون از راه دور در اختیار داشته باشید .بنابراین شما می توانید پشت کامپیوتر بشینید و کامپیوتر خود را کنترل کنید البته تنها با MX Air

MX Air در مدلهای نقره ای ، مشکی با تیپی باریک عرضه شده است.این موس از تکنولوژی Ligitech’s ۲.۴ GHz Digital Cordless یا محدوده ای در حدود ۳۰ فوت و همراه با یک جایگاه شارژ عرضه می گردد.

عمدتا این مدل جدید سه تکنولوژی را به همراه خود دارد: Freespace motion-control ، فرمان حرکت و وایرلس.

در تکنولوژی Freespace motion-control ترکیبی از حسگرهای MEMS( microelectromechanical system) و تکنولوژی DSP( Digital Sognal Proccessing) و تکنولوژی بی سیم RF( radio Frequency) می باشد.

این موس ها همچنین دارای الگوریتم های پیشرفته ای هستند که از لرزش های غیر ارادی که تقریبا همه ی ما تجربه کردیم را از بین می برد.

این موس از فرمان های اشاره ای خاصی برخوردار است. به عنوان مثال، کاربران می توانند صدا را تغییر دهند و به راحتی با حرکت آن به سمت چپ صدا را زیاد و سمت راست صدا را افزایش دهند.