پنجشنبه, ۱۰ آذر, ۱۴۰۱ / 1 December, 2022
مجله ویستا

عروسی با شکوه یک دلاری در روز ولنتاین! + تصاویر


 رمانتیک ترین ازدواج زوج یک دلاری

برگزاری مراسم رویایی و پر زرق و برق روزی بیادماندنی و باورنکردنی را برای زوجی که فقط یک دلار برای مراسم عروسیشان خرج کرده بودند رقم زد و سوژه جالب و در عین حال جنجالی شبکه های اجتماعی در فضای مجازی شد.

یک زوج کنیایی که به تازگی و تنها با هزینه کردن یک دلار مراسم عروسی گرفته بود، در روز ولنتاین و با پولی که افراد خیرخواه برایشان جمع کرده بودند، یک مراسم عروسی پرزرق و برق برگزار کردند.

 

عروسی با شکوه یک دلاری در روز ولنتاین! + تصاویر
 
نزدیک به یک ماه پیش، گزارش ها و عکس های مربوط به "عروسی یک دلاری" این زوج بارها در شبکه های اجتماعی هم رسان شد و عده زیادی گفتند که می خواهند به آنها کمک کنند.
 
ویلسون و آن موتورا برای برگزاری اولین مراسم عروسی خود تنها یک دلار داشتند. آنها در عکس های مربوط به این مراسم، شلوار جین و تی شرت به تن دارند و از دو حلقه استیل به عنوان حلقه ازدواج استفاده کرده اند.
 
رسانه های کنیا هزینه مراسم عروسی دوم را حدود 35 هزار دلار برآورد کرده اند. این مراسم در یک تالار مجلل در نایروبی، پایتخت، برگزار شد.
 
ویلسون و آن موتورا در مراسم عروسی اول خود نه کیک داشتند و نه محل مراسم آذین بندی یا گل آرایی شده بود.
 
این بار در مراسم عروسی دوم، یک خودرو تزئین شده منتظر عروس بود.
این زوج در مراسم دوم خود، حلقه های ازدواج جدیدی به یکدیگر داده اند.
 

عروسی با شکوه یک دلاری در روز ولنتاین! + تصاویر
 
گروهی از کاربران شبکه های اجتماعی از میزان پولی که صرف این مراسم شده است، انتقاد کرده اند و می پرسند که چرا این پول صرف حمایت مالی از زندگی آینده این زوج نشده است.
 
اما آلتونن جومبا، یکی از سازمان دهندگان اصلی این مراسم گفت که برای تامین آینده اقتصادی این زوج هم کمک شده است.یک مزرعه به این زوج هدیه شده است، هزینه ماه عسل آنها پرداخت شده و قرار است که منابع مالی لازم برای شروع یک فعالیت اقتصادی هم به آنها داده شود.
 
او اضافه کرد:"وقتی آینده اقتصادی این زوج تامین شده است، چرا برایشان مراسمی را که هیچوقت نداشته اند، برگزار نکنیم؟
 
عروسی با شکوه یک دلاری در روز ولنتاین! + تصاویر


همچنین مشاهده کنید

سایت نورنیوزخبرگزاری تسنیمسایت بیتوتهسایت اقتصاد 24سایت زومیتروزنامه توسعه ایرانیسایت برترینهاسایت فرادیدخبرگزاری باشگاه خبرنگارانخبرگزاری صدا و سیما