دوشنبه, ۷ آذر, ۱۴۰۱ / 28 November, 2022
مجله ویستا

آموزش بهترین راه برای برداشتن ابرو


روش مناسب برای برداشتن ابرو

زیبایی حق همه هست فقط کافیست ابعاد صورت و فرم زیبایی را که به صورت می آید بشناسید.یک قاب هرگز نباید با نقاشی داخلش رقابت کند یا چیزی از زیبایی های آن کم کند؛ در حالی که باید به خودی خود جذاب باشد. قاب خوب باید زیبایی های اثر هنری داخلش را افزایش دهد. به همین ترتیب برداشتن منظم ابرو به صورت تان قاب می دهد و باید زیبایی های طبیعی تان را افزایش دهد. با خریدن ابزار های مناسب و صرف وقت، می توانید در برداشتن ابرو استاد شوید.

1 . جلوی یک آینه روشن بایستید و ابروهایتان را با یک برس ابرو، شانه کنید. قبل از کار با موچین برای برداشتن ابرو با یک قیچی مانیکور، موهای بلند بالای ابرویتان را قیچی کنید. یک لبه قیچی را روی استخوان ابرویتان قرار دهید و موهای اضافه ای که بالاتر از خط ابرو رفته اند را با دقت قیچی کنید.
  

آموزش بهترین راه برای برداشتن ابرو
 
2 . مدادی را روی پل بینی تان (برآمدگی استخوانی قسمت وسط بینی) قرار دهید، طوری که مجرای اشک تان را بپوشاند و به خط ابرویتان برسد. جایی که خط ابرویتان و مداد همدیگر را قطع می کنند، جایی است که ابرویتان باید شروع شود. گذاشتن یک علامت کوچک با خط چشم که از داخل موهای ابرویتان دیده شود می تواند کمک تان کند که نقطه مناسب را تجسم کنید.
 

آموزش بهترین راه برای برداشتن ابرو
 
3 . مدادی را در امتداد گوشه خارجی چشمتان، جایی که مژه ها به پایان می رسند، نگه دارید. جایی که مداد و استخوان ابرو به هم می رسند، جایی است که ابرو باید به پایان برسد. این نقطه را هم با خط چشم علامت گذاری کنید.
 

آموزش بهترین راه برای برداشتن ابرو
 
4 . ابرویتان را از نزدیک مشاهده کنید. باید قادر به تشخیص قوس طبیعی آن -که در بالای عنبیه چشم به اوج خود می رسد- باشید. به یاد داشته باشید که هدف از برداشتن ابرو افزایش قوس طبیعی آن است نه ایجاد یک قوس مصنوعی.

آموزش بهترین راه برای برداشتن ابرو
 
5 . قبل از شروع برداشتن ابرو ، ابروهایتان را با مالیدن یک قطعه یخ یا یک گلوله پنبه آغشته به عنبر سائل روی ناحیه ابرو، بی حس کنید.
 

آموزش بهترین راه برای برداشتن ابرو
 
6 . موهای اضافه زیر ابرویتان را با یک موچین تیز سرکج بردارید. برای اینکه در برداشتن ابرو اشتباه نکنید، هر بار یک مو را بِکَنید. قوس طبیعی ابروهایتان را رعایت کنید و موهای بالاتر از خط ابرویتان را برندارید.

آموزش بهترین راه برای برداشتن ابرو
 
7 . به نقاط داخلی و خارجی ابرویتان نگاه کنید. هر گونه مویی که خارج از این نقاط است را هم بردارید.
 

آموزش بهترین راه برای برداشتن ابرو
 
نکته : برای کسانی که از برداشتن ابرو می ترسند، چند ترفند وجود دارد که کار را برایشان راحت تر می کند. اگر این کار را بلافاصله بعد از آمدن از حمام انجام دهید، منافذ پوست تان باز هستند و کندن موها برایتان راحت تر می شود. دیگر اینکه مالیدن مقدار فراوانی لوسیون دست روی ابرو، فولیکول موها را نرم کرده و باعث می شود موها به آرامی کنده شوند.
برداشتن ابرو ها در شب و قبل از خواب باعث قرمز و متورم شدن پوست تان می شود.
اگر موها را خوب نمی بینید، یک آیینه ذره بینی خوب بخرید.
آموزش بهترین راه برای برداشتن ابرو


همچنین مشاهده کنید

خبرگزاری تحلیل بازارخبرگزاری ایلناخبرگزاری باشگاه خبرنگارانروزنامه آرمان ملیروزنامه آفتاب یزدسایت انصاف نیوزسایت مثلث آنلاینسایت اقتصادنیوزسایت رکناوبگردی