سه شنبه, ۸ فروردین, ۱۴۰۲ / 28 March, 2023
مجله ویستا

آرایش و لاک زدن ناخن ها با تکنیک آب سرد


6نکته جالب پیرامون آرایش ناخن:

دستان شما اولین عضوتان است که سن شما را نشان می دهد پس به آرایش دستان خود اهمیت بدهید چرا که زیبایی و سلامت ناخن های شما حاکی از بهداشت و رفاه شماست.

وقتی شما به تغذیه خود توجه می کنید در واقع ناخن های سالم تری خواهید داشت. بسیاری از خانم ها مخصوصا خانمهای شاغل وقت کافی برای آرایشگاه رفتن ندارند به همین دلیل بهترین آرایش های خانگی را در اختیارشان می گذاریم.


آرایش و لاک زدن ناخن ها با تکنیک آب سرد

نکات آرایشی ناخن ها برای خانم های شاغلاستفاده از فویل:

پد را داخل لاک پاک کن خیس کنید بر روی ناخن قرار دهید و با فویل ببندید بعد از 10 دقیقه لاک را به راحتی از روی ناخن پاک خواهید کرد.

استفاده از خمیردندان برای لاک های تیره :

استفاده از لاک های تیره ناخن ها را بسیار جذاب می کندبرای پاک کردن آن ها شما می توانید خمیردندان سفید را روی ناخن بزنید و بعد از یک دقیقه ناخن ها را بشویید تا لاک ها پاک شود.


آرایش و لاک زدن ناخن ها با تکنیک آب سرد

استفاده از وازلین :

هیچکس ناخن های رنگی و لکه دار را دوست ندارد به همین منظور شما می توانید وازلین را روی پوست اطراف ناخن بگذارید تا لکه ها به آسانی پاک شود

ناخن های شکسته :

وقتی شما مانیکور را انجام می دهید احتمال اینکه ناخن ها بشکند زیاد است مخصوصا وقتی با خشونت لمس کنید .چسب سفید را روی دستمال کاغذی بریزید و روی ناخن قرار دهید وقتی خشک شود ناخن ها را سوهان بکشید این کار را دو بار انجام دهید و بعد لاک بزنید.

تکنیک آب سرد :

اگر می خواهد به مدت طولانی تری لاک روی ناخن های تان باشد اجازه بدهید لاک کاملا خشک شود بعد مدت 3 دقیقه ناخن ها را در آب سرد نگه دارید

آرایش و لاک زدن ناخن ها با تکنیک آب سرد


همچنین مشاهده کنید

روزنامه تعادلروزنامه ایرانسایت مجله شبکهوبگردیسایت زومیتسایت تاپ نازسایت ساعدنیوزسایت نی نی بانخبرگزاری صدا و سیماروزنامه شرق