جمعه, ۱ بهمن, ۱۴۰۰ / 21 January, 2022
مجله ویستا

طرز تهیه مربای شقاقل برای افزایش میل جنسی


مواد لازم مربای شقاقل :

 شقاقل1111 گرم

 شکر       1111 گرم

 
طرز تهیه مربای شقاقل برای افزایش میل جنسی
دستور تهیه مربای شقاقل :

شقاقل را بشوئید و دو روز در آب سرد بخیسانید و روزی سه بار آب آن را عوض کنید. سپس پوست آن را با چاقو پاک نموده آب را جوش آورده شقاقل ها را مدت یک ساعت بجوشانید.

آنگاه آبش را مجدداً عوض، نموده یک بار دیگر جوش داده خوب که شقاقل ها پخته شد، از روی گاز برداشته باز مدت دو روز در آب سرد بخیسانید و در طی این دو روز باز روزی سه بار آب آن را عوض کنید.

سپس شکر را مات نموده، شقاقل را از آب بیرون آورده در شکر مات شده ریخته مدت یک الی یک ساعت و نیم بجوشانید. (می توان به جای شکر از عسل استفاده کرد) در آخر کار مقداری گلاب و هل به آن اضافه کنید.


طرز تهیه مربای شقاقل برای افزایش میل جنسی
خواص شقاقل

ریشه گیاه شقاقل از نظر طبیعت طبق نظرحکمای طب سنتی کمی گرم و تر می باشد و از نظر خواص بازکننده انسداد مجاری عروق، مبهی (افزاینده میل جنسی) و گرم کننده می‏ باشد و برای گرم کردن معده و کلیه و کبد تاثیر بسزایی دارد.

اشتها را کاهش می‏ دهد و ممکن است ایجاد سردرد نماید از این نظر باید با عسل خورده شود و مربای آن با عسل مضرات آن را برطرف می کند .

مقدار خوراک آن تا 20 گرم است .خواص دارویی آن تا 4 سال باقی می ماند.

طرز تهیه مربای شقاقل برای افزایش میل جنسی


همچنین مشاهده کنید

روزنامه توسعه ایرانیسایت مشرقسایت ورزش سهروزنامه دنیای اقتصادسایر منابعسایت زومیتروزنامه ابتکارسایت دیدارنیوزخبرگزاری اسپوتنیکسایت عصرایران