دوشنبه, ۷ فروردین, ۱۴۰۲ / 27 March, 2023
مجله ویستا

زن 64 ساله دوقلو زایید! + عکس


زن 64 ساله اسپانیایی دو قلو بدنیا آورد!

زنی که سال ها در حسرت بچه دار شدن بود بطور باورنکردنی و با کمک یک پزشک در سن 64 سالگی دو نوزاد دوقلو به دنیا آورد.

یک زن اهل ناحیه " بورگس" اسپانیا با تولد دو نوزاد دو قلو نام خود را به عنوان دومین مادر پیر این کشور ثبت کرد. این دو نوزاد که یکی پسر و دیگری دختر هستند در سلامتی کامل بسر می برند. وی که پیشتر در سال 2011 نخستین دخترش را بدنیا آورده بود دیروز در بیمارستان " رکولتاس" منطقه بورگس آسپانیا دوقلوهایش را بدنیا آورد.


زن 64 ساله دوقلو زایید! + عکس


وی پیش از تولد دختر اولش با انتقادهای زیادی مواجه شده بود. از جمله اینکه زمانی که وی به سن 90 سالگی برسد دختر تنها 30 سال خواهد داشت. وی در این خصوص گفت :" دوست داشتم دوباره مادر شدن را تجربه کنم اما بیشتر پزشکان آن را غیر ممکن می دانستند. چند سال پیش یک پزشک زن را ملاقات کردم که پذیرفت به من کمک کند. پیش ار تولد دختر اولم آنها به من گفتند که شانس بچه دار شدنم تنها 6 درصد است. دوست داشتم برای بار دوم شانسم را امتحان کنم. با حاملگی دوباره احساس جوان و قوی بودن داشتم.


زن 64 ساله دوقلو زایید! + عکس


گفتنی است؛ در حال حاضر " دالجیندر کاور" اهل هندوستان، به عنوان پیرترین مادر جهان شناخته می شود. وی در سال 2015 در سن 70 سالگی فرزندش را بدنیا آورد.

زن 64 ساله دوقلو زایید! + عکس


همچنین مشاهده کنید

خبرگزاری ایسناسایت همشهری‌آنلاینسایر منابعسایت فرادیدروزنامه آرمان ملیسایت دیدبان ایرانسایت لنداسپاخبرگزاری فارسسایت تجارت نیوزسایت اصلاحات نیوز