سه شنبه, ۱۱ بهمن, ۱۴۰۱ / 31 January, 2023
مجله ویستا

شعبده بازی که به دهانش شلیک کرد! + عکس


شعبده باز دیوانه به گلوی خود شلیک کرد!

شعبده بازها همیشه و در همه حال اقدامی عجیب و وحشتناک در سر دارند تا شاید به شهرتی که مد نظرشان است دست یابند،یک شعبده باز دیوانه در پی انجام حرکات محیر القعول به سمت دهان خود شلیک کرد وی قصد دارد این اقدام عجیبش را باز هم تکرار کند.

" دیوید بلین" شعبده باز این شیرین کاری را در ماه نوامبر گذشته در لاس وگاس انجام داده و این فیلم شب گذشته در بریتانیا پخش شده است.

این شعبده باز 43 ساله در حرکتی باورنکردنی با اسلحه کالیبر 0.22 و یک طناب به سمت دهان خود نشانه گیری کرده است. او برای محافظت خود در برابر گلوله از یک محافظ درون دهانش استفاده کرده که گلوله باعث خرد کردن محافظ شده است.

 

شعبده بازی که به دهانش شلیک کرد! + عکس

دیوید" گفت:" پس از شلیک گلوله برای یک لحظه مطمئن شدم که مرده ام، شدت اصابت گلوله به محافظ درون دهانم به حدی بود که گویی به انتهای گلوی من اصابت کرده بود.

صدای بلند شلیک نیز در مغز و گوش هایم شنیده می شد. اما پس از مدت زمانی کوتاه متوجه شدم که هنوز زنده ام و گلوله محافظ درون دهانم را خرد کرده است."

این شعبده باز قصد دارد تا این شیرین کاری جنون آمیز را در تور گردشگری خود باز هم انجام دهد و به نظر می رسد هر بار جانش را کف دستش می گذارد.
شعبده بازی که به دهانش شلیک کرد! + عکس


همچنین مشاهده کنید

خبرگزاری صدا و سیماخبرگزاری برناسایت برترینهاسایت تابناکسایت آفتاب نیوزخبرگزاری ایلناسایت فراروروزنامه شرقسایت زومیتروزنامه همشهری