یکشنبه, ۲ مهر, ۱۴۰۲ / 24 September, 2023
مجله ویستا

موهای کم پشت | نکاتی برای پر نشان دادن موهای کم پشت


تبدیل موهای کم پشت به موهای پرپشت

اگر از موهای صاف و یکدست و بی حالت خود خسته شدید و می خواهید طوری آنها را درست کنید که پر پشت وحجیم تربه نظر برسند بهتراست به چندین راهکار پیشنهادی که برای چنین موهایی در نظر گرفته ایم توجه کنید، شاید از بین آنها یکی را برای این منظور انتخاب نمایید:
 
_ موها را به یک سمت و یکطرفه درست کنید.
 
_ اگر هم دوست ندارید همه ی موها را به یک سمت بریزید می توانید تنها جلوی موها را ازقسمت وسط سر به سمت پیشانی کج درست کنید.

_ به جای فر یا ویو کامل موها می توانید فقط موها راازپایین، چند سانت مانده به ریشه ویو یا فر کاملا درشت کنید که بسیار شیک تر وزیبا ترهم خواهد بود.

 _ موها را رنگ، هایلات یا مش کنید که گاهی و البته در بیشتر مواقع یک عمل شیمیایی باعث ضخیم و محکم تر شدن موهای ضعیف و نازک خواهد شد و در نتیجه موهای شما را پرپشت تر نشان خواهد داد.
 
_ اگر هم در حال تقویت کردن موها با مواد طبیعی یا داروهایی هستید که پزشک برایتان تجویز کرده می توانید در مهمانی ها از کلاه وروسری های شاد وخوشرنگ استفاده کنید.

- موها را فر یا ویو کنید که این خود در پر پشت نشان دادن آنها بسیار موثر است فقط به این نکته توجه داشته باشید که پس از فر و ویو کردن، هم آنهارا تقویت کنید و هم به توصیه های پس از فر کردن که توسط آرایشگرتان به شما داده می شود عمل کنید.


موهای کم پشت | نکاتی برای پر نشان دادن موهای کم پشت

راز تقویت موها

موهای کم پشت ، نکاتی برای پر نشان دادن موهای کم پشت


همچنین مشاهده کنید

سایت انصاف نیوزسایت اقتصاد 24سایت الفسایت رویداد 24سایت نامه نیوزسایت ساعدنیوزسایت اعتماد آنلاینسایت نورنیوزسایت اقتصادنیوزروزنامه ایران