دوشنبه, ۲۹ اسفند, ۱۴۰۱ / 20 March, 2023
مجله ویستا

رنگ ابرو | مراحل رنگ کردن ابرو


رنگ ابروها را چگونه انجام دهیم؟ رنگ مخصوص ابرو برس رنگ بید یا ظرف شیشه ای کوچک که مواد را درونش مخلوط کنید اکسیدان مخصوص ابرو که معمولا 3 می باشد پنبه برای پاک کردن رنگ ها از روی ابرو وازلین برای چرب کردن قسمت هایی که می خواهید رنگ نگیرند همین طور کرم تمیز کننده آرایش که قبل از رنگ کردن لازم  است.


رنگ ابرو | مراحل رنگ کردن ابرو

رنگ کردن ابروها

 

 با کرم پاک کننده آرایش ابروها را تمیز کنید، با گوش پاک کن دورادور ابرو و محلی که نمی خواهید رنگ کنید را با وازلین بپوشانید.رنگ انتخابی را حدود 1 سانتیمتر داخل بید شیشه ای بریزید و 3 حدود قطره اکسیدان روی آن بچکانید، مواد را با برس خوب مخلوط کنید و از قسمت کلفت ابرو خیلی سریع و با دقت تمام بزنید. طوریکه همه ابرو ها با رنگ پوشانده شود. دقت کنید که این رنگ خیلی سریع می گیرد. معمولا برای رنگهای تیره و مشکی یک دقیقه کافیست. با پنبه مرطوب ابروها را تمیز کنید تا جایی که دیگر پنبه رنگ نگیرد. بیشتر از 2-3 دقیقه رنگ را نگه ندارید برای اینکه شما براحتی می توانید دوباره ابروها را تیره کنید ولی روشن کردن رنگ تیره بسیار سخت می باشد.

 

رنگ ابرو ، مراحل رنگ کردن ابرو


همچنین مشاهده کنید

سایت لنداسپاسایت ساعدنیوزروزنامه دنیای اقتصادخبرگزاری فارسسایت جمارانسایت مجله شبکهسایت نورنیوزسایت جهان صنعت نیوزسایت انصاف نیوزسایت دیجیاتو