سه شنبه, ۱۱ بهمن, ۱۴۰۱ / 31 January, 2023
مجله ویستا

زندگی یک زن با 37 بچه عروسکی! + تصاویر


زندگی زنی با 37 بچه عروسکی  

یک زن  42 ساله در اقدامی عجیب اما جالب چندین عروسک را مثل فرزندانش در منزل خود نگهداری می کند و چنان به آنها عشق می ورزد که گویی نوزاد واقعی هستند .

او که در سیدنی زندگی می کند این عروسک ها را در طول دو سال جمع کرده است. اولین عروسک را دو دخترش در روز تولدش به او هدیه دادند و از آن پس سیلویا عاشق این عروسک ها شد. این عروسک ها دست ساز هستند و وزنشان اندازۀ یک نوزاد واقعی است.

سیلویا با عروسک ها مثل فرزندان واقعی اش رفتار می کند. آنها را به خرید، سینما و حتی سفرهای خارجی می برد. قیمت کل عروسک ها در مجموع هزاران دلار می ارزد.
زندگی یک زن با 37 بچه عروسکی! + تصاویرزندگی یک زن با 37 بچه عروسکی! + تصاویرزندگی یک زن با 37 بچه عروسکی! + تصاویرزندگی یک زن با 37 بچه عروسکی! + تصاویرزندگی یک زن با 37 بچه عروسکی! + تصاویرزندگی یک زن با 37 بچه عروسکی! + تصاویرزندگی یک زن با 37 بچه عروسکی! + تصاویرزندگی یک زن با 37 بچه عروسکی! + تصاویرزندگی یک زن با 37 بچه عروسکی! + تصاویرزندگی یک زن با 37 بچه عروسکی! + تصاویرزندگی یک زن با 37 بچه عروسکی! + تصاویرزندگی یک زن با 37 بچه عروسکی! + تصاویر

زندگی یک زن با 37 بچه عروسکی! + تصاویر


همچنین مشاهده کنید

روزنامه شرقخبرگزاری باشگاه خبرنگارانسایت عصرایرانسایت ساعدنیوزسایت آفتاب نیوزسایت نورنیوزسایر منابعخبرگزاری فارسسایت اقتصادنیوزسایت رکنا