پنجشنبه, ۳۰ دی, ۱۴۰۰ / 20 January, 2022
مجله ویستا

عجیب ترین جنازه ها!


رفتار عجیب با جنازه ها در نقاط مختلف دنیا!!!

بعد از مرگ چه بر سر جنازه ها می آید تا به حال به این فکر کرده اید که مردم هر کشوری چگونه با جنازه ی مردگان خود برخورد میکنند. در اینجا به برخی تعاملات مردم با جنازه ها در کشور های مختلف می پردازیم که برخی از آن ها منسوخ شده و برخی هنوز رایج می باشد.


عجیب ترین جنازه ها!

جنازه ها در استرالیا

استرالیا
بخشی از بومیان استرالیا در زمان های دور، جنازه مردگان خود را در بالای درخت می بستند تا پرندگان شکارچی بتوانند از آنها تغذیه کنند.

 


عجیب ترین جنازه ها!

مردگان صدقه ی پرندگان!

تبت
مردمان تبت جنازه مردگان خود را به عنوان صدقه برای پرندگان عرضه می کنند. آنها جنازه مردگان خود را تکه تکه می کنند و سپس در مناطق مرتفع مانند قله کوه ها یا تپه های بلند قرار می دهند تا پرندگان و حیوانات شکارچی سراغ این جنازه ها بیایند.
 


عجیب ترین جنازه ها!


زردشتی های زمان قدیم

برج های خاموش
زدشتی ها در سال های دور جنازه ها را در مکانی با عنوان برج های خاموش که حفره های دایره ای شکل هستند قرار می دادند تا پرندگان شکارچی آنها را بخورند. سپس استخوان ها را به دورن دخمه می انداختند.

 


عجیب ترین جنازه ها!

وایکینگ ها بعداز مردن

دانمارک
ساکنان قدیمی دانمارک یا همان وایکینگ ها ، جنازه های مردگان خود را در کنار وسایل شخصی آنها درون کشتی های بادبانی قرار می دادند و سپس کشتی ها را وسط دریا برده و آنها را آتش می زدند.

 

 

 

عجیب ترین جنازه ها!


همچنین مشاهده کنید

سایت اکوایرانسایت اقتصادنیوزسایت زومیتروزنامه ابتکارسایت برترینهاخبرگزاری مهرخبرگزاری اسپوتنیکسایت سلام نوخبرگزاری ایلناسایت الف